Ujawniamy: ,,Milicja Żydowska po bitwie pod Tomaszowem wyłapywała żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich albo przekazywali NKWD.’’


,,«W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym.» Mówi profesor Krzysztof Jasiewicz. Ponadto całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem «Polska we Lwowie.» Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni: Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków. I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy, udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!’’ Czytamy w apelu serwisu: justice4Poland.

„Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej.”

Serwis: justice4Poland.

W ostatnim czasie Żydzi przeprowadzili kolejną haniebną akcję propagandową, która de facto objęła cały glob. Kampanię, w której szerzono kłamliwe tezy jakoby nasz naród był współwinnym holocaustu a sami Polacy mieliby antysemityzm wyssać z mlekiem matki. Wobec tych oszczerstw postawa rządu polskiego była zdecydowanie zbyt wycofana oraz asekuracyjna. Stwierdzenia, jakoby rząd PiS dosłownie klęczał a nawet leżał krzyżem przed Żydami były niestety w znacznej mierze słuszne.

Na szczęście zdecydowany sprzeciw narodu Polskiego wobec nikczemnej manipulacji żydowskiej przyniósł otrzeźwienie części Polskich polityków. Drodzy Czytelnicy właśnie ujawniono wstrząsające kulisy pierwszych dni po wybuchu II wojny światowej. Co wówczas robili Żydzi? Prawda może szokować, zwłaszcza, że naród Żydowski jest przyzwyczajony do tego, iż każdy rozmawia z nimi w sposób służalczy. Żydzi nie tolerują oskarżeń o antysemityzm, którymi z kolei rzucają na lewo i prawo z niebywałą łatwością. Ostatnie miesiące pokazały, że prawda szalenie boli ten naród.

Sedno Żydowskiego spisku: ,,W czasie II WŚ było dwóch agresorów: naziści i Polska. Naziści wyginęli, Polacy istnieją.”

Natomiast Polska, a w zasadzie informacje, jakie przedostały się w naszym kraju do ogólnego obiegu w sposób znaczny napsuły krwi Izraelowi. Przypominanie o takich rzeczach, o jakich od kilku tygodni oraz miesięcy mówią Polacy, nie odważył się w ostatnich dekadach dosłownie nikt. Państwo Izrael jak i wpływowe rody Żydowskie, nie tolerują mówienia prawdy o ich przeszłości. Mamy tutaj do czynienia z doskonale prosperującą maszyną propagandową, którą można określić słowami globalny syjonizm, która to maszyna działa na rzecz Izraela kosztem każdego innego państwa.

„Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej.” Takim zwrotem zaczyna swoją niebywale zdumiewającą publikację, patriotyczny serwis: justice4Poland czyli Sprawiedliwość dla Polski. Serwis nie poprzestaje jednak na jakiejś bliżej nieokreślonej idei nawoływania do szerzenia zapomnianej prawdy, lecz idzie o krok dalej i daje przykład. O to, co jeszcze możemy przeczytać:

,,Pierwsze dni września 1939: Milicja Żydowska we wrześniu 1939 roku w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: «Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami».’’

To smutne, jednak wielu współczesnych Polaków nie ma najmniejszego pojęcia, że Żydzi budowali bramy powitalne we wrześniu 1939 roku dla wkraczających wojsk niemieckich w takich miastach jak chociażby: Pabianice, Białystok, Łódź czy wreszcie Kraków. Ten fakt historyczny zapewne dzisiejsze, skrajnie wrogo nastawione do narodu Polskiego środowiska żydowskie, a także sam rząd Izraela, chcieliby na wieczność zamieść pod dywan.

Wystawiono Polskę: USA i Izrael organizują wojnę z Iranem, który przyjął 120000 polskich uchodźców w czasie II WŚ.

My z kolei jako jeden Naród Polskiej Ziemi. Naród, którego córki i synowie oddali życie za wolność i suwerenność, uświęcając tę część Europy swoją krwią, nigdy, ale to nigdy nie możemy o tych wydarzeniach zapomnieć, ponieważ zbliżają się trudne czasy, w których w bandycki sposób będzie wymuszać się na Rzeczpospolitej spłaty bliżej nieokreślonych sum pieniędzy, które już dziś sięgają setek miliardów dolarów.

,,«W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnymMówi profesor Krzysztof Jasiewicz. Ponadto całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem «Polska we Lwowie.» Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze.

Świadkowie tamtych dni: Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków. I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy, udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!’’

Czytamy w apelu serwisu: justice4Poland.

Żydzi doskonale wiedzą i rozumieją, iż Polacy żadnych roszczeń wypłacać nie muszą, ponieważ naród Polski był ofiarą, nie agresorem. Jednym adresatem roszczeń na całym świecie są Niemcy. Zatem, nie można nie odnieść wrażenia, że seria owych ,,niefortunnych’’ wypowiedzi skierowanych pod adresem Rzeczpospolitej to spisek. Jaki spisek? Otóż spisek mający na celu między innymi to, aby zainicjować proces dosłownego targania polski po całym świecie, jaka to ona jest antysemicka.

Kolejny etap żydowskiego spisku to zrobić z Polaków katów a nie ofiary i wówczas raz jeszcze, bardziej dobitniej zażądać spłaty odszkodowań. Wówczas świat może dosłownie stwierdzić, że skoro wy Polacy tacy jesteście to, chociaż oddajcie pieniądze i teraz amerykańska ustawa 447 zacznie mieć swoje realne przebicie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pl.wikipedia.org


 

This article has 8 Comments

 1. Panie J SZ
  A co wg Pana jest prawdą? Tylko to co mówi strona żydowska?

 2. moj ojciec w1939 r,walczyl we wschodniej Polsce.po napasci ZSRR jego oddzial zostal rozbity,Dostal sie do sowieckiej niewoli.Rosjanie podzielili Polakow na raboczych i panow,ale na podstawie porozumienia z Niemcami,przekazali caly oddzial na moscie w Przemyslu- wermachtowi ,jak maszerowali na niemiecka strone to ludnosc polska w milczeniu rzucala im zawiniontka z zywnoscia inni rzucali kamieniami i wyzwiskami drwili z nich i z Polski to tez byli polscy obywatele.To wlasnie ta upodlana Polska funduje tym” polskim obywatela „muzea,pomniki,cmentarze organizuje sympozja,promuje tych „polskich patryjotow”,ktorzy rzadzili i rzadza Polska ,pisza nowa historie Polski ich Polski.To znaczna czesc tych „polskich patryjotow”wyslugujacych sie Sowieckiej bezpiece,mordujacych ludzi tylko dlatego ze chcieli Polski,dostali mozliwosc swobodnego wyjazdu za zelazna kurtyne.I to czesc z nich jako”ofiary rezimu”Pluja na te Polske.Pisze o ofiarach milionow niewinnych ludzi wymordowanych bestialsko tylko dlatego ,ze byli ludzmi.Jakim prawe i jaka zasada moralna kieruja sie dzisiaj manipulatorzy,antysemici,tzw.ocaleni,”polscy patioci”i inni zorganizowani „wybrani”aby z ofiar ohydnych niemieckich mordow robic hit markietingowy i rozszarpywac jedna z glownych ofiar niemieckiego narodowego socjalizmu-Polske.Tagze „ich” Polske.

 3. Te wszystkie materiały MUSZĄ być przetłumaczone na inne języki i kolportowane na zagranicznych forach.Ale przede wszystkim w języku angielskim. Bez tego zasięg ich jest minimalny.

  1. A kto to brdzie tłumaczyć skoro u władzy ludzie ze słabą, albo calkowita nie znaja języków.. Wykszyalcone młode pokolenie wypedzono z Polski wmawiając mu ,że tu chleba i dachu nad głową dla niego niema. A z tych co zostali uczyniono tanią niewolnicza siłę roboczą. Poznawili oszczędności na dach nad głową na Książeczkach Mieszkaniowych PKO BP. z gwarancja Panstwa Plskiego.

   1. Polacy nie znają języków obcych? Co ty bredsz człowieku? Jak ty nie znasz ti nie znaczy że inni nie znają. Ja na przykład mówię w pięciu językach, a moja narzeczona w czterech.

 4. „Stosując tą samą broń…”
  OTÓŻ NIE! Ta sama broń, to pisanie kłamstw, podawanie zmyślonych liczb, cytowanie fałszywych świadków. To „historia” uprawiana metodą Grossa, Grabowskiego czy Engelking.
  TEGO WŁAŚNIE ROBIĆ NIE WOLNO! Należy głosić prawdę — nic nadto, i to wystarczy! To jest broń zupełnie inna.
  BROŃMY SIĘ PRAWDĄ, a nie kłamstwami ani oszczerstwami.

Comments are closed.