Tajna misja Apollo 18 i niebywałe struktury na księżycu.


1 Tajna misja Apollo 18 i niebywałe struktury na księżycu


Nieoficjalnie w misji Apollo 18 wzięli udział komandor Nathan Walker, podpułkownik John Grey oraz kapitan Benjamin Anderson. Oficjalnie John Grey zginął w katastrofie podczas misji treningowej nad Tallahassee na Florydzie, CIAŁA NIE ODNALEZIONO. Oficjalnie F-14 pilotowany przez Nathana Walker’a rozbił się nad Pacyfikiem nieopodal bazy lotniczej Kadena, CIAŁA NIE ODNALEZIONO. Oficjalnie Benjamin Anderson zginął podczas ewakuacji powietrznej nad morzem wschodnio-chińskim, CIAŁA NIE ODNALEZIONO.

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego żaden człowiek nie tupał butami na Księżycu od ponad 40 lat? Przynajmniej oficjalnie… Cóż, jeżeli uwierzycie mędrcom i publicystom mediów głównego nurtu to odpowiedź będzie i jest prosta otóż po wyścigu zbrojeń oraz wyścigu kosmicznym, który ostatecznie pokonał Sowietów w drodze do naszego wysadzonego kraterami satelity, polityczna wola powrotu (to znaczy pieniędzy) wyparowała tak szybko, jak łzy w upale z dnia na dzień zapomniano o księżycu i woli jego podbicia za wszelką cenę.

1 Tajna misja Apollo 18 i niebywałe struktury na księżycu 2

Otóż w 1974 roku, wkrótce po anulowaniu programu kosmicznego Apollo, agencja kosmiczna wysłała w tajemnicy trójkę astronautów w misji, której celem był południowy biegun księżyca a bardziej ściśle ujmując sprawdzenie dziwnych wydarzeń związanych z obecnością obcych na księżycu, która to obecność została potwierdzona przez wcześniejsze misje Apollo do numeru 17 włącznie. Reasumując chodzi o to, że program lotów kosmicznych Apollo oficjalnie został zamknięty na misji Apollo 17, jednak nieoficjalnie trwał nadal i ma trwać po dzień dzisiejszy.

Kosmiczni astronauci gwinei dosłownie latali na ślepo, ponieważ nie powiedziano im o prawdziwej przyczynie ich księżycowej wyprawy. Fakt, że w ogóle zostali wysłani na Księżyc, był trzymany w tajemnicy przed ich rodzinami, przed opinią publiczną i jak się zdaje także przed dziesiątkami tysięcy pracowników NASA. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że misja Apollo 17 była tą misją, która przelała szale i spowodowała nowe otwarcie, które nie mogło być już kontynuowane oficjalnie przed całym światem, więc projekt został przejęty przez Pentagon.

1 Tajna misja Apollo 18 i niebywałe struktury na księżycu 3

Nieoficjalnie w misji Apollo 18 wzięli udział komandor Nathan Walker, podpułkownik John Grey oraz kapitan Benjamin Anderson. Oficjalnie John Grey zginął w katastrofie podczas misji treningowej nad Tallahassee na Florydzie, CIAŁA NIE ODNALEZiONO. Oficjalnie F-14 pilotowany przez Nathana Walker’a rozbił się nad Pacyfikiem nieopodal bazy lotniczej Kadena, CIAŁA NIE ODNALEZIONO. Oficjalnie Benjamin Anderson zginął podczas ewakuacji powietrznej nad morzem wschodnio-chińskim, CIAŁA NIE ODNALEZIONO.

,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Misje Apollo sprowadziły na ziemię 380 kilogramów fragmentów skał księżycowych. Kilkaset z nich rozdano dostojnikom obcych państw całego globu. Wiele z tych darów zostało skradzionych lub zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Nieoficjalnie posłużyły one do zapoczątkowania nowej ery badań nad księżycem i wdrożeniem licznych projektów podboju księżyca przez takie kraje jak Rosja, Chiny czy oczywiście USA. Świat jednak nadal uważa, że na księżyc wszyscy pchają się tylko i wyłącznie po to, aby zbadać owe ogromne i puste kratery. Nikt nie bierze pod uwagę, że może jest tam coś więcej.

1 Tajna misja Apollo 18 i niebywałe struktury na księżycu 4

20 lipca 1969 roku. Astronauta misji Apollo 11 Neil Armstrong jako pierwszy człowiek staje na księżycu. W roku 1970 z powodu kłopotów budżetowych odwołano misję Apollo 18, 19 oraz 20. 7 grudnia 1972 roku na księżycu ląduje Apollo 17 ostatnia oficjalna misja programu. W roku 2011 światem wstrząsają 84 godziny poufnego filmu ukazującego prawdziwe oblicze księżyca oraz misji projektu Apollo. Całość ujawnionego materiału opublikowano wówczas na stronie www.lunartruth.com

,,Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.’’

Wypowiedź amerykańskiego astronauty Mitchell’a, który w taki sposób relacjonuje swój pobyt na księżycu.

Wiele wypowiedzi nie tylko pochodzących z wewnątrz świata osób zafascynowanych w sposób amatorski księżycem, ale także wypływających bezpośrednio z NASA potwierdza, że księżyc to nie tylko czarno biała kula z ogromnymi kraterami, lecz w gruncie rzeczy coś znacznie więcej. Misja Apollo 18 potwierdza istnienie życie na księżycu a liczne teorie, jakie przez lata zdążyły się uformować udowadniają, że obcych cywilizacji nie należy szukać gdzieś daleko w odmętach kosmosu, lecz obca cywilizacja jest tuż pod nosem, na księżycu.

Piramidy i antyczne miasta na księżycu. NASA ukrywa prawdę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com