Udostępniamy szokujący film, z którego jednoznacznie wynika, że „pewne kręgi” w Watykanie czczą Lucyfera jako Boga.


W pieśni na cześć Lucyfera, którą mogliście przed chwilą odsłuchać, nie padło imię Jezusa. Użyto natomiast samego zwrotu: „Chrystus”, to jest „Boski Pomazaniec”, lub „Wyznaczony przez Boga”. Oznacza to, że Lucyfer uważając się za Boga, sam naznaczył, wskazał jako Chrystusa swego syna „Horusa”, czy też określając inaczej: „Baphometa”. Powyższy film i informacje pozostawiamy do waszej analizy i przemyślenia.

Długo, bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym czy publikować ten artykuł, to jest o tej właśnie treści. W zasadzie nasze rozważania nad jego „wypuszczeniem” trwały od wielu tygodni. Jednak biorąc pod uwagę za i przeciw, które się pojawiły, postanowiliśmy opublikować nasz dzisiejszy materiał wraz z filmem, który de facto obejrzały już miliony ludzi na całym świecie, dzięki niezależnym mediom.

Wydarzenia ostatnich lat, oraz liczne herezje płynące wprost z Watykanu sprawiają, że pytanie o to: „czy wszyscy tam już całkowicie oszaleli”, nabiera sensu. W czasie, w którym ludzkość jak nigdy wcześniej potrzebuje Kościoła, aby ten bronił ludzi i rozjaśniał mrok, to ten sam Kościół sieje coraz to większe zgorszenie, grozę, herezję, zaprzeczenie i przede wszystkim „wielki duchowy mrok”. Odpowiedź na to, dlaczego tak się dzieje zamieszczamy w tym artykule.

Zaznaczamy również, że odpowiedzi jest wiele, gdyż istnieje wiele przyczyn upadku Kościoła Rzymsko Katolickiego w XXI wieku. Niemniej jednak źródłem wszystkich przyczyn jest Lucyfer i to nie ulega wątpliwości. Mało tego, dzisiejszy film, który publikujemy ujawnia w pewnym sensie to, o czym piszemy powyżej. Dla wielu z Was będzie to szokujące, gorszące i można by tu używać kolejnych określeń tego typu, jednak my pozostawimy to waszemu osądowi.

Natomiast zadajemy pytanie: „jakiego Boga czczą w Watykanie?” Zadajemy kolejne pytanie: „czy po Soborze Watykańskim II Kościół Rzymsko Katolicki skręcił w stronę Satanizmu?” To nie koniec, zadajemy kolejne pytanie: „czy obecni hierarchowie kościelni zdradzają i krzyżują Jezusa Chrystusa w taki sam sposób jak dokonali tego hierarchowie religijni za czasów Jezusa Chrystusa? Są to bardzo ważne pytania, na które odpowiedzi mogą być druzgocące a słowa Jezusa z Ewangelii: „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” Nabierają złowrogiej realności w XXI wieku.

Malachi Martin, amerykański kapłan katolicki, egzorcysta, autor wielu książek religijnych w jednym z wywiadów powiedział, że w Watykanie mają miejsce praktyki satanistyczne. Stwierdził, że zaczyna się „to” na pewnym poziomie i nie ulega wątpliwości, że praktyki te odbywały się w Watykanie i nadal się odbywają. Praktyki, w których formalnie oddaje się cześć Lucyferowi, księciu tego świata. Podobne zdanie miało wielu innych kapłanów, między innymi Egzorcysta Gabriele Amorth, który powiedział: „skandale pedofilskie w Kościele Katolickim to dowód, że szatan grasuje w Watykanie”.

Równie ważne słowa, acz całkowicie przemilczane przez media, wypowiedział Jan Paweł II, spójrzcie: ,,Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.” Dlaczego o tego typu „rewelacjach” milczą z „ambon” kościołów całego świata?

A teraz Spójrzcie na film o skandalicznej treści. Film, który obiegł już cały świat:Z tego filmu wynika, że w Watykanie de facto czci się Lucyfera jako Boga. A ja zadaje pytanie: „kim jest Lucyfer by kazano nam go czcić?” Oczywiście Biblia mówi nam, kim jest Lucyfer:

„O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów! A przecież to ty mawiałeś w swoim sercu: Wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże i zasiądę na górze narad, na najdalszej północy. Wstąpię na szczyty obłoków, zrównam się z Najwyższym. A oto strącony jesteś do krainy umarłych, na samo dno przepaści.

Księga Izajasza (14: 12-15).

Lucyfer to szatan, książę tego świata. Lucyfer oznacza „Syn Jutrzenki” lub „Niosący Światło”. Wielu uważa (powyższy film także tego dowodzi), że istnieją w Watykanie potężne kręgi, które czczą Lucyfera. To jednak nie wszystko. Otóż Lucyfera czczą również głowy wielu państw naszego globu, natomiast nas karmi się kłamstwami, aby w ten sposób przysparzać mu wyznawców i przy tym samym odciągać nas od Boga Stwórcy i Jezusa Chrystusa.

W pieśni na cześć Lucyfera, którą mogliście przed chwilą odsłuchać, nie padło imię Jezusa. Użyto natomiast samego zwrotu: „Chrystus”, to jest „Boski Pomazaniec”, lub „Wyznaczony przez Boga”. Oznacza to, że Lucyfer uważając się za Boga, sam naznaczył, wskazał jako Chrystusa swego syna „Horusa”, czy też określając inaczej: „Baphometa”. Powyższy film i informacje pozostawiamy do waszej analizy i przemyślenia.


Przeczytaj również:

Udostępniamy szokujący film ukazujący mroczną ceremonię otwarcia Olimpiady w 2012 r. Zapowiadała ona pandemię SARS-CoV-2.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 3 Comments

  1. Z tego co ja się orientuje w Wulgacie są błędy, a światło zawsze było łączone z Bogiem, dopiero w wiekach późniejszych światło/jutrzenkę zaczęto interpretować z Szatanem. Tak samo Słońce i światłość łączono z Bogiem jest na to wiele cytatów w Biblii. Słowo lucyfer powstało o wiele, wiele lat później. Nie do końca przemawia do mnie ten film, choć jak widze takiego Szostaka, który proklamuje techniki okultystyczne…tak samo jak autor książki: ,,Bóg nie jest automatem do kawy”, to nie mam wątpliwości jaka ideologia jest promowana w kościele katolickim. Ja chodzę do kościoła protestanckiego i tez się trzeba mieć na baczności, bo do niektórych kościołów wkrada się zła ideologia.

    1. no chyba nie, gwiazda – stella, jutrzenka-aurora, światło-lux, a lucyfer to Lucyfer

Comments are closed.