Totalna opozycja totalną błazenadą a w tle odrodzenie Polski.


13 Totalna opozycja totalną błazenadą a w tle odrodzenie Polski


Jeszcze nie tak dawno, kiedy to wybory parlamentarne w naszym kraju wygrywała partia Jarosława Kaczyńskiego, wielu wieściło szybki upadek samego Prezesa PiS jak i formacji, którą stworzył. Dziś widzimy, że dzieją się rzeczy wręcz odwrotne i partia rządząca dosłownie przebija głową sufit i sięga blisko 50 procentowego progu poparcia. Można jedynie zadać pytanie o to, jaki wynik by osiągnęła gdyby nie kłamliwe ataki UE oraz mediów zachodnich na terenie Polski, czy byłby to wynik 60-70 procent? Owa hegemonia PiS trwa przy nieustannym upadku opozycji, totalnej opozycji.

Wielu polityków z PO, Nowoczesnej czy UE zadaje sobie pytanie, jak to możliwe, że ten znienawidzony przez elity Kaczor, jak sami często określają w ten sposób Prezesa PiS, jest w stanie niczym mityczny Makaveli przewidywać wszelkie możliwe opcje działania 5 czy też więcej ruchów do przodu, przez co rozgrywa Europejskie Elity niczym dzieci w piaskownicy, które osiągając stan skrajnej bezsilności próbują wyprowadzić za wszelką cenę ludzi na ulicę, aby siłą obalić rząd i powrócić do przysłowiowego koryta.

Ostatnia rekonstrukcja rządu stanowiła dla opozycji doskonały moment do konstruktywnego ataku, innymi słowy opozycja mogła w sposób korzystny skonsumować rządowe zmiany, co jednak się stało? Zamiast dokonać przysłowiowego, skoku na sondażowe procenty, sama popadła w tarapaty, sprawiając tym samym, że totalna opozycja mogłaby równie dobrze nosić nazwę totalnej błazenady, lub totalnej zdrady interesu narodowego.

Potężne siły stworzyły szubienicę Europy. Brońmy Ojczyzny.

Opozycja jest bardzo ważnym elementem demokratycznych rządów, chroni ona partie rządzącą przed procesem skorumpowania. Niestety polska opozycja urąga nazwie opozycja, i bardziej reprezentuje targowicę aniżeli coś konstruktywnego. Nie może być tak, że głównym i w zasadzie jedynym postulatem PO czy Nowoczesnej jest jedynie krytykowanie rządu, bez promowania własnego programu, którego notabene jak nie było widać tak nadal nie widać i zapewne prędko go nie ujrzymy. Program ulica i zagranica w całkowity sposób obnażył intencje niemieckiego ruchu oporu w Polsce, zrażając tym samym ogromną część elektoratu.

Polska opozycja w ostatnim tygodniu wykazała nad wyraz stosowanie terroru moralnego względem swoich posłów. To dodatkowo pogłębiło już i tak istniejące podziały oraz proces rozpadu. Kilku posłów zostało wyrzuconych z PO, natomiast część posłów Nowoczesnej otrzymała nagany oraz kary finansowe, na co posypały się liczne samo zawieszenia członkostwa w partii. Czy owymi karami finansowymi Nowoczesna ma zamiar wskrzesić budżet partii?

Taka sytuacja jest niczym woda na młyn każdego trybiku rządowej maszyny. Jest tylko kwestią czasu, kiedy wyrzuceni posłowie, oraz wielu innych gdzieś w kuluarach wspominających o opuszczeniu PO czy Nowoczesnej, zasilą szyki wielkiej koalicji polskiej prawicy. Jarosław Gowin człowiek, który w przeszłości przechodził podobne perturbacje jak oni, z chęcią przyjmie pod swoje skrzydła uciekinierów. A zatem rząd rośnie w siłę a totalna opozycja rośnie w kompromitację i indolencję.

To mogłabyć wojna domowa. Krew spłynęłaby ulicami stolicy.

Wielu ekspertów podkreśla także, że obecny proces upadku totalnej opozycji to pozytywna perspektywa, ukazująca poniekąd odnowę owej opozycji, która albo całkowicie zniknie z polityki, takie prognozy często tyczą się PO czy Nowoczesnej, albo podda się gruntownej reformie i przekształci w rzeczywistą opozycję, której celem jest budowanie silnej Polski a nie jedynie dotarcie za wszelką cenę do władzy, władzy na zgliszczach, oraz oddanie suwerenności Państwa i Narodu pod panowanie Niemiec. Polska nie będzie wasalem i buforem dla Niemiec.

Nasza Ojczyzna stoi przed wielkim wyzwaniem, otóż koncepcja między morza tak mocno forsowana przed obecny rząd w niedalekiej przyszłości uczyni z Polski oraz regionu Europy środkowej wielką potęgę gospodarczą, która z pewnością przebije Unię Europejską, wówczas będącą jedynie schroniskiem dla nielegalnych imigrantów oraz siedliskiem ataków terrorystycznych i całkowitego upadku tamtego regionu. Europa zachodnia umiera na naszych oczach, Europa środkowa i wschodnia odradza się pod przewodnictwem Polski.

Obłuda UE nie zna granic. Polska i Węgry ostatnimi bastionami walki o wolność Narodów Europy.

Na koniec można zauważyć pewien paradoks Platformy Obywatelskiej. Otóż, kiedy jej euro posłowie głosowali za przyjęciem rezolucji przeciwko Polsce a zatem przeciwko Polskiemu Narodowi, wówczas nie było żadnych upomnień ze strony zarządu partii. Podobnie sytuacja ma się w przypadku złodziejskiej reprywatyzacji w Warszawie. Natomiast w sytuacji, kiedy posłowie PO głosują przeciwko aborcji, wówczas są wykluczani z partii. Polityczny obłęd totalnej opozycji i moralnego terroru.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com