Szwedzka firma Dsruptive Subdermals wynalazła mikrochip który wszczepiony w ludzkie ciało, zastąpi „paszport szczepionkowy”.


Stworzony przez Dsruptive Subdermals, kontrowersyjny wynalazek składa się z wstępnie zaprogramowanego, możliwego do skanowania implantu o wymiarach dwa na szesnaście milimetrów. Ten cyfrowy implant jest przeznaczony do osadzania go w ludzkim ciele, dzięki czemu paszport ze szczepionką będzie wgrany w ten mikrochip i wynik „zaszczepiony” bądź „niezaszczepiony” pojawi się podczas skanowania.

Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?”

Nilsa Melzer z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka. Profesor prawa na Uniwersytecie w Glasgow oraz sprawozdawca ONZ do spraw Tortur.

Pytanie dzisiaj nie brzmi: „co będzie do jedzenia na obiad?” Pytanie również nie brzmi: „ile zarobię w tym miesiącu?” Mało tego, pytanie także i nie brzmi: „co kupię sobie nowego aby zaspokoić moją psychikę?” Pytanie podstawowe dzisiaj jakie każdy człowiek powinien sobie zadać według mnie brzmieć powinno: „czy oddam im swoją wolność? Pytanie brzmieć również powinno: „czy wreszcie się wkurzę i zrozumie, że jestem człowiekiem, istotą rozumną do jasnej cholery!” Owo sedno brzmi: „czy moja dusza ma jeszcze dla mnie wartość i czy mam świadomość jej istnienia, oraz świadomość tego, że istnieją potężne siły, które chcą zawładnąć każdą wolną duszą?”

Szwedzka firma technologiczna Dsruptive Subdermals wynalazła możliwy do zeskanowania mikrochip, który jest wszczepiany w ciało człowieka i może wyświetlać stan szczepienia przeciwko COVID-19. Jak donoszą pracownicy Dsruptive Subdermals to urządzenie, to jest wyżej wspomniany mikrochip, umożliwi lepszą i dokładniejszą kontrolę społeczną. Innymi słowy zniewolenie i brak prywatności na rzecz rzekomego bezpieczeństwa.

Pamiętacie to słynne zdanie, mówiące, że jeżeli ktoś poświęca wolność dla bezpieczeństwa, to wówczas nie będzie miał ani jednego ani drugiego? Osobiście uważam, że w każdym Polskim domu to właśnie zdanie powinno wisieć w eksponowanym miejscu, tak aby nikt o nim nie zapominał. Ponad to pisząc o tego typu „demonicznych nowinkach” nie można zapominać o przesłaniu z Księgi Apokalipsy a konkretnie:

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Szanowni Państwo i teraz bardzo ważna rzecz, a mianowicie czy zastanawialiście się już kiedykolwiek, dlaczego jak dotąd nie mogły w pełni wypełnić się proroctwa Apokaliptyczne, oraz dlaczego jeszcze nie ujawnił się syn zatracenia, to jest sam Antychryst? Oczywiście dlatego, że nie nadszedł jego czas, a po drugie, Bóg Jest Wszechmogący i może być jednocześnie wszędzie, gdyż Jest Bogiem. Natomiast Lucyfer nie posiada takiej mocy. I to jest podstawowa kwestia.

Zatem Lucyfer musiał czekać, musiał oczekiwać sposobności, która pozwoli mu być jednocześnie wszędzie i mieć kontrolę jednocześnie wszędzie. Czy to nad człowiekiem na zachodzie, na wschodzie, na południu czy północy. I tą sposobność uzyskał w XX wieku, który był wiekiem nagłego rozwoju technologii. W mojej opinii tak nagły wzrost technologii jest kolejnym, acz niezauważonym, znakiem czasu.

I teraz Lucyfer posiada technologię, którą wykorzysta przeciwko człowiekowi i po przez jej „zdobycze” zniewoli ludzkość, niczym kolczykowane bydło. Taka technologia to właśnie mikrochip. To właśnie realizacja tego zdania z Biblii: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.”

Czasem aż trudno w to uwierzyć, że to wszystko co już zostało przepowiedziane przez Boga tysiące lat temu, dziś realizuje się „jota w jotę” na naszych oczach. Nie bądźcie tym zdziwieni, że i was zapewne to zaskakuje gdyż ja sam jestem zaskoczony. Jeszcze kilka lat temu wiedziałem i miałem tą świadomość, że zbliża się „ostateczne rozwiązanie” dla naszej cywilizacji, jednak nie sądziłem, że to już teraz, że to najbliższe lata, może maksymalnie dziesięć lat. Zatem tym bardziej pamiętajmy, że:

Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginał, ale miał życie wieczne.”

Jan 3:16.

Tak więc stworzony przez Dsruptive Subdermals, kontrowersyjny wynalazek składa się z wstępnie zaprogramowanego, możliwego do skanowania implantu o wymiarach dwa na szesnaście milimetrów. Ten cyfrowy implant jest przeznaczony do osadzania go w ludzkim ciele, dzięki czemu paszport ze szczepionką będzie wgrany w ten mikrochip i wynik „zaszczepiony” bądź „niezaszczepiony” pojawi się podczas skanowania.


Przeczytaj również:

Czy preparat na COVID-19 to koń trojański dla organizmu, który zapoczątkuje realną pandemię chorób autoimmunologicznych?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com