Ujawniamy: Bill i Melinda Gatesowie rozwodzą się ze względu na ścisłą znajomość Billa z pedofilem Epsteinem.


Przyjaźń Gatesa z Epsteinem, który przez lata był oskarżany o molestowanie dziesiątek nieletnich dziewcząt, wciąż prześladuje Melindę. Portal The Daily Beast dowiedział się również, że specjaliści od finansów i public relations, gorączkowo pracowali nad szczegółami rozstania pary od wielu tygodni, zanim para oficjalnie ogłosiła rozwód. Poszukiwano najlepszej możliwej zasłony dla prawdy o przyczynach rozwodu Billa i Melindy.

Czy może słyszeliście o Billu i Melindzie Gates? Tak, to pytanie retoryczne, ponieważ kto nie słyszał? No, więc w ostatnim czasie zapanował istny boom na informację o tym, że to jakże sławetne małżeństwo się rozwodzi. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ małżeństwa się rozpadają, niestety taka jest czasem kolej rzeczy, ale przyczyna rozpadu związku Billa i Melindy stanowi tutaj niebywały „szok”, a w zasadzie potwierdzenie istnienia kręgów pedofilskich na najwyższych szczeblach.

Według niektórych źródeł Melinda Gates była w ostatnich miesiącach mocno zaniepokojona stosunkiem jej „przyszłego byłego” męża Billa Gatesa, ze zhańbionym finansistą i skazanym za przestępstwo seksualne Jeffreyem Epsteinem, (Donald Trump po przez działanie służb mógł dotrzeć do Melindy z dowodami świadczącymi o zdemoralizowaniu Billa na poziomie Epsteina). Dodajmy, że Epstein to poniekąd „baron” świata pedofilskiego, oferujący usługi tego typu, możnym tego świata.

Idźmy dalej, otóż Fundacja Billa i Melindy Gatesów została stworzona jako program PR w celu przekazywania pieniędzy do serwisów informacyjnych pod przykrywką „grantów”, aby w ten sposób uzyskać panowanie nad przekazem informacyjnym w kwestii eugeniki, a w zasadzie tuszowaniem informacji o eugenicznych działaniach Billa Gatesa w Afryce. Szczepienia promowane i eksportowane do Afryki przez Fundację Billa i Melindy, przyczyniły się do masowych zgonów dzieci (media jednak milczały, ponieważ otrzymywały swoją „zapłatę”).

Bill Gates nigdy nie zaprzeczył swojemu związkowi z Jeffreyem Epsteinem, ale też nigdy nie podał przekonującego powodu, dla którego on, Bill Gates, najbogatszy człowiek na świecie, chciałby lub potrzebował związku z Epsteinem. Z kolei Melinda Gates stwierdziła, że ​​ich małżeństwo zostało „nieodwracalnie zerwane” po tym, jak Gates rozpoczął swój „związek” z Epsteinem. Szanowni Państwo to także może tłumaczyć nagłe i postępujące zepsucie Billa. Natomiast dziś zastanawiam się, jak to wszystko wpłynie na ustalony przez Billa Gatesa cel szczepienia świata?

Portal thedailybeast.com w artykule z 6 lipca 2019 pod tytułem: „Jeffrey Epstein Arrested for sex Trafficking of Minors”, donosił, że: „Melinda Gates spotkała się ze skazanym przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem w Nowym Jorku wraz ze swoim mężem Billem, a wkrótce potem powiedziała, że ​​jest wściekła z powodu relacji jaka zaistniała między dwoma mężczyznami.” Jest to szalenie istotna informacja, ponieważ już wówczas na jaw wypływały informacje o chwiejnym związku Billa i Melindy.

Wcześniej nieoficjalne spotkanie Bill Gates i Epstein miało miejsce we wrześniu 2013 roku, w rezydencji Epsteina w Upper East Side. Tego samego dnia Gatesowie otrzymali nagrodę Lasker-Bloomberg Public Service Award w hotelu Pierre. To spotkanie okaże się później punktem zwrotnym dla relacji Gatesa z Epsteinem, mówią ludzie zaznajomieni z tą sprawą. Otóż Melinda Gates powiedziała znajomym po spotkaniu, jak niewygodnie czuje się w towarzystwie bogatego przestępcy seksualnego i w zasadzie nie chce ona mieć z nim nic wspólnego.

Przyjaźń Gatesa z Epsteinem, który przez lata był oskarżany o molestowanie dziesiątek nieletnich dziewcząt, wciąż prześladuje Melindę. Portal The Daily Beast dowiedział się również, że specjaliści od finansów i public relations, gorączkowo pracowali nad szczegółami rozstania pary od wielu tygodni, zanim para oficjalnie ogłosiła rozwód. Poszukiwano najlepszej możliwej zasłony dla prawdy o przyczynach rozwodu Billa i Melindy.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Epstein już raczej się nie wypowie ale kroi się afera, kill Bill powinien się zaszyć w swoim bunkrze, a nie ” naprawiać” świat na siłę.

Comments are closed.