Ujawnienie się Antychrysta, upadek Lucyfera i znaki czasów zwiastujące globalny koniec. To wszystko już się realizuje.


Wierzę że w życiu każdego człowieka Bóg wysyła ostrzeżenie po ostrzeżeniu, aby człowiek ten nawrócił się, aby zbliżył się do Boga, jednak coraz częściej ludzie nie słuchają ostrzeżeń Boga. Spójrzcie jak twarde stało się w dzisiejszych czasach ludzkie serce. Jednakże zawsze wybór ostatecznie należy do ciebie. Kogo wybierzesz? Boga czy Lucyfera? Jezusa Chrystusa czy Antychrysta?

Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten, kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem? Ten właśnie jest Antychrystem, który nie uznaje Ojca i Syna.” Pierwszy List Świętego Jana, rozdział 2, wers 22. Tak więc Antychryst będzie osobą, która otwarcie sprzeciwi się wobec Boga i Jego celów. Możemy zatem napisać, że jest to wróg Boga. Jednak jak ustalono w Biblii, jego czas nadejdzie w czasach ostatecznych. W chrześcijańskiej eschatologii jest kilka wydarzeń, które muszą zaistnieć nim objawi się syn zatracenia.

Będzie to wylanie Ducha Świętego na wszelkie ciało, będzie to również wydarzenie w którym wielu fałszywych proroków oszuka i zwiedzie ludzkość. Dalej czytamy, że miłość będzie zimna. Istnieje również wiele innych znaków czasu”, które realizują się obecnie na naszych oczach. Powróćmy jednak do początków. Otóż Bóg jest Stwórcą wszystkiego oprócz zła. W pewnym momencie historii istnienia Bóg Stworzył wspaniały gatunek zwany aniołami.

Wśród aniołów istniały różne stopnie i rzędy, a jednym z najwyżej sklasyfikowanych aniołów (jeżeli nie najwyżej), był Lucyfer. Prorok Ezechiel opisał go jako: „pieczęć doskonałości”, a następnie dziwował się na jego upadkiem. Być może był to najbardziej przerażający upadek w historii stworzenia zarówno tej obejmującej historię aniołów jak i ludzkości. Niemniej jednak Lucyfer w pewnym momencie był pod tak ogromnym wrażeniem swojego piękna i mocy i inteligencji, że zaczął pragnąć dla siebie honoru i chwały, które należały do samego Boga.

To doprowadziło do wojny na niebiosach, w konsekwencji, której Lucyfer wraz z jemu oddanymi i już „upadłymi aniołami” został wypędzony z nieba. Pierwszym znaczącym uderzeniem diabła było wydarzenie w raju, kiedy to kusząc Adama i Ewę, doprowadził do upadku ludzkości, której tak mocno nienawidził. Zaistniała wówczas przepaść między Bogiem a człowiekiem. Jednakże Boże miłosierdzie i miłość ponownie zostały obficie wylane na ludzkość w momencie narodzin Jezusa Chrystusa.

Biblia pozwala nam zrozumieć, jak będzie wyglądał koniec czasów. A będzie to całe podsumowanie diabelskiej nienawiści i obrzydzenia do Boga. Ta nienawiść osiągnie szczyt, na którym diabeł będzie musiał stanąć po raz ostatni do bitwy. Zgodnie z Biblią, misję tę wypełni osobowość człowieka, który w desperacji nazywa się Antychrystem samego szatana. Światu zostanie przedstawiona postać, która otwarcie przeciwstawi się Boskiemu Prawu.

Antychryst wykaże się ogromną inteligencją i nadprzyrodzonymi znakami, także będzie mu łatwo zwieść i oszukać wielu, a konkretnie tych, którzy nie są zakorzenieni w Słowie Bożym. Istnieje wiele mylnych wyobrażeń tego kim będzie Antychryst. Jednakże listy Świętego Jana dały nam wyraźny obraz tego, kim on będzie a kim nie będzie, a będzie takim człowiekiem jak ty czy ja, co może wielu szokować.

W owym czasie Antychryst urodzi się z żydowskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która zjednoczona będzie ze starożytnym Wężem, nauczycielem nieprawości. Jego ojcem będzie biskup. Przy urodzeniu będzie wymiotował bluźnierstwami, będzie miał zęby, on będzie wcielonym diabłem, będzie wydawał przerażające krzyki.

Fragment objawienia z La Salette, spisany przez Melanię w 1879 roku.

Antychryst będzie miał ręce, nogi, oczy, uszy, a to wszystko zostanie zainfekowane przez diabła. Antychryst nie jest ideą czy filozofią, ale ludzką istotą, normalnym człowiekiem. Jego oczy nie będą świecić na czerwono, nie będzie miał czerwonej skóry, nie będzie miał rogów na głowie. Wręcz przeciwnie, antychryst będzie bardzo czarującym i charyzmatycznym człowiekiem. Antychryst jest czy też będzie, osobą inteligentnie wzmocnioną przez diabła. Jego cała istota jest demonicznie stworzona przez diabła.

Jak napisano w Biblii, pojawi się wielu proroków antychrysta, wykazujących wiele znaków i cudów w wyniku czego poprowadzą oni ludzkość ścieżkami nieprawości. Niemniej jednak wszyscy ci fałszywi prorocy nadal nie są antychrystem. Biblia określa ich również mianem: „małych antychrystów”. A teraz czas przyjrzeć się bliżej znamieniu bestii, opisanemu w Księdze Apokalipsy Świętego Jana:

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Czytając Apokalipsę czytamy o znamieniu bestii, o tym, że ludzkość będzie czcić bestię. Wielu również uważa, że te rzeczy wydarzą się z dnia na dzień czy też roku na rok. Ale prawda jest taka, że tak się nie stanie. Otóż duch antychrysta już działa na świecie a działa on od wielu setek lat. W gruncie rzeczy bóg tego świata, to jest lucyfer, jest praktycznie w pełni gotowy na ostateczną bitwę, o czym świadczą współczesne czasy.

Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który – jak słyszeliście – nadchodzi i już teraz przebywa na świecie.”

Pierwszy List Świętego Jana.

Jeżeli dziś zapytałbyś kogoś o nadejście antychrysta, oraz urzeczywistnienie się znamienia bestii i to czy taki ktoś wierzy w wyżej wspomniane proroctwo, to zazwyczaj otrzymałbyś odpowiedź, że: NIE. Coraz większa część kapłanów również w to nie wierzy, oni nawet przestają wierzyć w takie podstawy jak istnienie piekła czy demonów. Notabene jest to kolejny znak końca czasów, znak zbliżających się czasów antychrysta.

Zawsze zastanawiałem się dlaczego na ziemi ktoś zdecyduje się przyjąć znamię bestii, skoro w Biblii wszystko w zasadzie zostało wyjaśnione. Postępowanie tego typu nie miało dla mnie nigdy sensu. Dziś jednak już rozumiem dlaczego tak się stanie… Pandemia COVID-19, czy jak byśmy tego nie nazwali, doskonale ukazuje naszym oczom demoniczny plan wcielenia w życie znaku bestii. A większość ludzi po prostu już nie wierzy w Biblię, stąd przyjmą to co im świat („duch antychrysta) zaoferuje.

W procesie zwiedzenia i zniewolenia ludzkości, bardzo ważne są rzeczy materialne, które diabeł zaoferuje wielu ludziom. Powiedz mi, kto nie chce mieć dobrego życia? Kto nie chciałby stać się miliarderem? Całe szczęście tacy ludzie nadal istnieją, jednak diabeł wie doskonale, że rzeczy materialne są tym co zniewala ludzkość, to też użyje ich aby zwieść ludzkość, i aby ta poszła ścieżką zatracenia.

Prorocy pod natchnieniem Ducha Świętego zapisali w Biblii to, co ma nastąpić przed ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa na Ziemię. Tak więc powstaną fałszywi prorocy, narody toczące wojny ze sobą, jedne przeciwko drugim, umiłowanie dla grzechu a nawet zwiedzenie wielu wierzących. Będą również liczne trzęsienia ziemi, głód, zaraza a także ujawnienie się antychrysta i dlatego też powstaje pytanie czy dostrzegamy znaki czasu?

Wierzę że w życiu każdego człowieka Bóg wysyła ostrzeżenie po ostrzeżeniu, aby człowiek ten nawrócił się, aby zbliżył się do Boga, jednak coraz częściej ludzie nie słuchają ostrzeżeń Boga. Spójrzcie jak twarde stało się w dzisiejszych czasach ludzkie serce. Jednakże zawsze wybór ostatecznie należy do ciebie. Kogo wybierzesz? Boga czy Lucyfera? Jezusa Chrystusa czy Antychrysta?


Przeczytaj również:

„Bestia już nadchodzi i nikt jej nie powstrzyma”: Powoli acz konsekwentnie „lucyferianizm” zostaje wystawiony na widok publiczny.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 3 Comments

 1. Żełeński jest rasowym Żydem z obojga żydowskich rodziców. Jak wiadomo ta nacja zawsze nienawidziła Jezusa Chrystusa. Już łączą kościół katolicki z ukraińską celebracją…

 2. Antychryst to czasem nie Żełeński?? Podtrzymuje wojnę, witają go wsztscy politycy, giszczą go w Euro Parlamencie…

 3. Księga Prawdy opisuje bardzo szczegółowo Antychrysta, czyli Syna Zatracenia :

  09.12.2013, 19:46 – „Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust”

  Moja szczerze umiłowana córko, Mój Czas jest bliski. Im bardziej przybliża się ten Wielki Dzień, tym więcej znaków będzie widocznych na świecie.
  Ten człowiek, którego ukażą światu jako „człowieka pokoju” przygotowuje się, aby naśladować Mnie na wszelki możliwy sposób. Zna on Pismo Święte na wylot i ze względu na swoje pochodzenie będzie wypowiadał odwrócone Słowa, tak, żeby ich znaczenie było odwrócone. Z jego ust będą wylewały się bluźnierstwa, herezje, kłamstwa i profanacja Mojego Słowa. Swoją znajomością wszelkich Świętych spraw, wywrze wrażenie na każdym. Będzie cytował fragmenty Mojego Nauczania, które będzie płomiennie wygłaszał z każdej świeckiej sceny świata, dopóki nie przyciągnie uwagi ludzi.
  Wielu powie: „Kim jest ten człowiek, który mówi z taką mądrością? Kim jest ten, który zwraca się do świata z miłością do mas w swoim sercu? Czy to jest Pan Bóg, Jezus Chrystus?” będą pytali, kiedy zostanie mu przypisanych wiele cudów. A gdy będzie deptał ołtarze wraz z innymi Moimi wrogami, którzy będą ubrani jak święci słudzy Boga, będzie on w pełni akceptowany przez oba oddzielone światy – prawdziwych wierzących i pogan.
  Antychryst będzie przekręcał Prawdę i wypowie kłamstwo, że jest Mną i że przyszedł, aby przynieść wam zbawienie. Będzie głoszone kłamstwo o jego przyjściu w ciele. Nigdy nie nawiąże do Jezusa Chrystusa – Który przyszedł w ciele – do Jego śmierci na Krzyżu, ponieważ to jest niemożliwe. Nie, on będzie oznajmiał fakty w odwrotnej kolejności. Powie, że przyszedł w końcu w obecnym czasie w ciele. Wielu uwierzy mu, że jest Chrystusem. Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale ani jedno słowo po łacinie nie wyjdzie z jego ust.
  Bestia będzie uwielbiany, podczas gdy Ja, Prawdziwy Zbawiciel świata, zostanę zapomniany, a Moje Słowo podeptane. Nigdy nie wolno wam wierzyć w kłamstwa, które zostaną wypowiedziane przez bestię, kiedy będzie siedział dumnie w świątyni wybudowanej na jego cześć.
  Wasz Jezus

  26.04.2013, 12:30 – „Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu”

  Moja szczerze umiłowana córko, świat jest przygotowywany do nadejścia antychrysta. Jest przygotowywany przez szereg potężnych sił politycznych, aby nastąpiło jego wielkie wejście.
  Antychryst będzie pochodził ze Wschodu, nie z Zachodu, ale będzie kochany, czczony i szanowany zarówno przez Wschód jak i Zachód w każdym zakątku Ziemi. Rozpocznie on w następujący sposób.
  Antychryst z pomocą wrogów Boga szybko doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców. Wojny będą narastać, a następnie rozleją się na inne kraje. Gdy zagrożenie stanie się tak poważne, że zacznie mieć ono wpływ na najpotężniejsze narody, wtedy rozpoczną się pokojowe negocjacje.
  Bestia wkroczy znikąd. A umiejętnościami, które zadziwią świat, doprowadzi on do zakończenia wojen. Będzie miał potężny głos. Będzie bardzo inteligentny i wykreuje imponujący, charyzmatyczny wizerunek. Jego przystojny, dobry wygląd, urok i poczucie humoru, będą jak silny hipnotyczny magnes. Będzie odbierać wielkie pochwały od znanych światowych przywódców oraz mediów i stanie się sławny. Jego postawa spodoba się przywódcom biznesu, którzy będą go postrzegali, jako środek do tworzenia bogactwa, gdy gospodarka zacznie się rozwijać.
  Antychryst okaże się tak niezwykły, że narody będą się głośno domagać i zachęcać go do odwiedzenia ich krajów. Będzie kochany i będzie naśladował ostatni szczegół, każdą chwilę Mojej Misji, kiedy chodziłem po Ziemi. Głosząc znaczenie miłości, pokoju i znaczenie jedności między narodami, będzie postrzegany, jako ten, który dokonuje wielkich cudów, dokądkolwiek pójdzie. To nie jest człowiek, jak każdy inny. To nie jest człowiek, jak każdy inny charyzmatyczny figurant. Jego gwiazda będzie świecić i błyszczeć, jak nikogo innego przed nim. Będzie postrzegany, jako symboliczny przywódca jednej światowej humanitarnej religii. Jemu będzie przypisywany tak zwany sukces tej obrzydliwości. Wszyscy upadną do jego stóp. Wszędzie będą obrazy z jego twarzą. Będzie widziany z głowami wielu religijnych wyznań. Wkrótce powiedzą, że ludzie zostali spontanicznie wyleczeni w jego obecności. Dzięki mocy szatana, będzie mógł dokonywać czynów, które zaskoczą wielu i zostaną one uznane za cuda.
  Do tego czasu, nieświadomi będą postrzegali go, jako Mesjasza. Wtedy zasugeruje, że został posłany przez Boga, aby zbawić świat. Wielu w tym świecie, którzy nie akceptują Mojego Istnienia, będzie przekonanych, że ten człowiek jest Synem człowieczym, Jezusem Chrystusem. Ci, którzy będą oddawać mu cześć i będą posłuszni w tym, o co ich prosi i którzy będą go uwielbiali, zostaną opanowani przez takie zło, że ich dusze będą wciągnięte do próżni, z której, jak się przekonają, nie będą w stanie się wydostać.
  Ci, którzy znają Prawdę Mojego Nauczania, rozpoznają oszustwa, które są podsuwane ludzkiej rasie i przeciwstawią się tej obrzydliwości. Ci, którzy twierdzą, że znają Boga i są praktykującymi chrześcijanami nie będą w stanie zrozumieć Mojej Obietnicy powrotu. Kiedy wrócę, to będzie Sądzenie. Gdy przyjdę po raz drugi, nigdy nie będę chodził po Ziemi. Pomimo całej ich wiedzy o Moim Nauczaniu nie rozumieją tego, co powiedziałem. Teraz im przypominam. Nie będę chodził w ciele. Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną, jest kłamcą.
  Wasz Jezus

  07.09.2014, 19:30 – „Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony”

  Moje drogie dzieci, bądźcie czujne na znaki czasów, kiedy antychryst zajmie swoje miejsce w Kościele Mojego Syna na ziemi, wtedy ujrzycie to z całą jasnością.
  Ani przez chwilę nie wierzcie, że antychryst wkroczy do Kościoła mojego Syna i przejmie go w sposób agresywny, używając przemocy. Inspirowany i prowadzony przez samego oszusta, antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony.
  Wszystkie korekty mszałów Kościoła będą wkrótce ujawnione, a jako przyczynę poprawek podadzą, że odzwierciedlają one współczesny świat, zatem należy je uwzględnić, by odpowiadały innym wyznaniom i religiom. Skoro tylko Prawdziwe Słowo Boże i Nauki mojego Syna, Jezusa Chrystusa, zostaną zmienione, staną się one jałowe, gdyż nie będą odzwierciedlały Prawdy danej światu przez mojego Syna.
  Antychryst najpierw zyska popularność z powodu swoich umiejętności politycznych. Następnie skieruje uwagę na różne religie, ale nastawiony będzie głównie na chrześcijaństwo. Chrystus jest jego największym wrogiem i przedmiotem jego nienawiści, zatem jego ostatecznym celem jest zniszczenie Kościoła mojego Syna. Kościół zostanie zdemontowany na różne sposoby, jeszcze zanim antychryst zostanie poproszony o zaangażowanie się. Włączy się on w podejmowanie decyzji w ramach planu wprowadzania nowej jednej światowej religii. Wszystkie te zmiany – gdzie Kościół publicznie będzie wzywał do zjednoczenia wszystkich religii – nastąpią zanim antychryst zajmuie swoje miejsce na Tronie mojego Syna na ziemi. Droga zostanie oczyszczona dla bestii, by mógł on swobodnie poruszać się w Kościele Mojego Syna, gdzie zostanie mu przyznane honorowe miejsce. W końcu ogłoszą, że zostanie on przywódcą jednego światowego porządku i odbędzie się pełna przepychu koronacja. To wydarzenie będzie oglądane na całym świecie i będzie się odbywać z udziałem polityków, dygnitarzy i celebrytów, a gdy na jego głowie zostanie umieszczona korona, to tak, jakby ostatni gwóźdź został wbity w Ciało mojego Syna. W tym dniu zostanie zbezczeszczony Kościół katolicki i wielu biskupów i księży ucieknie, bo wtedy zrozumieją, że przepowiedziane proroctwa wypełniają się na ich oczach.
  Od tego dnia, kiedy Boży Tron zostanie oddany antychrystowi, będzie on okazywał wielkie znaki fizyczne, które przekonają ludzi o jego świętości. Antychryst, tak będą mówić, będzie nosił nadzwyczajne znaki stygmatów i będzie on postrzegany jako ten, który leczy chorych i nieuleczalnie chorych. Zostaną mu przypisane wielkie cuda i z czasem przekona wielu, że jest on Jezusem Chrystusem, a jego wyniesienie na szczyt tego fałszywego kościoła, jest to znak Powtórnego Przyjścia. I podczas gdy świeccy mogli być odpowiedzialni za ustanowienie jądra kościoła reszty, czyli tego co pozostało z Kościoła ustanowionego przez Mojego Syna na ziemi, to kapłani będą tymi, którzy go od tej pory poprowadzą. Duch Święty utrzyma prawdziwy Kościół w czasie panowania antychrysta i ani on ani żaden wróg mojego Syna nigdy go nie zwycięży.
  Prawda nigdy nie umrze. Słowo Boże, choć zbezczeszczone, nigdy nie umrze. Kościół nigdy nie może umrzeć, choć może być odrzucony na pustynię. Nawet w jego najsłabszej godzinie, nadal pozostanie żywy i bez względu na to, jak bardzo Kościół mojego Syna będzie atakowany, Bóg nigdy nie pozwoli na to, aby został zniszczony.
  Podczas tych nadchodzących dni, nigdy nie możecie pozwolić sobie, aby dać się skusić do przyjęcia takiego oszustwa. Będziecie zwodzeni przez antychrysta, a on będzie wspierany przez wrogów Kościoła mojego Syna. Zostanie przyjęty i sławiony przez fałszywych liderów w kościołach za jego dzieła charytatywne na całym świecie. W wielu krajach przyznają mu wielkie zaszczyty, a ludzie będą mieli jego oprawione zdjęcia w swoich domach. Antychryst będzie bardziej uwielbiany niż Bóg, ale to z Ręki Boga zostanie on zepchnięty w przepaść wraz z tymi, którzy ukradli dusze dzieci Bożych, gdy uczestniczyli w próbie zniszczenia Kościoła mojego Syna.
  Wasza Umiłowana Matka
  Matka Zbawienia

Comments are closed.