To wszystko, czego potrzebujemy nie jest gdzieś daleko tam, lecz znajduje się bardzo blisko, znajduje się w naszych sercach.


Dlatego to nie jest czas na pożegnanie i odwracanie wzroku od tego, co jeszcze przed nami. To nie jest czas na poddawanie się i załamywanie rąk. To czas, aby obudzić w sobie siłę i poczuć, czym jest miłość. Ponieważ miłość jest tym wszystkim, czego potrzebujemy, miłość jest biletem do raju tutaj na ziemi. Wszyscy potrzebujemy miłości, potrzebujemy dobra i światła. Ja już to zrozumiałem a Ty?

Na pewno tego chcecie? Jesteście na to gotowi? Życie to bezcenny i wymagający dar. Z tej drogi nie ma odwrotu, dlatego aby wytrwać do końca, trzeba wcześniej poznać samego siebie. Obecne pokolenie młodych ludzi, potrzebuje tego, aby nauczyć się pokonywać strach oraz obudzić w sobie wytrwałość i siłę. To sprawia, że nabieramy pewności siebie i samodyscypliny a wszystko po to, aby w odpowiednim momencie własnego życia reagować zgodnie z nasza wolą i sumieniem.

Pamiętajcie, że kiedyś wasz czas tutaj na ziemi dobiegnie końca, wszyscy ostatecznie umrzemy, by móc w ten sposób narodzić się do nowego życia. Jednak nim to nastąpi mamy mnóstwo czasu by spojrzeć w przyszłość z odwagą i myślami pełnymi marzeń do realizacji. Nasza cywilizacja wydaje się upadać pod naporem chaotycznych ideologii, my jednak upaść nie możemy, musimy być gotowi na trudy, to także element życia, każdy trud prowadzi do lepszego jutra.

Każdy z was jest wart więcej niż moglibyście pomyśleć. Każdy z was może uczynić więcej i więcej każdego kolejnego dnia, każdej kolejnej nocy. Nigdy nie obawiajcie się śmiać, być bezinteresownymi, nieść pomoc, wsparcie, dobre słowo. Pamiętajcie to nikogo nie wystraszy, to wspomaga, podnosi na duchu, dodaje siły, pokazuje, że warto żyć, warto starać się, warto być dobrym człowiekiem, warto wyciągać pomocną dłoń tym, którzy tak często znajdują się na krawędzi.

Bądźcie światłem w mroku, siłą, która zawraca innych od zła, od upadku. Bądźcie świadkami światłości, którzy budzą do życia, którzy budzą świadomość istnienia. Pamiętajcie, że czasem nie potrzeba wiele, aby odmienić los innego człowieka, odmienić go na lepsze. Życie jest tego warte, ponieważ każde dobro ofiarowane bliźniemu powraca i sprawia, że mamy w sobie jeszcze więcej życia. Dzięki dobroci pokonujemy śmierć, sprawiamy, że nasze osobiste słońce świeci mocniej.

O popatrz, nie jesteś sam i nigdy sam nie byłeś, są nas tysiące, dziesiątki tysięcy i setki tysięcy. Spójrzcie ile jest w nas piękna i wewnętrznego światła, spójrzcie ile dookoła nas zgromadziło się istot, bo przecież każdy wie, że są aniołowie, opiekunowie, jest Bóg i osoby, które już opuściły nasz świat by przejść do świata duchowego gdzie również i nas oczekują. Oni także tutaj są, bo wiedzą, że ich potrzebujemy.

Przyszedł nasz czas, jesteśmy na tej planecie po coś, w konkretnym celu, który został połączony z naszym życiem. To nie jest przypadek, nasze życie nie jest przypadkiem, lecz bezcennym darem tu i teraz. I kiedy inni są tak zalęknieni, przychodzi czas na nas, przychodzi czas by wyciągnąć pomocną dłoń, podzielić się inspiracją, podzielić się dobrym słowem. To wszystko, czego potrzebujemy nie jest gdzieś daleko tam, lecz znajduje się bardzo blisko, znajduje się w naszych sercach.

Bóg wzywa każdego z nas do czynienia rzeczy wielkich, teraz nadszedł czas dla naszego pokolenia, aby przyjąć to wezwanie. Wołanie Boga, wzywające nas, aby całkowicie oddać się Jemu. Dlaczego to wezwanie jest tak ważne? Dlatego ponieważ nasza kultura jest teraz na drodze ku upadkowi. Jesteśmy ludźmi w niebezpieczeństwie poddania się naszym ekscesom. Cały nasz świat zanurzony jest w grzechu. A tam, w ciszy naszych serc, Bóg woła do nas. Słyszysz Jego głos?

Nie zostaliście stworzeni po to by się dostosowywać. Urodziliście się po to by się wyróżniać. O ironio w naszym kraju coraz większa liczba ludzi odczuwa szczęście tylko wtedy, gdy robi to, co inni, jest trendy, jest na topie. Tak jednak nie wygląda prawdziwie szczęście, to nawet nie jest prawdziwa wolność. Dlatego, nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać.

Dlatego to nie jest czas na pożegnanie i odwracanie wzroku od tego, co jeszcze przed nami. To nie jest czas na poddawanie się i załamywanie rąk. To czas, aby obudzić w sobie siłę i poczuć, czym jest miłość. Ponieważ miłość jest tym wszystkim, czego potrzebujemy, miłość jest biletem do raju tutaj na ziemi. Wszyscy potrzebujemy miłości, potrzebujemy dobra i światła. Ja już to zrozumiałem a Ty?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com