Uczestnicy patriotycznych marszów uznawani są za faszystów. Media kpią z polskości, UE opluwa naszą historię. Polaku czas się przebudzić.,,Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

XXI wiek to czas, w którym należy otworzyć oczy, odrzucić strach i zacząć myśleć samodzielnie, ponieważ głupota jest chorobą dzisiejszych czasów. Głupota, która nie jest zamierzona, lecz zaprogramowana przez media, świat rozrywki i tak zwanych idoli pop kultury. Obecnie to, co wypaczone i zakrawające o zboczenie stawiane jest na piedestale cnót, natomiast kultura, tradycja i moralność zostały zepchnięte w niebyt i mrok drwin oraz oszczerstw. Nie możemy być obojętni, nie możemy sobie pozwolić na akceptację zła i kłamstwa, ponieważ ono za kilkanaście lat może wchłonąć ten świat po przez wchłonięcie ludzkich umysłów.

Polska jest jedna i od tej myśli chcieliśmy rozpocząć dzisiejszy artykuł. Jest to fundamentalne przesłanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie za wszelką cenę próbuje się podzielić Polaków, próbuje się dokonać podziału przy użyciu kłamstw, manipulacji, socjotechniki i ciągłego zakłamywania rzeczywistości. Nie drodzy Czytelnicy, Polska jest jedna, mimo wielu różnić i poglądów, jednak jako naród stanowimy monolit, całość, pewnego rodzaju pełnię, która wielokrotnie ratowała Europę i kraje Zachodu. Dziś już się o tym zapomina, często zakłamuje się historię, jak chociażby w przypadku tak zwanych Polskich obozów koncentracyjnych. Jest to bezczelność nie znająca granic.

Podstawą narodu jest ziemia i przemysł, kto je wyprzedaje ten jest zdrajcą Narodu.

Drodzy Czytelnicy należy jasno i wyraźnie napisać, że Nasza Ojczyzna stanęła w obliczu dziejowych przemian. Owe przemiany realizują się wraz z przemianami na polu globalnym. Różnica, o której należy wspomnieć polega na tym, że przemiany globalne coraz wyraźniej kierują się w stronę upadku, chaosu i czegoś na kształt wojny z wolnością jednostki, wolnością wypowiedzi, wolnością wyznania, ogólnie rzecz ujmując globalne zmiany nakierowane zostały na zniewolenie. Polska z kolei rozwija się, i może już niebawem stanowić nie tylko trzon Europy, ale także świata. Trzon ten polegał będzie przede wszystkim na zachowaniu kultury, tradycji oraz oddania takim wartościom jak bóg, honor i ojczyzna.

Polska w wielu przepowiedniach przedstawiana jest jako ostoja tego, co stanowi o człowieczeństwie i jest źródłem prawdziwego rozwoju cywilizacji. Spoglądając na obecne czasy, możemy zauważyć, iż to w jakimś stopniu już dziś realizuje się na naszych oczach. Sam przykład tak zwanej polityki otwartych drzwi względem nielegalnych imigrantów, jest tym, co powinno otworzyć oczy nawet największego sceptyka. Terroryzm, chaos, gwałty, rozboje, upadek tradycji Starego Kontynentu, to wybór tak zwanych ludzi oświeconych z zachodu. Czy Polska rzeczywiście powinna iść w tym kierunku? Zdecydowanie nie powinna, tylko w ten sposób nasz naród zapewni sobie przyszłość.

Przebudzenie Narodu Polskiego. UE ginie w oparach absurdu.

Dziś mamy moment zwrotny w naszym kraju. Coraz częściej słychać głosy mówiące, że Polska znajduje się na zakręcie. Nie można odmówić w tym przypadku racji, tak, rzeczywiście tak jest, ale nie w takim pojęciu jak uważają media głównego nurtu. Otóż Polska, dziś zrywa, albo inaczej, stara się zerwać z układami, jakie zostały zawarte przez część przywódców Solidarności, którzy dosłownie dogadali się z Komunistami. Tak zwana nocna zmiana trwa po dziś dzień a jej macki oplatają wielu polityków, biznesmenów, działaczy, dziennikarzy i innych wpływowych ludzi. Dawne układy, nie chcą oddać władzy i jak widzimy za wszelką cenę próbują rozpętać jakąś wojnę domową w Polsce.

Jest rzeczą niebywałą to, co ma miejsce w telewizji, radiu czy wreszcie w samym internecie. Otóż tak zwane autorytety kpią z polskości, patriotyzmu i naszej historii. Tak zwane autorytety kpią z samych Polaków, nazywając ich faszystami. Całe rodziny, maszerujące wraz z nieświadomymi dziećmi są przez zachodnie media nazywane neofaszystami. Zgroza pojawia się jeszcze większa, gdy zrozumiemy, że część tak zwanych polskich mediów i tak zwanych polskich polityków również powtarza te haniebne określenia.

Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle powstaje organizacja Obywatele RP czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachować w społeczeństwie. Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

 1. Na kolacji w Brukseli siedzi Verhofstadt, Timmermans, Lewandowski, Róża aus Merceds am Alexanderplatz, Tusk i jacyś ich znajomi dziennikarze. Timmermans pyta:
  – To ilu ludzi maszerowało w Warszawie podczas Marszu Niepodległości polskich faszystów bolszewickich w dniu 11. listopada 2018?
  – 250 tysięcy – zajęczała Róża z Mercedsa.
  – To ile osób zginęło? – dopytuje dziennikarz z Niemiec.
  – Spalono flagę UE! – zajęczała znowu Róża.
  – Ale ilu rannych? – dociska Verhofstdadt.
  – Spalono flagę UE! – ryczy Lewandowski.
  – A ile spalono samochodów? – z nadzieją pyta dzienikarz z Francji.
  – Spalono flagę UE! – warczy Tusk.
  – Chociaż wybite szyby? – zmartwiony zajęczał Timmermans.
  – Spalono flagę UE! – syknął Lewandowski.
  Na to francuski dziennikarz:
  – Ci wasi polscy faszyści są jacyś nienormalni. U nas na Rocznicę Zburzenia Bastylii policja zlicza ok. 10.000 muzułmanów i z 1.000 Francuzów na demonstracji z tej okazji, ale przynajmniej pali się średnio 800 samochodów każdego roku. Zróbcie coś z tymi polskimi nazistami, bo wstyd Europie przynoszą jak diabli! Nic nie zarabiacie nawet na sprzątaniu miasta po takim marszu!

Comments are closed.