Tunel „Gotthard Base” w Szwajcarii, otwiera się dziwną satanistyczną ceremonią rytualną. Czy to zwykły przypadek?

Udostępnij

Możemy obserwować, jak „ten świat” przygotowuje się do przejścia przez czas „Wielkiego Ucisku”, w którym to, co nadprzyrodzone, ponownie będzie widoczne i fizycznie oczywiste. Gdziekolwiek nie spojrzysz, cywilizacja XXI wieku ma coraz większą obsesję na punkcie satanizmu, okultyzmu, zombie i ciemności. To jest czas, który rzeczywiście nadchodzi, dlatego też unikaj tego śmierdzącego bałaganu (bagna).

„Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.”

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Tak jak religia chrześcijańska posiada swoje obrzędy i jawne formy sakralne, tak inne religie również działają w podobny sposób (abstrahuje w tym momencie od tego, która religia jest prawdziwa, bardziej prawdziwa bądź po prostu fałszywa, chodzi mi przede wszystkim o schemat działania). Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku satanizmu, który jest religią tego świata, religią, o której wiele się nie mówi a jednak jest to religia bardzo szybko się rozwijająca.

Ceremonii stricte satanistycznych na naszym świecie było bardzo wiele, do nich możemy zaliczyć koncerty niektórych „gwiazd” show biznesu jak Katy Perry czy Madonna. Do takich ceremonii możemy także zaliczyć ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, o czym pisaliśmy szerzej w artykule z dnia 26-04-2020 rok, pod tytułem: „Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2”. Tego typu ceremonii jest coraz więcej, a ich ukryty przekaz nie dla każdego jest w pełni widoczny.

Dziś chcemy opisać właśnie tego typu satanistyczną ceremonię, o której zapewne niewielu z was słyszało, ale to tylko dowód na to, że satanizm rośnie w siłę, szczególnie w obecnym wieku. Jego siła jest już na tyle potężna, że społeczeństwa nie zauważają emanacji satanizmu, ponieważ jego obecność w świecie XXI wieku, stała się czymś całkowicie normalnym, stała się również czymś szalenie pożądanym, szczególnie przez zdeprawowane kręgi władzy, elitę finansjery i świat show biznesu (np. Hollywood).

Szanowni Państwo, 1 czerwca 2016 roku, siedemnaście lat po pierwszym wybuchu w głównym szybie, oficjalnie otwarto najdłuższy na świecie tunel kolejowy. Gotthard Base Tunnel to tunel kolejowy przez Alpy w Szwajcarii. Z długością trasy 57,09 km (35,5 mil) i łącznie 151,84 km (94,3 mil) tuneli, szybów i przejść, jest on najdłuższym i najgłębszym na świecie tunelem komunikacyjnym i pierwszą płaską, niskopoziomową trasą przez Alpy.

Jest to również pierwsza płaska trasa przez Alpy lub inne duże pasmo górskie o maksymalnej wysokości 549 metrów (1801 stóp) nad poziomem morza. Jest to, zatem najgłębszy tunel kolejowy na świecie, o maksymalnej głębokości około 2300 metrów (7500 stóp), porównywalnej z najgłębszymi kopalniami na Ziemi. Bez wentylacji temperatura wewnątrz góry osiąga 46 ° C (115 ° F). Aby uczcić tę doniosłą okazję, władze polityczne zaprosiły gości honorowych ze Szwajcarii i zagranicy na bardzo dziwną ceremonię otwarcia.

To, co zobaczyli, to parada robotników kopalni zombie, upadłe skrzydlate anioły torturujące zagubione dusze oraz niekończąca się kawalkada demonicznych obrazów i odniesień. A wszystko to na imprezie firmowej na wysokim szczeblu politycznym i gospodarczym. Drodzy Czytelnicy, to nie był jakiś pokaz artystycznej sztuki na rogu ulicy dowolnego miasta, to był pokaz wyprodukowany i wystawiony przez globalną elitę rządzącą.

Dlaczego więc, u licha, budowniczowie największego i najgłębszego tunelu świata chcieliby, żebyś kojarzył go ze śmiercią, zombie i diabłem czy wręcz szeroko pojętym satanizmem? Odpowiedzią może być pewna hipoteza sygnalizowana przez niektórych publicystów świeckich oraz religijnych. Otóż dzieje się tak, dlatego ponieważ siły zamieszkujące ten zapomniany przez Boga świat podziemny przygotowują się do wyjścia na powierzchnię w czasie wielkiego ucisku, który ujawni się w czasach ostatecznych (eschatologicznych).

Zatem możemy obserwować, jak „ten świat” przygotowuje się do przejścia przez czas „Wielkiego Ucisku”, w którym to, co nadprzyrodzone, ponownie będzie widoczne i fizycznie oczywiste. Gdziekolwiek nie spojrzysz, cywilizacja XXI wieku ma coraz większą obsesję na punkcie satanizmu, okultyzmu, zombie i ciemności. To jest czas, który rzeczywiście nadchodzi, dlatego też unikaj tego śmierdzącego bałaganu (bagna).


Przeczytaj również:

Zło nie śpi. Publikujemy prawdziwą historię o szaleństwie, satanizmie i magii. Brookey Lee West, amerykańska wiedźma.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com