Tajna Masoneria i absurdalne posunięcia Kościoła Rzymsko Katolickiego.

3-tajna-masoneria-i-absurdalne-posuniecia-kosciola-rzymsko-katolickiego

Fot. pixabay.com

[fb_button]

Masoneria, jawna organizacja a zarazem organizacja tajna. Masoneria zgromadzenie ludzi, których łączy konkretny cel a jej członkowie z czasem przechodzą kolejne poziomy wtajemniczenia. 33 Stopień to stopień oświecenia, tego zaszczytu dostąpiło nie wielu. Prawda o Masonerii jest jednak inna od tej, którą media głównego nurtu starają się nam wmówić. Dziś przyjrzymy się tej właśnie organizacji i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czym tak naprawdę jest to stowarzyszenie i co może ukrywać w mrokach swoich tajemnic i sekretów.

Na samym wstępie należy wspomnieć o tak zwanym Syjonizmie, w skrócie chodzi o to, że współczesnych światem tak naprawdę władają Żydzi. Wystarczy zastanowić się nad jedną drobną kwestią. Dlaczego obecnie przedstawiciele największych mocarstw ciągnął sznurkiem do Izraela a same Stany Zjednoczone dziwnym trafem bronią tego Państewka położonego notabene na terenie Palestyny? Syjonizm to skryta moc sprawcza, moc decyzyjna, która w gruncie rzeczy kreuje wydarzenia globalne. Z czasem staje się ona coraz bardziej potężna, a Masoneria jest jej centrum. Tak Masoneria to Żydzi to Syjonizm i nie miejmy złudzeń, że jest inaczej.

Jeżeli na naród Żydowski spojrzymy z punktu widzenia historii Biblijnej to zauważymy, że naród ten został wybrany przez Boga, nie mniej jednak pamiętajmy i o tym, że ten sam naród, wybrany przez Boga tego samego Boga skazał na śmierć krzyżową, innymi słowa zamordował go. O tym się dziś nie mówi i nie pisze zbyt wiele, ponieważ poprawność religijna oraz polityczna na to nie pozwala. Jaka jest tego konsekwencja? Historia ma obraz zakłamany a sama Religia Chrześcijańska to obecnie idea, której hierarchowie sami do końca nie są pewno, w którą stronę to wszystko powinno pójść. Religia Rzymsko Katolicka to obecnie kolos na chwiejnych nogach, ale nie dziwmy się, ponieważ tak miało być, to zostało przepowiedziane i notabene realizuje się na naszych oczach, ale powróćmy do tematu i spójrzmy na fragment piętnastego protokołu Masońskiego.

,,Posłuży to jako fundament dla naszej organizacji MASONERII TAJNEJ, która nie jest znana, oraz dla celów, których istnienia nawet nie podejrzewają goje, znęceni przez nas do szeregów armii lóż masońskich na pokaz istniejących i dla zmylenia oczu gojom.’’

Po pierwsze jest wyraźna wzmianka o MASONERII TAJNEJ. Czyli ogół masonerii to rzeczywiście jakaś forma filantropi i intelektualnej podróży dla wielu członków lóż masońskich. Jednak w centrum tej szopki, bo i tak możemy to nazwać istnieje i działa tajna Masoneria, której cele i zamiary są skryte a plany ukrywane. O masonerii bardzo często wspomina Matka Boża w swoich objawieniach, do takich możemy zaliczyć chociażby te z Garabandal, ale Kościół o tym nie mówi. Dlaczego? Może się boi a może w jego szeregach istnieje już zbyt duże zepsucie oraz przeżarcie wpływami Masonerii.

Jest jeszcze jeden dowód na popłoch w szeregach Kościoła. Istnieje znana modlitwa o to jej słowa.  ,,Wspomożenie wiernych módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi kościoła i poleconymi tobie.’’ Wszystko pięknie jednak początkowa wersja była inna i brzmiała tak. ,,Wspomożenie wiernych módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi kościoła świętego i MASONAMI.’’ Niestety ta wersja została zastąpiona tą nowszą i bardziej delikatną. Cóż możemy napisać, Kościół chyba nie wie, co czyni.

Na naszej stronie, gdy tylko piszemy o Masonerii lub zakonie Iluminatów zawsze staramy się podkreślać, iż tutaj jedno wywodzi się z drugiego. Otóż Iluminaci to owa tajna Masoneria. Każdy adept dostępujący najwyższego oświecenia to jest 33 stopnia wtajemniczenia staje się automatycznie Iluminatem i poznaje prawdziwe rytuały oraz cele Masonerii. Owe cele to przede wszystkim wprowadzenie NWO, i zniszczenie Kościoła Rzymsko Katolickiego, który działa absurdalnie i zamiast piętnować swojego największego wroga woli przymykać oczy i kupować nowe modele samochodów oraz murować nowe świątynie, które notabene później stoją puste.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz