Tam gdzie Ty, tam i Ja.

8 Tam gdzie Ty, tam i Ja
Fot. pixabay.com

[fb_button]

Odnajduje siebie w tej ciszy, nic nie mówiąc, nic nie słysząc, bezgłos i ja. Spoglądam na telefon i myślę o tobie z nadzieją, że ty myślisz o mnie. Tak teraz słyszę echo twoich słów, dostrzegam ciebie, chociaż nie spoglądamy sobie w oczy. Uśmiechasz się we wspomnieniach, napełniając je sobą pomagasz uwierzyć w jutro, pomagasz powiedzieć TAK, kiedy inni mówią NIE. Kolejny

dzień, kolejna noc, sen, marzenie, następny krok w życiu, podjęta decyzja, nowe miejsce i sposób myślenia, a Ty zawsze przy mnie. Tak bardzo pragnę móc ponownie uścisnąć twoja dłoń, stojąc naprzeciwko ciebie i nie mówiąc nic tylko patrząc z myślą „tam gdzie ty, tam i ja”.

Tak to ty. Wiem, że to naprawdę ty, mimo że twoje serce jest gdzieś daleko, dystans będący niczym most nie do przebycia. Więc wysyłam wiadomość: zrobię wszystko, co mogę, nigdy nie będę stał na uboczu życia. Ty pomożesz mi odnaleźć siebie we własnych marzeniach. Nie myślę, że jest za późno, ty przy mnie ja przy tobie. Nie jest ważne, po której stoisz dziś stronie, nie bój się marzyć i tworzyć ulotne chwile w sercu, prawda po przez cień jaśnieje w twoich oczach.

Dziś już wiem, jeśli zależy Ci na kimś wówczas czujesz, że zawsze jest szansa. Więc nie bądź tak daleko uczuciami jak daleko sięga rzeczywista odległość dzieląca dwie połówki tego samego uczucia. Nie ważne, co się wydarzy będę z Tobą do końca. Widzę cię i czuję, twoją obecność moimi zmysłami. Wiem, że to naprawdę ty.

Ty i Ja dwa światy o różnej esencji zmysłów i uczuć, tworzący jedno ciało, jeden umysł, jedną wolę, kroczący nie raz różnymi drogami ludzkich spraw i marzeń. Czasem, gdy spoglądam w lustro i widzę swoje odbicie to dostrzegam również i ciebie. W moim oku odbicie twojej twarzy, a w twojej twarzy odbicie duszy. Wspólne chwile zapisane w księdze zmysłów, złożone głęboko w archiwum serca. Są tam skryte by, kiedy będzie potrzeba móc sięgnąć po nie. Ty obok mnie, ja obok ciebie aż po czasu kres. Złap mnie za dłoń mocno i nie puszczaj, by nie zagubić się w szumie własnych myśli, w szumie otaczającego świata. Tworząc siebie, tworzymy wszystko. Wszystko, co jest w stanie utrzymać się na falach życia i być ostoją dla siebie i dla innych, gdy mrok okryje ludzkie postrzeganie rzeczywistości.

Dopełnienie Muzyczne. Nickelback- Far Away.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.