Ujawniamy: SARS-CoV-2 to broń biologiczna, której początek sięga roku 2010 i Fundacji Rockefellera. Publikujemy nieznane fakty.


Preferowany kierunek infekcji to ludzkie płuca. Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego, ludzką ręką, tak zwanej „wzmocnionej funkcji działania”. 2016 rok, na lotnisku w Detroit, FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS. 2017 rok, Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi że w Wuhan robi się rzeczy „absolutnie szalone”.

„Ta pandemia nie jest taka jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia człowieka na temat rozprzestrzeniającego się koronawirusa SARS-CoV-2 opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Alex Jones.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

„Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.” Joseph Goebbels. Drodzy Czytelnicy, czy Pamiętacie tę kultową scenę z filmu Matrix? Dwie pigułki, niebieska i czerwona, prawda i życie w złudzeniu. Padają tam znamienite słowa: ,,Pamiętaj, jedyne co oferuję to prawdę, nic poza tym.’’ Dziś właśnie chcemy sięgać do prawdy w temacie kontrowersyjnym, który niestety dla wielu współczesnych ludzi po prostu nie istnieje.

Koronawirus SARS-CoV-2 jest realny, jednak jego zasięg został w nieprawdopodobny sposób wyolbrzymiony. Zatem dlaczego uwierzono w kłamstwo? Gwarantujemy Wam, że długotrwałe oglądanie przekazu informacyjnego opartego o manipulacje, sprawia, że kłamstwo staje się prawdą, a tych, którzy odważą się powiedzieć prawdę, oskarża się o oszustwo. Zasada: oskarżą Cię o kłamstwo, mimo, że sami kłamią, jest również i w XXI wieku stosowana.

W sprawie SARS-CoV-2, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Historia Koronawirusa SARS-CoV-2 od 2010 roku.

2010 rok, na stronie Fundacji Rockefellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa. 2012 rok, Raport Krajowej Rady Wywiadu USA donosi, że jeszcze przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata. 2014 rok, w laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych. Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia.

2015 rok, w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz. Również w tym samym roku Ralph Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań. Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu komentuje: „trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna”.

Z kolei w roku 2016, projekt ten zostaje przeniesiony do wojskowego laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej. Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BAD WOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi. To szalenie ważne, ponieważ jak widzimy SARS-CoV-2 to wytwór laboratoryjny a nie jak próbuje się nam wmawiać, dzieło natury.

Preferowany kierunek infekcji to ludzkie płuca. Następnie patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego, ludzką ręką, tak zwanej „wzmocnionej funkcji działania”. 2016 rok, na lotnisku w Detroit, FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS. 2017 rok, Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi że w Wuhan robi się rzeczy „absolutnie szalone”.

I wreszcie docieramy do roku 2019, kiedy to w październiku odbyła się konferencja o nazwie Event 201 w Nowym Jorku. Prowadzona przez Billa Gatesa, dla grona ściśle wyselekcjonowanych ludzi z tak zwanej elity. To właśnie tam przedstawiono precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa, zatem zaledwie na kilka tygodni przed wybuchem globalnej pandemii. Chyba nikt o zdrowym umyśle nie sądzi, że to przypadek.

Rok 2020 i wszyscy wiemy, co zaczęło się dziać. Projekt zostaje wdrożony w życie, mimo że wirus jest dwukrotnie mniej zaraźliwy aniżeli jego twórcy początkowo zakładali. W marcu 2020 roku, Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii. WHO nie chce tego zrobić. 14 Marca, Bill Gates wpłaca do WHO 50 milionów dolarów. 15 Marca WHO ogłasza stan pandemii (stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa).

Świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej, że umrze 100 milionów ludzi. Według modelów komputerowych tej samej firmy, lodowców na Antarktydzie już nie ma, zatem widzimy, z jakim gigantycznym kłamstwem mamy tutaj do czynienia. COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby, manipulacje danymi osiągają apogeum. Od tego momentu nie ma już chorych na grypę, zapalenie płuc czy nawet przeziębienie, każdy klasyfikowany jest jako chory na COVID-19.

Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet, jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to, że masz koronawirusa SARS-CoV-2. Żadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym powstaje pytanie o to, co jest w ogóle testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka? Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę.

Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą COVID-19 i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora. Cenzura trwa w najlepsze. Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach są wyśmiewani i wyciszani. Przebijają się informacje, że COVID-19 wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach. Bez względu na to, na co naprawdę umarł pacjent.

Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne. Rządy chodzą na pasku zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów polityki i medycyny. Idąc metodą faktów dokonanych, po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę. Rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej a COVID-19 staje się bronią doskonałą.


Pandemia, której nie ma: „Nie jestem najmądrzejszą osobą na świecie, ale patrząc na to, co dzieje się teraz, można ustalić, co nastąpi później.”

Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma. Kopalnie są zamykane, gospodarka zarzynana, społeczeństwo zastraszane a kraj niszczony.

Manipulację SARS-CoV-2 wyposażono w ładunek strachu. W USA śmiertelność na COVID-19 mniejsza niż najgroźniejszej grypy.

Skandal! Norweski Instytut ujawnia: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2, 14 jest błędnych.” Testowanie górników na Śląsku to oszustwo?

Szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 zabójcze? Gates przyznał, że w USA ponad 700 000 osób może ulec powikłaniom a nawet umrzeć.

Fala zapalenia płuc na jesień? Po miesiącach niedotlenienia, wdychania bakterii i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca.

Zasięg pandemii SARS-CoV-2 to manipulacja. Testy wykazały, że na koronawirusa zachorował olej silnikowy, papaja i koza.


 

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz