Telmario Mota w relacji ,,na żywo’’ przestrzega przed Nibiru.

19 Telmario Mota w relacji ,,na żywo’’ przestrzega przed Nibiru
Fot. pixabay.com

[fb_button]

Planeta X, Nibiru, Nemezis czy wreszcie Czerwony Karzeł. Określeń próbujących nazwać mityczny obiekt zbliżający się do naszej planety było i jest wiele. Jak jednak byśmy nie powiedzieli, chodzi tutaj o planetę, której orbita przecina nasz układ Słoneczny i w związku z tym, owa planeta systematycznie co jakiś czas przecina tę część kosmosu, przy okazji powodując duże zmiany a nawet kosmiczne kataklizmy. Dziś ponownie wracamy do tematu Nibiru, ponieważ kilkanaście dni temu Brazylijski senator oświadczył, że nasza cywilizacja zbliża się ku swojemu kresowi właśnie w związku ze zbliżającym się obiektem kosmicznym o dużych rozmiarach. Oto słowa pana senatora Telmario Mota.

„Dostałem informacje z wiarygodnych źródeł w NASA, którym ufam. NASA ma świadomość zbliżania się Planety X lub, jak kto woli, „Nibiru”. Świat, jaki widzimy, wkrótce przestanie istnieć. Historia ludzkiej cywilizacji wkrótce się skończy. (…) Planeta X ma już wpływ na pole grawitacyjne Ziemi, a świat znalazł się już w obliczu katastrof naturalnych na niespotykaną skalę. Bardzo szybko dwie trzecie ludzkości umrze z powodu głodu i chorób. Potężne katastrofy wstrząsną całą planetą i nasza cywilizacja zniknie.”

Te dramatyczne a zarazem szokujące słowa zostały wypowiedziane 25 maja w trakcie posiedzenia Senatu Brazylii. Telmario Mota, wielokrotnie podkreślał, że powołuje się na swoje źródło w NASA, jednak nie chce ujawniać tożsamości naukowców, którzy go ostrzegli a przez jego osobę i cały świat. Chcą oni zostać anonimowi, ponieważ jak sam dodaje, wyjawienie ich nazwisk mogłoby w sposób realny zagrozić ich życiu oraz życiu ich rodzin. Czy zatem mamy do czynienia z kłamstwem i manipulacją? Być może tak, jednak w ostatnim czasie regularnie dochodzi do tego typu zdarzeń, gdzie politycy, dziennikarze, publicyści oraz sami naukowcy mówią czasem za dużo w kwestii Nibiru. Takie natężenie ciężko nazwać przypadkowym.

Należy również zauważyć, że bardzo rzadko zdarza się, ja przynajmniej osobiście nie znam zbyt wielu tego typu przypadków, gdzie polityk tej rangi, ogłasza informację tego typu przy jednoczesnym powołaniu się na instytucję NASA w trakcie posiedzenia transmitowanego na żywo na cały świat. Można z tego wnioskować, że senator Telmario Mota całkowicie zawierzył zdobytym informacjom, zawierzył na tyle mocno, że determinowało go to do tego, aby wyjawić ową informację światu wbrew oczywistej fali nagonki i szyderstwa, jaka później się pojawiła a którą można było jeszcze przed wyjawieniem posiadanej wiedzy na temat Nibiru przewidzieć.

Reasumując, należy napisać, że wielokrotnie w przeszłości naukowcy ogłaszali, że za orbitą Neptuna znajduje się jeszcze jedna planeta. Ma to być mityczny obiekt kosmiczny, który większość czasu przebywa w odmętach mrocznych krańców naszego układu słonecznego, dosłownie takich słów bardzo często się używa. Trudno potwierdzić czy rzeczywiście coś tam jest, lub tego czegoś tam nie ma. Jak zawsze czas pokaże jaka jest prawda. Jedno jest pewne, jeżeli planeta X, mityczna Nibiru będzie zbliżać się do naszej planety, a jak oświadczył senator Telmario Mota, jest to już faktem potwierdzonym przez NASA, to z pewnością się o tym dowiemy i zobaczymy ją na własne oczy.

Nibiru (Planeta X) Cz.1 Zbliżająca się planeta.

Nibiru (Planeta X) Cz.2 Orbita Nibiru przecina nasz układ słoneczny.

Nibiru (Planeta X) Cz.3 Wskazówki z przeszłości określające przyszłość.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. „Chcą oni zostać anonimowi, ponieważ jak sam dodaje, wyjawienie ich nazwisk mogłoby w sposób realny zagrozić ich życiu oraz życiu ich rodzin”
    Gdyby to co twierdzą było prawdą to nie widzę powodu do strachu o życie, skoro i tak wkrótce zginą. Przekaz jest sprzeczny co jest jedną z cech charakterystycznych fake news.

Comments are closed.