„TVPinfo” stanowi krytyczne zagrożenie. Oni realizują globalny plan „terroru COVID-19”, dlatego wyłącz ich, uwolnij się.


Każdy z nas powinien a nawet musi zrozumieć, że to jest ten właśnie moment, to ten czas, w którym sięga się po naszą wolność, zastosowane zostają ostateczne rozwiązania pod płaszczykiem pandemii, której nie ma, rozwiązania do niedawna jeszcze uznawane za niemożliwe do wprowadzenia, ale jednak to się dzieje tu i teraz na naszych oczach. Wielu moich znajomych od dawna miało świadomość tego, co nadciąga, ale mimo to w prywatnych rozmowach mówią do mnie: „cholera to się jednak dzieje, oni to rzeczywiście robią”.

„KTO WŁADA TERAŹNIEJSZOŚCIĄ, W TEGO RĘKACH PRZESZŁOŚĆ. KTO WŁADA PRZESZŁOŚCIĄ, OPANUJE PRZYSZŁOŚĆ.”

George Orwell

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

Otwórz oczy, twoje życie nie może być oparte na strachu i panice, oni żerują na strachu i panice, media głównego nurtu żywią się twoim lękiem i przerażeniem. Ta zależność wcześniej czy później prowadzi ku niewidzialnemu więzieniu, w którym osoba poddana oddziaływaniu informacji medialnych staje się zastraszona, ograniczona intelektualnie, zainicjowany zostaje proce wyobcowania, proces rosnącej depresji a w skrajnych przypadkach pojawiają się myśli samobójcze.

Czołowe miejsce w procesie dezinformacji należy do TVPinfo a teraz postawmy sprawę jasno, jeżeli chcesz być osobą wolną nie oglądaj tej stacji, oglądanie wyżej wspomnianego medium stanowi skrajne niebezpieczeństwo nie tylko dla samego pojęcia prawdy, ale dla zdrowia psychicznego widza. To, w jaki sposób TVPinfo została wzięta pod but propagandy rządowej jeży włosy na głowie. Reporterzy telewizji publicznej? Ale jacy reporterzy? To prędzej marionetki bez przekonań i ideałów.

Jesteś człowiekiem, twoje życie ma wartość, nie możesz sobie pozwolić na wyrzucenie do śmietnika tej wartości po przez stykanie się z doskonale wyreżyserowanym kłamstwem. Być może wiele osób zostanie teraz urażonych, jednak Joseph Goebbels, mistrz hitlerowskiej propagandy, byłby dumny z osób, które z tylnego siedzenia sterują polską telewizją publiczną. TVPinfo to materializacja słów: „kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą”. Słowa Goebbelsa, które przez pseudo reporterów TVPinfo są dzień w dzień wdrażane w życie.

To trudne pisać o polskiej publicznej telewizji w ten sposób, telewizja ta od zawsze była naznaczona wpływami politycznymi, jednak to, co możemy obserwować teraz przechodzi wszelkie pojęcie. Z ekranu telewizora płynie jedynie bardzo mocny ładunek terroru, strachu i przerażenia. Podobnie wielu pracowników TVPinfo jeszcze do nie dawna wyznawało pewne szczytne idee, ale to przeszłość, obecnie płyną z głównym nurtem ścieków informacyjnych tej właśnie stacji. Dramat.

Na tak zakrojoną i bezwzględną akcję dezinformacyjną należy zareagować, nie można tego przemilczeć, ponieważ terror TVPinfo doprowadza wielu ludzi nad krawędź wytrzymałości, resztę Szanowni Państwo dopowiedzcie sobie sami. Dziś telewizja ta wzięła sobie na celownik osoby świadome, osoby niezależnie myślące w kwestii tej pandemii, której notabene nie ma. Dlaczego? Początkowo, gdy ruch ludzi świadomych dopiero rodził się w internecie, i był stosunkowo nie wielki, TVPinfo milczało w tej kwestii.

Teraz jednak, gdy ruch ludzi świadomych, niezależnych, myślących samodzielnie i samodzielnie wyciągających wnioski, ruch ludzi nie obawiających się zadawać trudne pytania, gdy ten właśnie ruch, ta poniekąd rewolucja intelektualna rozrosła się do niespotykanych dotąd rozmiarów, TVPinfo atakuje ośrodki stanowiące centrum wyżej wspomnianego przebudzenia w sposób nie bezpośredni, ale pośredni. Strategia jest prosta, gdy niewygodna prawda wychodzi na jaw, należy ją ośmieszyć i oni tak właśnie działają.

Niezależna Telewizja NTV Janusza Zagórskiego działająca na youtube, liczne wykłady Ewy Paweli, kanał wideo prezentacje na youtube, prowadzony i utworzony przez niejakiego Komentatora. Dalej represjom propagandy podlegają Witold Gadowski, portale typu wolne-media.net, pch24.pl, zmianynaziemi.pl, medianarodowe.com. Wszystkie wyżej przytoczone przykłady to kolejne argumenty świadczące o tym, że prawda w dzisiejszym świecie stała się elementem ubocznym, którego „wielcy” chcą się pozbyć. Należy jednak pamiętać, że:

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

I teraz na koniec konkluzja. Dziś rano postanowiłem obejrzeć przez kilka minut TVPinfo tak, aby lepiej przygotować się do dzisiejszej publikacji. Co zobaczyłem, pomijając kwestie związane z terrorem pandemii, której nie ma? Wyświetlono materiał wideo prezentujący mężczyznę w wieku około 45 lat, który kierował przesłanie do ludzi wolnych i trzeźwo myślących, aby ci zaprzestali negowania pandemii, ponieważ ona istnieje a dowodem na to ma być obecność 13-letniego dziecka w szpitalu, które walczy z COVID-19. Konkluzja brzmi: „pandemia istnieje, przestańcie ją negować”.

Problem w tym, że przed pandemią, której nie ma, dzieci również trafiały do szpitali z na przykład zapaleniem płuc. I teraz, rząd PiS nakazał wszystkim Polakom nosić maseczki, które są pełne bakterii, wirusów, grzybów, to powoduje po pewnym czasie załamanie układu oddechowego u dorosłych osób a więc co dopiero u dzieci. Nie wspominając o wielokrotnym przekroczeniu norm stężenia dwutlenku węgla w powietrzu wdychanym, jakie występuje pod maseczką, a które jest zabójcze dla organizmu.

Domyślamy się, że tego wyżej wspomniany mężczyzna nie wiedział, bo i skąd wiedzieć miał, jeżeli TVPinfo milczy z tego typu informacjami. Dodatkowo testy PCR stosowane do wykrywania koronawirusa są tak beznadziejnie błędne, że wykrywają go u kozy, w mleku, mrożonkach a nawet oleju silnikowym. W ostatnim czasie nagłośniono przypadek kobiety, która zrobiła sobie siedem testów pod rząd i wysłała je do sanepidu. Okazało się, że 5 wykryło koronkę a dwa już nie wykryły. Czysta paranoja.

To też na koniec raz jeszcze podkreślamy, że TVPinfo jest niczym choroba, niczym jakaś zaraza, szerząca ideę pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19. Tej pandemii nie ma a istnieje ona jedynie w głowach poddanych terrorowi informacyjnemu TVPinfo. Chcesz być wolny, wyłącz TVPinfo. Chcesz poczuć, że twoje życie ma sens, wyłącz TVPinfo. Chcesz się wreszcie przebudzić z letargu, wyłącz TVPinfo. Chcesz poznać prawdę, wyłącz TVPinfo.

Nadszedł czas byś to ty przejął kontrolę nad swoim życiem. Czas poznać, czym jest wolność, prawda i jak potężna drzemie w tobie siła, jak szerokie posiadasz perspektywy i możliwości. Skup się na tym, co stanowi trzon prawdy, poszukuj odpowiedzi w internecie. Poszukiwania możesz rozpocząć chociażby od miejsc, które powyżej wymieniliśmy, i najważniejsze: wyłącz TVPinfo. Zrozum do jasnej cholery, że jesteś człowiekiem a twoje życie ma wartość!

Każdy z nas powinien a nawet musi zrozumieć, że to jest ten właśnie moment, to ten czas, w którym sięga się po naszą wolność, zastosowane zostają ostateczne rozwiązania pod płaszczykiem pandemii, której nie ma, rozwiązania do niedawna jeszcze uznawane za niemożliwe do wprowadzenia, ale jednak to się dzieje tu i teraz na naszych oczach. Wielu moich znajomych od dawna miało świadomość tego, co nadciąga, ale mimo to w prywatnych rozmowach mówią do mnie: „cholera to się jednak dzieje, oni to rzeczywiście robią”.


Przeczytaj również:

„TVPinfo” powinna zmieć nazwę na „TVP«fake»INFO”. TV publiczna podeptała prawdę i wartości dziennikarskie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz