Ujawniamy: RNA (mRNA) koduje ludzkie DNA. Jest to „klucz” do manipulowania ludzkim genomem!


Ludzkość dała sobie zaaplikować „coś”, co nazwano dla zmylenia „szczepionką”. Podczas gdy w gruncie rzeczy nikt na dobrą sprawę nie zna pełnego składu tych „szczepionek mRNA”, nikt nie wie jakie będą efekty tych „szczepień mRNA”, ponieważ czasu nie można przyspieszyć, zatem wszystko ujawni się po kilku latach. Jest to zaiste wielce szokujące, cały ten proceder „wyszczepiania populacji” całkowicie nieprzebadanymi „preparatami genetycznymi mRNA”, gdyż to jednoznacznie zapowiada nadchodzącą hekatombę.

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, dziś chcę poruszyć bardzo ważny temat. Jest to jeden z najważniejszych tematów, jakie kiedykolwiek poruszaliśmy na naszym portalu. Jestem pewien, że życie wielu ludzi zależeć będzie od tego, jaką podejmą decyzję w przyszłości, w kwestii, którą dziś poruszę. Niemniej jednak, chcę raz jeszcze zasygnalizować, że temat jest poważny i dotyczy praktycznie każdego człowieka żyjącego na tej planecie. A przynajmniej już niebawem dotyczyć będzie.

Kochani, nadciąga „noc” naszych czasów, naszej „generacji”, to też aby ją przetrwać musimy porzucić dotychczasowe „stereotypy”, musimy patrzeć do przodu i nie oglądać się zbytnio za siebie. Musimy być silni, musimy być przygotowani na „burzę”, musimy nieść w naszym sercu „światło”, które pozwoli nam oświetlić „nadchodzący mrok”. A mam tutaj na myśli przede wszystkim „mrok duchowy”, który zaowocuje również „mrokiem rozumu”.

A teraz do meritum, otóż istnieje wiele sposobów jakimi można zmieniać ludzką genetykę, de facto wciąż się ją zmienia, wciąż się nią manipuluje. Powstaje jednak zasadnicze pytanie: „po co manipulować ludzką genetyką”? Odpowiedź jest prosta, tutaj chodzi o kontrolę i manipulację. Zatem jaki wniosek? Otóż jeżeli możesz „programować informację” do ludzkiego DNA, do ludzkiej genetyki, to wówczas możesz zmutować „ludzką formę”.

W kwietniu 2017 roku FDA zatwierdziła lek, stosowany głównie do leczenia późnych dyskinez i pląsawicy związanych z Chorobą Huntingtona. Ten lek na receptę jest teraz dostępny w dwóch postaciach, walbenazynie i deutetrabenazynie. Zadaniem tych leków jest hamowanie pęcherzykowego transportera monoamin, w skrócie VMAT2. Dlaczego więc hamowanie własnego genu VMAT2 miałoby nas interesować? Ponieważ ten sam gen, gen VMAT2, został nazwany genem Boga.

Badanie tego genu zostało przeprowadzone w Tabriz w Iranie przez Centrum Badań nad Komórkami Macierzystymi Onkologii i Hematologii oraz Centrum Badań Genetyki Człowieka Tabriz University of Medical Sciences w Iranie, wraz z irańskim Klubem Młodych Badaczy Tabriz i Ahar oraz szeroko pojętą naukową elitą islamską. Ich końcowy raport został opublikowany w październiku 2016 roku.

Zanim przejdziemy do szczegółów tego badania, należy zaznaczyć, że zostało ono opublikowane przez wydawnictwo Symbiosis Publishing. Jest to międzynarodowy internetowy wydawca recenzowanych badań. Publikują głównie badania z dziedziny kliniki, medycyny, nauk przyrodniczych, farmacji, inżynierii i technologii. Zatem to badanie zostało opublikowane przez wiarygodnego wydawcę, recenzowanego medycznie.

Opublikowane badanie nosiło nazwę: „Badania molekularne genów VMAT2 u 2000 osób w zakresie zachowań religijnych i wiary w Boga obywateli miasta Tabriz”. Hipoteza polega na tym, że ten konkretny gen jest niejako powiązany z genami jednostki i predysponuje je do doświadczeń duchowych. W 2005 roku genetyk Dean Hamer napisał książkę: „Geny Boga: jak wiara jest wpisana w nasze geny”.

Niemniej jednak badacze odkryli, że pragnienie i naturalna potrzeba szukania Boga i oddawania czci w jakiejś formie, mają bezpośredni związek z genami. Kilka genów odgrywa rolę w przekonaniach, ale pojedynczym genem o najwyższym znaczeniu dla duchowości (praktyk religijnych) był gen VMAT2. To był pojedynczy gen odgrywający kluczową rolę w potrzebie Boga.

Jestem przekonany, że współczesnym siłom, które „pociągają za sznurki z za kurtyny”, mocno zależy na tym aby zniszczyć wszelką wiarę, a zatem w tym przypadku genetyka może być pomocna. Oczywiście manipulacje genetyczne będą odbywać się na znacznie szerszym polu a sam gen VMAT2 to tylko jeden z „obiektów ataku”. W tym miejscu muszę również wtrącić jedną „ciekawostkę”, która rzuca nieco „światła” na przemysł farmaceutyczny, na tę tak zwaną: „Big Pharme”.

Otóż słowo „farmaceutyczny” oznaczające lekarstwo, z którego pochodzi termin „Big Pharma”, pochodzi od greckiego słowa „pharmakeia”. W Księdze Apokalipsy, w której mowa o magii i czarach, użyto tego samego słowa „pharmakeia”. „Pharmakeia” oznacza „używanie lekarstw, narkotyków lub zaklęć”. „Pharmakeia” pojawia się również w Księdze Wyjścia 7:11, 7:22, 8:18, Księdze Izajasza 47: 9, Liście do Galatów 5:20, Księdze Objawieniu 9:21 i 18:23.

Ten cały wstęp, który poczyniłem dotychczas, poprowadził nas do terminu mRNA. Czy dostrzegacie dokąd zmierzam? Czy lampka się wam już zaświeciła? Przypominacie sobie tak zwane „szczepienia mRNA”? Przypominacie sobie eksperyment medyczny, któremu poddano ludzi całego globu, po przez poddanie ich „terapii genowej mRNA”? Ten kto się jej nie poddał, to znaczy, nie przyjął tak zwanej „szczepionki mRNA” na COVID-19, ten jest już dziś zwycięzcą!

Okazuje się, że „kluczem” do manipulowania ludzkim DNA, jest właśnie mRNA! Kluczem jest manipulacja mRNA lub kwasu rybonukleinowego. DNA było „gwiazdą” genetyki od dekad a RNA graczem relatywnie drugoplanowym, jednakże wszystko uległo zmianie. Yoshikazu Nakamura, profesor na wydziale biologii molekularnej Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Tokijskiego, podkreśla, że życie zostało stworzone w „świecie RNA”.

Wielu profesorów genetyki, podobnych do Nakamury mówi wprost, że to RNA, a nie DNA jest dominującą siłą. W skrócie, to RNA pisze „program”, który nazywamy DNA! Ujmując to jeszcze prościej, w języku komputerowym: „RNA (mRNA) kontroluje myszkę i klawiaturę, a DNA jest tym, co pojawia się na ekranie”. Jeżeli teraz to wiecie, i jeżeli to zrozumiecie, to dostrzeżecie gigantyczne zagrożenie jakie płynie z wszelkich form zastosowania RNA (mRNA) w preparatach medycznych.

Ludzkość dała sobie zaaplikować „coś”, co nazwano dla zmylenia „szczepionką”. Podczas gdy w gruncie rzeczy nikt na dobrą sprawę nie zna pełnego składu tych „szczepionek mRNA”, nikt nie wie jakie będą efekty tych „szczepień mRNA”, ponieważ czasu nie można przyspieszyć, zatem wszystko ujawni się po kilku latach. Jest to zaiste wielce szokujące, cały ten proceder „wyszczepiania populacji” całkowicie nieprzebadanymi „preparatami genetycznymi mRNA”, gdyż to jednoznacznie zapowiada nadchodzącą hekatombę.


Przeczytaj również:

To „bomba atomowa”: ujawniamy dokument Pfizera, który ta firma chciała utajnić na dziesięciolecia! Szczepionki to śmierć!


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz