To pistolet manipulacji przy twojej głowie, nie czekaj aż wypali i zmieni na zawsze postrzeganie rzeczywistości.,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Czy zachowasz wolność w XXI wieku? Nie pozwolisz sobie odebrać własnej duszy w zamian za pójście w kierunku profesjonalnych kłamstw serwowanych z ekranów telewizorów? Skup się, to pistolet manipulacji przyłożony do twojej głowy, nie czekaj aż wypali i zmieni twoje postrzeganie świata. To już ostatni moment by wreszcie zrozumieć, że jesteś istotą wolną, nie jesteś ostatecznym wyrobem ideologicznej propagandy. Nie obawiaj się uwierzyć, globalny system manipulacji istnieje i ma się bardzo dobrze.

Oni nazywają siebie oświeconymi, filantropami, nazywają siebie globalistami i tymi, którzy prowadzą współczesną cywilizację ku lepszej przyszłości. Obudź się, terror płynący z ekranów telewizorów to lepsza przyszłość? ACTA 2, ograniczanie wolności i swobody wypowiedzi, adopcja dzieci przez pary homoseksualne, legalizacja eutanazji w każdej formie bez ograniczeń wiekowych, korupcja na najwyższych szczeblach władzy w Unii Europejskiej, walka z fundamentalnymi wartościami Europy, czy tak wygląda lepsze jutro?

Raz jeszcze pytamy, czy zdołasz zachować wolność w XXI wieku? Ludzie zbyt często żyją w strachu, który niczym choroba szerzy się po całym globie. Ci ludzie widzą to, co widzieć chcą, boją się wyjść po za szablon i spojrzeć prawdzie w oczy, to ich przerasta, dlatego wolą odwrócić wzrok, pozostawić daleko za sobą wolność a przez to akceptują swoje istnienie w formie marionetki przemysłu propagandy. Dlatego musisz się czasem wkurzyć i powiedzieć sobie: ,,Do jasnej cholery jestem człowiekiem i mam swoją wartość, mam swoją godność.’’

Nadeszła chwila by stanąć w obliczu faktów, tylko w ten sposób będziesz mógł się ostać, będziesz mógł uniknąć prania mózgu. To twoja szansa na życie w prawdzie, na uniknięcie śmierci kłamstwa. Zbyt wielu daje się prowadzić ku przepaści ideologicznej i pustce wewnętrznej tak często owocującej samobójstwem, depresją i wyobcowaniem. Wielu czołowych europejskich polityków to marionetki zaprogramowane przez międzynarodowe lobby, marionetki zadaniem, których jest zabijanie wszelkich przejawów wolności i indywidualnego myślenia.

W czasach opieczętowanych walką z Bogiem, walką z Narodem Polskim i prawem do samostanowienia, nie można pozwolić sobie na obojętność i przyzwolenie dla zła. Trzeba stanowczo powiedzieć, że Polska jest jedna, Polska nie może być podzielona na rejon A i B, na wschód i zachód a w dalszej kolejności ulec kolejnemu rozbiorowi, na co liczy Berlin i Moskwa. Rzeczpospolita to ziemia, ale także i dumny Naród, który przetrwał pożogę dwóch wojen światowych, komunizmu i nazizmu.

Odpowiedzią na postępujące zniewolenie jest niezłomne dążenie do wolności, potrzeba pozostawienia za sobą tego, co ogranicza nasze istnienie, tylko w taki sposób można dotrzeć do miejsc, w których było niewielu. Odzewem na kłamstwo i próby tworzenia urojonej rzeczywistości, zaakceptowanej przez establishment, jest poszukiwanie odpowiedzi prowadzących do prawdy, tylko po przez opowiedzenie się po jej stronie będzie można uratować to, co stanowi pełnię człowieczeństwa i zasad będących kręgosłupem naszej cywilizacji.

Dlatego nie postrzegaj świata po przez pryzmat szerzącego się szału, który unicestwia wewnętrzny pokój i burzy stabilizację emocjonalną. Nie bądź jak ci ludzie, którzy owładnięci wściekłością i błyskiem szaleństwa w oczach oczekują tych wszystkich uzbrojonych żołnierzy na ulicach swoich miast, chcą zobaczyć ten pieprzony świat w autodestrukcji z niewinnymi ludźmi zawsze w centrum pożarów, niewinnymi ludźmi, o których zapomniano.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz