Tutaj kończy się film, a zaczynają czasy ostateczne: kapsuły porodowe w ośrodku sztucznej macicy EctoLife, są jak oglądanie „Matrixa”.


Co powiesz na ten „iWatch” lub te inteligentne okulary „Ray-Bay”, lub którykolwiek z tuzina innych produktów cyborgów, bez których nie możemy żyć? „Hej Monika, poproś Anię, aby otworzyła aplikację na moim iPhonie, na którym działa mój inteligentny telewizor, i daj mi wskazówki na kolację”. O tak, stary, już tam jesteś. To już się dzieje, i obyśmy mieli tego świadomość, bo tylko ona pozwoli się nam uratować.

Prawda czy fikcja? Współczesne czasy są tak zagmatwane, są poddane tak potężnym oddziaływaniom manipulacyjnym, że wielu ludziom, po prostu ciężko odróżnić realia od mistyfikacji. Szanowni Państwo, dziś napiszemy o informacji, którą wielu uzna za coś „niemożliwego” ale niestety, taka jest rzeczywistość i ta informacja, o której zaraz napiszemy, jest prawdą, chociaż wolelibyśmy aby tak nie było.

Napiszemy Wam, że laboratorium posiada przezroczyste strąki, które naśladują łono matki i hodują dzieci w EctoLife Artificial Macic Facility. Wszyscy pamiętamy film „Matrix” i scenę, w której Neo budzi się ze snu tylko po to, by odkryć, że działa jako ludzka bateria w kapsule, wewnątrz ogromnego obiektu wypełnionego kapsułami, zapewniając elektryczność obcym, którzy przejęli kontrolę. Witamy w Zakładzie Sztucznej Macicy EctoLife. Tutaj kończy się film, a zaczynają czasy ostateczne.

Na co tu patrzysz? Patrzysz na szybko rozwijający się i najbardziej finansowany sektor technologiczny na świecie, biotechnologię, którą nazywano w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku: „transhumanizmem”. Połączenie człowieka i maszyny nie nadejdzie jakiegoś tam „pewnego dnia”, to już tu jest, a większość planety funkcjonuje teraz jako hybrydowe cyborgi. Czy idziesz gdziekolwiek bez urządzenia mobilnego? Wierzę, że osoby przebudzone nie mają z tym problemu.

Co powiesz na ten „iWatch” lub te inteligentne okulary „Ray-Bay”, lub którykolwiek z tuzina innych produktów cyborgów, bez których nie możemy żyć? „Hej Monika, poproś Anię, aby otworzyła aplikację na moim iPhonie, na którym działa mój inteligentny telewizor, i daj mi wskazówki na kolację”. O tak, stary, już tam jesteś. To już się dzieje, i obyśmy mieli tego świadomość, bo tylko ona pozwoli się nam uratować.

Przez ostatnie dziesięciolecia ludzkość była „zalewana” medialną propagandą a w ten sposób była systematycznie przygotowywana do zaakceptowania rządów robotów, zaakceptowania istnienia bliżej nieokreślonego UFO i wizyt obcych „zielonych ludzików” na naszej planecie. ALE BIBLIA przygotowuje cię na to właśnie przez ostatnie TYSIĄCE LAT. W miarę jak nasza cywilizacja upada, w pewnym sensie kończy się, to jednocześnie, nadchodzi epoka fałszywych znaków, cudów i cudów pod rządami Antychrysta.

Musimy mieć świadomość tego, że „transhumanizm” i ujawnienie się antychrysta, są elementami „historii ludzkości”, ściśle ze sobą powiązanymi. Tak się składa, że nasze pokolenie staje się świadkiem wypełnienia wielu proroctw, które miały zacząć się wypełniać w czasach ostatecznych. Jest to dla nas znak, którego zignorować nie możemy. Nie możemy również popadać w strach, gdyż z Bogiem nic nam nie grozi. Niemniej jednak nasz wróg ujawnia się, a my musimy dać świadectwo prawdzie.

Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie. Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem.”

Fragment z ujawnionego raportu Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

A teraz do meritum:

Placówka porodowa, która może hodować do 30 000 dzieci rocznie w sztucznych macicach, może rozwiązać problem niskiego wskaźnika urodzeń na świecie, który według Elona Muska jest największym zagrożeniem dla ludzkiej cywilizacji.

Nowy film koncepcyjny zabiera widzów w podróż po The EctoLife Artificial Macic Facility, gdzie setki płodów siedzą w przezroczystych strąkach, które są kontrolowane temperaturowo i zostały wyposażone w pępowinę do transportowania tlenu i składników odżywczych.”

Informuje Daily Mail UK.

Szanowni Państwo, Hashem Al-Ghaili, producent filmowy i biotechnolog, stworzył realistyczny film, aby rozpocząć rozmowę o takich technologiach, które pozwoliłyby kobietom, którym usunięto macicę, urodzić. Proces ten wykorzystywałby zapłodnienie in vitro, pozwalając rodzicom wybrać „najbardziej żywotny i genetycznie lepszy zarodek”, który można również genetycznie zmodyfikować w celu dostosowania cech.

Chociaż wideo jest koncepcją, Al-Ghaili powiedział, że opiera się na „pięćdziesięciu latach przełomowych badań naukowych prowadzonych przez naukowców na całym świecie”, a takie kapsuły porodowe mogą być powszechne w ciągu i tutaj cytat: „zaledwie dziesięcioleci” od teraz. Dzisiejszą publikację chce zakończyć przesłaniem jakie Maryja Dała Giselli Cardia 1 kwietnia 2017 roku: „Uważajcie na naukę, uważajcie na szczepionki, będą się starać manipulować wszystkimi od narodzin. Uważajcie na fałszywe demokracje, ponieważ wkrótce narzucą swą dyktaturę”.


Przeczytaj również:

„Sztuczna macica” możliwa: pokolenie, które przeszło rozwój w laboratorium a nie w łonie kobiety. Pokolenie bez miłości matczynej.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *