To nie jest imigracja Ukraińców do Polski, skala zjawiska wskazuje na coś innego, na wędrówkę ludów a nawet przesiedlenie całego narodu.


„Oni” to jest „Globaliści” nie potrzebują świadomości własnych ofiar do realizowania swoich „tajnych agend”. I wystarczy, że tam na samej górze zapadnie decyzja o przesunięciu wajchy i rozpocznie się medialne międzynarodowe szczucie. Konsekwencje tego? Cóż możliwości jest wiele a ostateczny cel to rozbiór Polski. Taka jest moja opinia na chwile obecną względem sytuacji na Ukrainie i tej wędrówki ludów, tego przesiedlenia.

Wojna na Ukrainie, a w zasadzie inwazja Rosji na Ukrainę to coś czego większość analityków oraz ekspertów, się nie spodziewała. Natomiast w mojej opinii jeszcze bardziej zaskakujący jest przebieg wyżej wspomnianej inwazji. Trudno nawet opisać ją słowami. Możemy wyrażać opinię, że Władimir Putin to psychopata, który mylił się w kwestii możliwości obronnych Ukrainy. Możemy pisać, że prezydent Ukrainy to bohater a naród ukraiński to naród bohaterów, który w swojej historii nie przelał innej krwi, jak sam stwierdził to prezydent Ukrainy…

Szanowni Państwo… Wiecie… Możemy pisać wiele, mówić jeszcze więcej i jeszcze więcej wyrażać „opinii życzeniowych”. Możemy również wierzyć propagandzie „zachodniej” lub też dawać wiarę propagandzie „wschodniej”. Możemy żyć w oparach absurdu informacyjnego, i unikać prawdy, spojrzenia racjonalnego na to, co się dzieje za wschodnią granicą naszej Ojczyzny. A poniekąd już także w obrębie granic Rzeczpospolitej, a mam tu na myśli tę „niepohamowaną” imigrację. Tak… To wszystko możemy…

Powstaje jednak zasadnicze pytanie: „czy takie podejście coś zmienia oraz czy dzięki takiemu podejściu może nadejść lepsza przyszłość, pozytywne rozwiązanie tego szaleństwa wojny?” W mojej opinii zdecydowanie NIE, albowiem opieranie czegokolwiek na kłamstwie, półprawdach czy złudzeniach i myśleniu życzeniowym, niczym pozytywnym nie zaowocuje. Tego typu podejście jest niczym lek przeciwbólowy łagodzący chwilowo ból, jednak nie usuwający przyczyny, to jest choroby, która de facto nadal może w zaciszu naszego ciała się rozwijać.

To też dziś spojrzymy na tę chorobę (inwazja Rosji na Ukrainę) z innej perspektywy, z perspektywy nietypowej, wręcz ktoś mógłby powiedzieć, że to teoria spiskowa, jednak wbrew pozorom, proponowana przez nas perspektywa spojrzenia jest wprost proporcjonalna do „niecodziennego przebiegu” tej inwazji. Notabene w tej kwestii długo milczeliśmy, albowiem postanowiliśmy się wstrzymać, aby przez ten czas zebrać więcej informacji, opinii.

To oczekiwanie sprawiło, że zapoznaliśmy się z analizami wielu różnych niezależnych obserwatorów, którzy wyrażają dość „niesamowite” wyjaśnienie dla tej wojny. Dziś przedstawimy je Wam, Szanowni Państwo, jednak raz jeszcze zaznaczamy iż są to jak narazie „wolne przemyślenia” względem konfliktu na Ukrainie. Sądzimy jednak, że uczciwym jest aby je opisać i przedstawić na naszej stronie internetowej.

Po pierwsze i najważniejsze, to z czym mamy do czynienia jeżeli chodzi o tak zwaną imigrację Ukraińców do Polski, to nie jest to żadna imigracja, lecz skala zjawiska wskazuje na coś zupełnie innego a mianowicie na wędrówkę ludów a nawet przesiedlenie całego narodu. Oczywiście nie jest to proces naturalny, jak to miało miejsce wielokrotnie w historii ludzkości, lecz jest to proces wymuszony, wykreowany sztucznie przez człowieka (Putin i NIETYPOWA agresja na Ukrainę). I tutaj powstaje pytanie: w jakim celu?

Szanowni Państwo Putin mógł zdobyć Ukrainę w kilka dni i nie są to analizy na wyrost, lecz stwierdzenie faktów, nie zrobił tego jednak. Wygląda to tak jak gdyby Putin chciał przerazić Ukraińców dosłownie na śmierć, po to aby oni sami uciekali z własnego kraju, który w takiej sytuacji po prostu opustoszeje… Pusta ziemia na wschód od Polski i tutaj na naszym horyzoncie pojawia się teoria „Niebiańskiej Jerozolimy”, miejsce na „przesiedlenie” narodu izraelskiego.

Tak wygląda pierwsza hipoteza, którą zawsze należy mieć gdzieś „z tyłu głowy”. Druga natomiast jest już nieco inna, ale także związana została ściśle z tą „wędrówką ludów” z tym „przesiedleniem Ukraińców” do Polski. Otóż pewne siły, sądzę, że wielu z Was rozumie czym są te „siły”, no więc one nieustannie wzmagają w Polsce chaos, dążą do wytworzenia chaosu i notabene skłócania narodu Polskiego, co jest szalenie niebezpieczne.

W jakim celu? W mojej opinii chodzi tutaj o to aby na terenie Rzeczpospolitej pozostało jak najmniej przedstawicieli Narodu Polskiego. To wszystko z kolei wiąże się z Nowym Porządkiem Świata a Putin doskonale wie czym jest Nowy Porządek Świata. On oraz GRU, rozumieją doskonale iż nadchodzi Antychryst, a być może już jest. On rozumie, że będzie jedna światowa waluta, że będzie system „społecznego kredytu” na wzór Chiński i wreszcie, że ludzie przyjmą mikro-chipa na dłoń lub na czoło, aby móc sprzedawać i kupować.

Putin ma to wszystko rozpocząć, de facto ta tak zwana pandemia COVID-19 była swoistego rodzaju katalizatorem, który przyspiesza bieg wydarzeń „czasów ostatecznych”. I jak widzimy, rzeczywiście tak się stało. W mojej opinii Putin jest przygotowany na to, co się dzieje, oraz na to, co się zbliża. W niezależnych mediach często słyszę, że Putin walczy z nowym porządkiem świata, jednak uważam, że coraz więcej dowodów świadczy o czymś przeciwstawnym.

Otóż Putin i GRU gra na nowy porządek świata, dodatkowo Putin wie, że idzie już Antychryst i co najważniejsze, rozumie z czym to się wiąże. Notabene już to na naszym portalu pisaliśmy, ale napiszemy to raz jeszcze, a mianowicie Putin to „prekursor antychrysta”. „Oni” są dogadani na zupełnie nowym system, to też Putinowi nie zależy na ekonomii i gospodarce, bo wie i rozumie, że niebawem to wszystko po prostu padnie.

Sądzę również, że Niemcy także uczestniczą w tym i mają świadomość przebiegu sytuacji, rozumieją kolejne etapy wdrażania tego „planu”. Z punktu międzynarodowej finansjery, która dąży do tego aby jak najwięcej ludzi przyjęło wyżej wspomniany „mikro-chip”, oraz dąży do wyeliminowania gotówki z obiegu na rzecz pieniądza cyfrowego, i właśnie z tego punktu widzenia otrzymujemy wyjaśnienie tego, dlaczego Niemcy są tak przeciwne jakimkolwiek sankcjom na Rosję.

Reasumując, na najwyższych pułkach „obecnego globalnego rządu” stwierdzono, że obszar bałtycki, w tym przede wszystkim Polska, wymaga zdecydowanego podporządkowania. Z licznych objawień możemy dowiedzieć się, że antychryst jest bardzo niezadowolony z tego, że Naród Polski jest tak bardzo przeciwny nowemu porządkowi świata. Polacy w sposób wręcz heroiczny opierają się tym tak zwanym „szczepionkom mRNA”, opierają się likwidacji gotówki. Na naszych oczach możemy obserwować walkę z Polskością.

Natomiast za Putinem z pewnością stoją Chiny, które moim zdaniem wykorzystują Putina do własnych celów. Te cele to najprawdopodobniej „wycięcie” Ukrainy i bezpośrednie poprowadzenie jedwabnego szlaku do Niemiec. Coraz częściej dociera do mnie również i to, że dogadano się już także na rozbiór Polski. W zamyśle „globalistów” dążących do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, najlepiej będzie jeżeli Polska w ogóle przestanie istnieć.

To co obserwujemy to poniekąd wykorzenienie Polaków, zniechęcenie nas do naszego własnego kraju, naszej Ojczyzny, tak aby było jak dawniej, to jest aby żaden poważny biznes Polski nie mógł tutaj istnieć. I wreszcie ostatni etap to wymieszanie nas z Ukraińcami, stąd ta „wędrówka ludów”. Po co to? Drodzy Czytelnicy, gdy przyjdzie antychryst i jego „micro-chip” zwiastujący Nowy Porządek Świata to wówczas, jeżeli Ukraińców będzie dużo w Polsce, to będzie to kolejna grupa społeczna, która w „demokratycznym świecie” przez większość będzie optowała za tym „mikro-chipem”.

Dodatkowo należy wspomnieć, że w momencie w którym na naszej ziemi będzie już wystarczająca liczba Ukraińców, kilka milionów, to jaki będzie stanowić problem dla „sprzedajnych mediów” aby szczuć ich na nas, na Polaków? Sądzę, że żaden i „Oni” doskonale o tym wiedzą, rozumieją to i dlatego „mieszają dwa narody” na jednej ziemi. Na koniec należy zauważyć, że to wszystko dzieje się w całkowitej nieświadomości tych imigrujących do nas Ukraińców, oraz pomagających im Polaków.

Jednakże „Oni” to jest „Globaliści” nie potrzebują świadomości własnych ofiar do realizowania swoich „tajnych agend”. I wystarczy, że tam na samej górze zapadnie decyzja o przesunięciu wajchy i rozpocznie się medialne międzynarodowe szczucie. Konsekwencje tego? Cóż możliwości jest wiele a ostateczny cel to rozbiór Polski. Taka jest moja opinia na chwile obecną względem sytuacji na Ukrainie i tej wędrówki ludów, tego przesiedlenia.


Przeczytaj również:

Nowy Porządek Świata (NWO)? Chcesz wiedzieć czym jest? Mamy dla ciebie garść prawdy. Prawda ta może przewrócić twoje życie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

This article has 8 Comments

  1. A co jeśli owi globalisci wykorzystują też zwykły naród żydowski (dość skutecznie wyszczepiony) do wywołania w Polakach nienawiści w ich stronę, by odwrócić naszą uwagę od swoich planów? Czyli od cyfrowego reżimu, w którym przeszkadzają Polacy. Bo dopóki jako naród żyjemy jeszcze u siebie, to mamy siłę sie przeciwstawic. Więc żeby nas oslabić, trzeba nas skutecznie rozproszyć, czyli eksterminowac albo zmieszac z inna kulturą, jak to zrobili w kazdym innym kraju na zachodzie. Pytanie czy ten ostatni bastion Polska padnie czy uda nam sie nadkreowac ich agendy, dając też przyklad innym narodom….

    1. iskra wyjdzie z Polski… zatem o to bym się nie martwiła 🙂 …. ale co po drodze przeżyjemy…. to zobaczymy

  2. Bez urazy, ale kwestia szczucia Ukraincow na Polakow w kwestii szczepien nie do konca trafiona.. Ukraina ma nizszy poziom wyszczepienia na covid od Polski.. 😉 Reszta ciekawa i moze byc w tym wiele prawdy!

  3. Bardzo wnikliwa i przemyślana analiza Panie Redaktorze i trafienie w tzw. „punkt”. Szacunek dla Pana dalekowzroczności. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż jednym z celów tej wojny jest (przepraszam za kolokwializm) „wpompowanie” do Polski, moim zdaniem, ok. 10.000.000 Ukraińców i zmienienie nam stryktury narodowościowej, resy II Rzeczypospolitej Polskiej. To przecież do walki z ich dywersantkami i sabotażystami został (w głównej mierze) powołany

  4. Otóż tu problemem jest „wiara” owieczek, nie sami hierarchowie (chodzi właśnie o to, że NAWET obliczu obrazu bestii – dla wierzącego NIE ma Wielkiego Ucisku w stopniu w jakim jest napełniony Mocą z wysoka!) czy politycy (wierchuszkowie). Ludzie przestali wierzyć w Boga – ale ewangeliści są bierni tak samo, owieczki się boją tylko sorosa czy billa gatesa. O to je rozleniwia. no a nawrócić się nie chcą. Zastąpili w istocie (grzech główny, bardzo bardzo ciężki jak się patrzy) bliskość, działalność, w końcu Łaskę = Ducha Świętego OSOBOWEGO, IMMA z obu Ksiąg Świętych Salomona ze Starego Testamentu – Przyp., –– Mądrości Chokhmah na jakąś (kurka) Maryję, Mądrość Salomonową, wyraźnie przecież i prostym językiem pisze – Obecność, Chwałę Bożą na jakiś własny obraz greckiego bóstwa potem przemienionego również przez Rzym – wszyscy wiedzą o co „głównie” chodzi ALE ale nikt prawie nie wie, mówię tu także o Słowianach tak samo, do jakiegoś wielkiego wręcz stopnia. Katolicyzm usunął całe pojęcie Mocy Bożej, ukształtował Bóstwo na wzór człowieka. Rozliczne sakramenty zastąpiły Ducha, regułki zastąpiły koszerność a „kultura” kościelna wymieniła i podmieniła Tchnienie Stwórcy. Jezus nigdzie nie starał się aby obrządki były ważniejsze od Łaski. Przeciwnie: 1. Zesłanie Ducha odbyło się już za czasów Mojżesza. A Mesjasz tylko je chciał powtórzyć na 12 apostołach. Tymczasem oni, poprzez pychę św Pawła, ukształtowali mieszankę Judaizmu zanieczyszczoną o rzymskie i jawańskie (czyli greckie, „ośmiornica” hybryda dziś zwana Unią i ideowością) „dostosowanie” – wiadomo władca Konsatantyn i te rzeczy. Ale największym problemem jest niezrozumienie przez osoby mieniące się wierzącymi – Ducha Świętego że to jest po prostu Bóg-Matka. Religie mariologiczne są dysfunkcjonalne zarówno we warstwie społecznej oddolnej owiec jak i „kapłanów” na górze. Niestety poprzez rozmnażanie teorii spisku połykacie wielbłąda. Jezus pozostał zawsze Żydem i na wieki wieków. Owieczki są prowodyrem tak samo, nie są niewinne. Wszyscy zgrzeszyli a raczej pobłądzili. Shalom va Amain.

  5. Mam podobne spostrzeżenia, które głośno artykułuje wśród znajomych. W większości przypadków nie muszę mówić z jakim skutkiem.

  6. Odbudowują Chazarie w 3 etapach,Pierwszy Krym, Drugi wschodnie terytoria Ukrainy,Trzeci sprowadzenie Izraela,niedoczekanie Putin i zdrajcy w Kijowie,tu mieszkają Kije,ich ziemia,ich naród,ich wiara,tu wam i bomba atomowa nic nie da bo nie będzie Rosji,to zaledwie 3 miasta Putin i po ptakach…

  7. Bardzo wnikliwa i przemyślana analiza Panie Redaktorze i trafienie w tzw. „punkt”. Szacunek dla Pana dalekowzroczności. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż jednym z celów tej wojny jest (przepraszam za kolokwializm) „wpompowanie” do Polski, moim zdaniem, ok. 10.000.000 Ukraińców i zmienienie nam stryktury narodowościowej, tak aby dzięki temu destabilizować naszą Ojczyznę. Będziemy mieli „powtórkę z rozrywki”, jaką mieliśmy z Ukraińcami zamieszkującymi kresy II Rzeczypospolitej Polskiej. To przecież do walki z ich dywersantkami i sabotażystami został (w głównej mierze) powołany wówczas Korpus Ochrony Pogranicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *