„Trzy Dni Ciemności” nastąpią w czwartek, piątek i sobotę. Ziemia zostanie okryta mrokiem a wtedy całe piekło wyjdzie na ziemię.


Wizji opisujących trzy dni ciemności będących wypełnieniem się kary Bożej na zepsutej cywilizacji jest bardzo wiele, są one jednak spójne i w wielu przypadkach wzajemnie się uzupełniają. Dziś przytoczyliśmy te wizje, które według nas najdobitniej opisują to, co ma nadejść. Przytoczyliśmy te wizje, które w sposób jasny i jednoznaczny ukazują przyszłość, która nadejdzie. Kiedy natomiast nadejdzie, tego nie wiemy, jedyne na co możemy zwrócić uwagę to znaki czasu, a jest ich wiele, i coraz więcej z nich realizuje się na naszych oczach.

„Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.”

Fragment listu Świętego Ojca Pio do Komisji Heroldsbach.

Drodzy Czytelnicy, jak wiemy z Dzienniczka siostry Faustyny, obecny czas jest czasem Boskiego Miłosierdzia, co wielokrotnie podkreślał Jezus. Jednak ten czas wiecznie trwać nie będzie, jest mowa również o Boskiej Sprawiedliwości, która wyleje się na świat po czasie miłosierdzia. Jest także mowa czy też pytanie o to, kto zdoła ostać się w obliczu Bożej Sprawiedliwości? Siostra Faustyna przestrzega przed zbliżającymi się karami na ziemię i przekazuje całej ludzkości dar Bożego Miłosierdzia.

Przekazuje ten dar z ogromnym drżeniem gdyż wie, że dalej jest już tylko sprawiedliwości a kto nie przejdzie przez bramę miłosierdzia ten będzie musiał przejść przez bramę Bożej Sprawiedliwości. To też, jeżeli na moment odsuniemy od siebie wszystkie wizje opisujące możliwą przyszłość, odsuniemy od siebie różnego rodzaju interpretacje i otworzymy oczy, to, co zobaczymy? Czy ten świat zmierza ku samozagładzie czy ku dobrobytowi?

„Kryzys pojawi się niespodziewanie. Kara dotknie wszystkich; jedna będzie następować po drugiej. Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę. To dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Najświętszej. Ziemia zostanie okryta ciemnością, wtedy całe piekło wyjdzie na ziemię. Grzmoty i błyskawice sprawią, że ci, którzy nie wierzą w Boga i nie ufają mojej potędze, umrą ze strachu.”

XIX wieczna mistyczka Julia Jahenny z La Fraudais.

Trzy dni ciemności to przepowiednia, która została zawarta w Biblii, fragment ten brzmi: ,,Słońce zmieni się w ciemność a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny.’’ Jednak należy zauważyć, że o owych trzech dniach wspominali także liczni święci jak chociażby św. Ojciec Pio, św. Hildegarda z Bingen, św. Marie Taigi, mistyk Pere Lamy czy św. Marie Martel. Natomiast teraz chcemy przytoczyć fragment objawienia, jakie otrzymała siostra Łucja, a w którym to objawieniu Maryja ukazała jej wizję trzech dni ciemności.

„Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słuszna i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce.

To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości.”

Dalej Mówi Jezus.

,,Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.”

I dalej:

„Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.”

To słowa Maryi i Jezusa ofiarowane siostrze Łucji, aby ta z kolei niosła je dalej, dla ludzi, dla cywilizacji jej pokolenia i pokolenia przyszłego. Tak, aby owe proroctwo nie zostało zapomniane, zatarte i zbagatelizowane, ponieważ czas jest bliski, a proroctwo wypełni się, to tylko kwestia owego czasu. Natomiast w ramach uzupełnienia dobrze jest przytoczyć także fragment wizji, jaką z kolei otrzymała zmarła w roku 1837 Marie Taigi. Co ciekawe i warte odnotowania, ta wizjonerka jako pierwsza w historii zapowiedziała nadejście kary w formie trzech dni ciemności.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece.

Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią.

(…)

Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła.”

Wizji opisujących trzy dni ciemności będących wypełnieniem się kary Bożej na zepsutej cywilizacji jest bardzo wiele, są one jednak spójne i w wielu przypadkach wzajemnie się uzupełniają. Dziś przytoczyliśmy te wizje, które według nas najdobitniej opisują to, co ma nadejść. Przytoczyliśmy te wizje, które w sposób jasny i jednoznaczny ukazują przyszłość, która nadejdzie. Kiedy natomiast nadejdzie, tego nie wiemy, jedyne na co możemy zwrócić uwagę to znaki czasu, a jest ich wiele, i coraz więcej z nich realizuje się na naszych oczach.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 6 Comments

 1. jak kawalek przeczytalam to az zdebialam.. ja mialam kiedys sen o tym. Snilo mi sie ze nagle zrobilo sie ciemno i chyba uslyszalam hlos w snie nie jestem pewna bo to bylo jakis czas temu. Ze nir mamy pod zadnym pozorem patrzec przez okno. Okna maja byc najlepiej zasloniete. Nagle zaczely blyskac blyskawice, wiac i byly slyszalne dziwne odhlosy jak nie z tego swiata. Ucieklismy z dzieciakami z kuchni gdzie tylko zaslony mam na drzwiach nie na oknie, do salonu i zaslonilismy tam okna. Moj partner sie z nas smial i spojrzal przez okno. Zamienil sie w garstke pylu. My sie z dzieciakami modlilismy i plakalismy. Nawet psa nie wypuszczalismy na dwor. Jak poszlam do kuchni w koncu po cos do jedzenia widzialam kontem oka ze cos stoi pod drzwiami i zaxzelo walic w szybe rekoma. Byla to dziwna postac, wrecz straszna to byl demon. Nie moglam sie przyjzec dokladnie bo noe moglam patrzec przez okno inaczej bym zginela
  Za chwile pojawilo sie mnostwo takich postaci pod drzwiami a ja ucieklam spowrotem do salonu

  1. A ja miałam taki sen tej nocy. 3 dni ciemności które nadeszły nagle A ludzie z którymi byłam w autobusie twierdzili że to nie prawda. Tylko jakieś problemy z prądem

  1. Masz teraz dwie możliwości: 1 – poszukać podobnych informacji w tekstach innych wyznań, przekonasz się że o tych sprawach pisało i mówiło wielu, to że autor odnosi te kwestie do Chrześcijaństwa bo jest mu bliskie jest rzeczą normalną. 2 – odpuścić sobie i nie zmuszać do czytania treści które uważasz za obłęd, kolorowych gazet i portali jest dużo. Wystarczy wpisać inny adres.

   1. Robaku, adwokacie, Twoje propozycje puszczam mimochodem. Przerobiłem katolicyzm jako najgorliwszy i oddany ministrant, lektor, kantor. Byłem blisko księży, a jeden nawet chciał być bardzo blisko mnie, wiadomo o co chodzi. Skończyłem potem seminarium teologiczne protestanckie, poszukując wiele lat Boga, wnikliwie studiując biblie. Ułuda, szukałem dalej… Więc nie wyjeżdżaj mi tu o Chrześcijaństwie, bo zapewniam Cię, nie jest to jedyna droga, o ile w ogóle słuszna, i będziesz cholernie zdziwiony, jak zejdziesz z tego łez padołu. Skoro ktoś publikuje jakieś artykuły mam prawo się do nich odnieść. A Ty otwórz oczy i włącz myślenie, póki masz czas..

    1. Zadne „ludzkie myslenie” i teologie nie dadza ci obecnosci Boga. By Go poznac wystarczy zawolac!Nie w ksiegach Go znajdziesz lecz w twym sercu! Zawolaj swymi slowami a ci odpowie i zacznie prowadzic. Tylko z Nim wpolpracuj. Bez ducha sw nie dasz rady niczego pojac. Musisz najpierw spotkac Boga osobiscie,nawiazac z Nim wiez(odrodzic sie na nowo) potem dopiero nadejdzie nastepne.Musisz chciec relacji.

Comments are closed.