Tajny raport Grupy Bilderberg Cz.2 Depopulacja i manipulacja.


7 Tajny raport Grupy Bilderberg Cz.2 Depopulacja i Manipulacja


„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

Grupa Bilderberg to pewnego rodzaju bractwo zrzeszające najpotężniejszych ludzi naszego globu. Bractwo zrzeszające bankierów, polityków, właścicieli największych koncernów i mediów. Ta grupa od wielu lat spiskuje i knuje ukryte plany, które realizuje za wszelką cenę. Zamachy z 11 września na WTC były zamachami fałszywej flagi, ponieważ w gruncie rzeczy był to już ostatni etap mający na celu wprowadzenie NWO, po przez wywołanie światowego kryzysu i wzrost niebezpiecznych zagrożeń tak w Europie jak i obu Amerykach.

1/4-VI-2017 Zjazd grupy Bilderberg Cz.2 Konglomerat zła.

Gdyby ów plan się powiódł prawdopodobnie już dziś mielibyśmy rząd światowy lub coś w tym rodzaju. Dlaczego jednak to się jeszcze nie udało? Na drodze NWO stanął nie, kto inny a Władimir Putin. Przy tej okazji chcemy wyraźnie zaznaczyć i napisać, że jest to człowiek, który w jakimś stopniu walczy o przetrwanie kultury słowiańskiej, jednak jednocześnie łamie podstawowe zasady demokracji i człowieczeństwa, ma najzwyczajniej w świecie krew na rękach wielu niewinnych ludzi.

Tak czy owak, to Putin powiedział stop i to prawdopodobnie jego nazwisko pada najczęściej na spotkaniach Grupy Bilderberg a także innych mityngach globalistów, to jego nazwisko jest wymawiane przy akompaniamencie zgrzytających zębów. Nie mniej jednak tajna agenda i jej założenia są na bieżąco analizowane i w zależności od zmian globalnych modyfikowane. Dziś druga część tajnego raportu sporządzonego przez Grupę Bilderberg, którego fragmenty wydostały się do internetu i obiegły cały świat.

Ujawnione fragmenty tajnego raportu Grupy Bilderberg.

„Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

,,Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że nasze środowisko i planeta nie może znieść życia wiecznego idącego w dziesiątki miliardów ludzi. Wszyscy tutaj zebrani wiemy, że nieskończony wzrost liczby ludności na świecie jest skończoną aberracją intelektualną. Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów, w których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia. Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.’’

(…)

,,Przypomnę wam najważniejsze działania, które zostały przegłosowane jednogłośnie, zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony prywatności naszych Wielkich Mistrzów. Działania te zostaną zastosowane, dostosowane i wdrożone w każdym kraju i obszarze geograficznym: początkowym celem jest depopulacja i wyludnianie dla ochrony środowiska, z wyłączeniem zakresu naszej zdolności do wykorzystania wszelkich broni jądrowej, która może stworzyć nieodwracalne szkody dla naszej planety. Narzędzi mamy niewiele, ale ich łączna skuteczność jest formą wielowymiarowego rezonansu, osiągniemy to, co nazywamy „mnożnikiem sił wojskowych”. Jest to zawsze doskonały tryptyk: kryzys gospodarczy, wojna domowa i masowe epidemie. Tak było, jest i będzie.

(…)

,,Za pomocą tych trzech narzędzi osiągniemy ostatecznie zmniejszenie populacji światowej z 7 miliardów ludzi do optymalnej wartości 500 milionów żywych istnień. Pomimo naszych wszystkich wysiłków na rzecz zmniejszenia populacji, kieszenie ocalałych mogą zagrozić naszej egzystencji na planecie. Jednak te zamożne kieszenie nie powinny spowodować nam większych problemów, ze względu na ich dezorganizację, izolacje i niemożności opanowania wszystkich obecnych technologii, ponieważ ich mała ilość, powinna znacznie ograniczyć ich moc szkodzenia naszym interesom. Wierzymy, że w ciągu kilku lat wielu z nich zniknie, a nieliczni, którzy pozostaną, wymrą w ciągu kilku pokoleń. Każda grupa, która będzie grozić nam zostanie unicestwiona, tak jak miało to miejsce wielokrotnie w historii.’’

Trudno jest komentować słowa i myśli zawarte w przytoczonych cytatach powyżej, interpretację pozostawiamy już do Waszej indywidualnej gestii. My natomiast chcemy napisać, że w obliczu tego, co ujawniliśmy wczoraj, oraz tego, co zostało przytoczone dziś, rysuje się przed nami obraz kilku przemożnych rodzin, które zaplanowały przyszłość tej planety jako miejsca dla nielicznych. Można pokusić się o stwierdzenie, że chcą planetę Ziemię uczynić swoją, na własność, jak jakąś prywatną działkę czy też dom. Jest to skrajnie niebezpieczna idea, ponieważ zakłada depopulacje i śmierć miliardów ludzi.

Depopulacja to idea powołana na rzecz Nowego Porządku Światowego.


 Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com