Ujawniamy „Plan Trzech Kroków” mafii LGBT+, prowadzący do zniszczenia chrześcijaństwa i rozpowszechnienia deprawacji.


Prawie każda duża firma z listy: „Fortune 500” – w tym oczywiście Walt Disney – jest na pokładzie promującym sodomicki styl życia. W „Magicznym Królestwie” paraduje się nago przed dziećmi, a jeśli się sprzeciwisz, jesteś homofobem. W szkołach publicznych realizowany jest ogromny, aktywny program indoktrynacji skierowany do dzieci za pośrednictwem nowej Wspólnej Podstawy Programowej (o zgrozo, w tym także w Polsce).

Doskonałym sposobem na niszczenie czegoś „dobrego”, czy to będzie instytucja, czy też postawa społeczna, jest wyśmianie, kpina i deprawacja. Jeżeli coś jest „prawdą” w prawdziwym znaczeniu tego słowa, to aby uniknąć potrzeby dyskusji na argumenty z ową „prawdą”, najlepiej jest ją wykpić, oraz ośmieszyć każdego, kto w jakikolwiek sposób będzie chciał się z ową „prawdą” identyfikować, lub jej bronić.

Taki proces dziś obserwujemy na wielu płaszczyznach życia. Kpi się z rzeczy „świętych”, kpi się z chorób i osób chorych, kpi się z fundamentalnych prawd, kpi się z człowieka jako istoty ludzkiej posiadającej wrodzone prawa oraz godność człowieka. Natomiast gloryfikuje się wszelkie wypaczenia, degenerację, anarchię, kłamstwo, „przeciętniactwo”. Taki świat konstruują nam „architekci”, stojący za „kurtyna dziejów”.

Dziś Szanowni Państwo, chcemy przedstawić Wam plan trzech kroków mafii LGBT, prowadzący do zniszczenia chrześcijaństwa. Nim przejdziemy do sedna, już na wstępie nadmienię, że plan ten jest już realizowany od wielu dekad, a nawet stuleci. Jestem pewien, że każdy kto jest osobą „przebudzoną”, zdążył już dostrzec wyraźne pęknięcia w chrześcijaństwie, spowodowane działaniem owego planu.

Należy również dodać, że chrześcijaństwo i Kościół z nim związany, nigdy nie ulegnie zniszczeniu, albowiem jego fundamentem jest Jezus Chrystus. Natomiast to, co może ulec zniszczeniu, to „element ludzki”. To też nie wolno, postrzegać chrześcijaństwa przez pryzmat pedofili, czy innych tego typu zboczeń, albowiem to nie jest chrześcijaństwo. Pamiętajmy, że każdy zostanie osądzony przed Bogiem. Postrzegajmy chrześcijaństwo przez pryzmat Jezusa Chrystusa, gdyż tylko On Jest „Gwarancją”, Prawdy Ewangelii. Tylko Jezus Jest „Drogą, Prawdą i Życiem”.

Krok pierwszy to przepisywanie pism świętych. Jeśli ideologia LGBT ma odnieść sukces, to najpierw musi zneutralizować wszystkie „nieznośne pisma” (głównie Stary i Nowy Testament Biblii), które jednoznacznie potępiają sodomię między mężczyznami i lesbijstwo między kobietami. Trudno jest siedzieć w ławkach i czuć się komfortowo z Biblią w dłoni, która mówi, że powyższy „styl życia” jest obrzydliwością przed sprawiedliwym i świętym Bogiem.

Krok drugi czyli infiltracja kościołów. Strona internetowa o nazwie GayChurch.org gromadzi fakty i liczby dotyczące liczby kościołów i wyznań, które obecnie oferują usługi przyjazne LGBT, i zaiste liczby te są dość odkrywcze. Zwróć uwagę na następujące, zaczerpnięte z ich strony internetowej zdanie: „rośnie liczba niezależnych kościołów katolickich w USA i na zachodzie Europy, które są na tyle odważne, aby publicznie wypowiedzieć swoje pozytywne stanowisko wobec LGBT”. Oraz jeszcze jedno, Spójrzcie:

Pięć denominacji Zjednoczonego Kościoła Chrystusa, Episkopalnego, Luterańskiego ELCA, Prezbiteriańskiego i Zjednoczonego Metodystycznego stanowi 4 623 z wymienionych kościołów przyjaznych gejom, co stanowi blisko 70% katalogu w USA.

Jedyną zmianą od 2012 roku było to, że Zjednoczony Kościół Chrystusa przesunął się nieco przed kościołami episkopalnymi, aby stać się najbardziej płodną denominacją afirmującą gejów.”

Krok trzeci to używanie małżeństw homoseksualnych jako tarana. Zatem małżeństwa homoseksualne po raz pierwszy, drugi i trzeci. Dziś w naszej Ojczyźnie, także występują coraz silniejsze trendy promujące tego typu „nowości”. Szeroko pojęte „media głównego nurtu”, ciężko pracują nad promowaniem małżeństw homoseksualnych. Pracują również nad wypaczaniem światopoglądu wśród młodych ludzi.

Mafia LGBT jest bardzo mądra, „oni” wiedzą, że muszą „wcisnąć nam” to do gardeł i sprzedać, aby wreszcie przekazać całą resztę swojego „zgubnego” programu ideologicznego (krok po kroku i systematyczne oswajanie społeczeństwa z deprawacją.). I niestety, ale w tej kwestii odnieśli zdumiewający sukces. Kampania LGBT, aby radykalnie zmienić twoje postrzeganie grzesznej natury homoseksualizmu, od lat działa poprzez teledyski, pornografię oraz filmy i telewizję.

Prawie każda duża firma z listy: „Fortune 500” – w tym oczywiście Walt Disney – jest na pokładzie promującym sodomicki styl życia. W „Magicznym Królestwie” paraduje się nago przed dziećmi, a jeśli się sprzeciwisz, jesteś homofobem. W szkołach publicznych realizowany jest ogromny, aktywny program indoktrynacji skierowany do dzieci za pośrednictwem nowej Wspólnej Podstawy Programowej (o zgrozo, w tym także w Polsce).


Przeczytaj również:

LGBT: ludzie nie rozumieją sedna sprawy, nie rozumieją nadprzyrodzonych sił kierujących tymi wydarzeniami.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *