Ujawniono treść przemówienia Królowej Elżbiety II, które ma być odczytane w czasie wybuchu III Wojny Światowej.


„Na wierzch wychodzą wszystkie oznaki zbliżającej się wojny globalnej. Kraje ustawiają swoje pionki w strategicznych miejscach. Co prawda w konflikcie tym wezmą udział żołnierze, to jednak w przeciwieństwie do poprzednich wojen światowych, ta będzie szybka, gwałtowna i brutalna. Jej skutki będą miały globalne znaczenie. Zamieszane w nią będą trzy supermocarstwa, a inne kraje będę musiały opowiedzieć się za którąś ze stron.” Grupa Anonymous.

Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Sądzicie, że III wojna światowa to fikcja? Sądzicie, że to nie może się wydarzyć? A co jeżeli napiszemy wam, że III wojna światowa już de facto trwa? Społeczeństwo przyzwyczaiło się do stereotypowej myśli, że wojna to czołgi, statki i samoloty a także atak jednego państwa na drugie. Oczywiście tak, to jest wojna, jednak dziś technologia poszła znacznie do przodu, co umożliwia prowadzenie działań wojennych brew temu, co widzimy, wbrew temu, co wmawiają nam media.

Szanowni Państwo, warto zauważyć, że III wojna światowa, toczona za kurtyną medialnej iluzji i propagandy ma charakter fragmentaryczny, jednak jej zasięg systematycznie się powiększa, sięgając kolejnych regionów planety, dotykających kolejnych milionów ludzi. Napiszemy tylko tyle, że wystarczy rozejrzeć się dookoła siebie by dostrzec w ludzkich oczach strach. On nie bierze się znikąd, czujemy podświadomie, że coś nadciąga.

„Na wierzch wychodzą wszystkie oznaki zbliżającej się wojny globalnej. Kraje ustawiają swoje pionki w strategicznych miejscach. Co prawda w konflikcie tym wezmą udział żołnierze, to jednak w przeciwieństwie do poprzednich wojen światowych, ta będzie szybka, gwałtowna i brutalna. Jej skutki będą miały globalne znaczenie. Zamieszane w nią będą trzy supermocarstwa, a inne kraje będę musiały opowiedzieć się za którąś ze stron.”

Grupa Anonymous.

Drodzy Czytelnicy, z Pałacu Buckingham wyciekło tajne przemówienie, które zostało przygotowane dla królowej Elżbiety II, i miało być odczytane do brytyjskiej opinii publicznej podczas wybuchu III wojny światowej. Alex Jones donosi, że ze względu na ujawnienie treści wyżej wspomnianego przemówienia, władze podjęły decyzję o spisaniu „nowego” przemówienia. Zatem Pałac Buckingham już dziś posiada przemówienie, które zostanie odczytane podczas wybuchu III wojny światowej. Przypadek?

Podczas przemówienia, które Królowa Elżbieta II określa jako „poważny i straszny obowiązek”, wyjaśnia powody, dla których naród przystąpił do wojny światowej. W obliczu narastających napięć między Stanami Zjednoczonymi, Rosją i Chinami w związku z Koreą Północną i Syrią, wielu uważa obecnie, że świat może być u progu totalnej wojny nuklearnej. Cała przemowa, która wyciekła, jest następująca:

„Kiedy rozmawiałam z wami zaledwie kilka miesięcy temu, wszyscy cieszyliśmy się ciepłem i przyjaźnią rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Nasze myśli skupiały się na silnych powiązaniach, które łączą każde pokolenie z poprzednimi i następnymi. Okropności wojny nie mogły wydawać się bardziej odległe, ponieważ moja rodzina i ja dzieliliśmy naszą świąteczną radość z całym narodem.

Teraz to szaleństwo wojny ponownie rozprzestrzenia się po świecie, a nasz dzielny kraj musi ponownie przygotować się na przetrwanie w obliczu wielkich przeciwności. Nigdy nie zapomniałam smutku i dumy, które czułam, gdy razem z moją siostrą tłoczyliśmy się wokół bezprzewodowego zestawu dziecięcego, słuchając inspirujących słów mojego ojca tego fatalnego dnia w 1939 roku.

Ani przez chwilę nie wyobrażałam sobie, że ten poważny i okropny obowiązek mógłby pewnego dnia paść i na mnie. Wszyscy wiemy, że niebezpieczeństwa, przed którymi stoimy dzisiaj, są o wiele większe niż kiedykolwiek w naszej długiej historii. Wróg nie jest żołnierzem z karabinem ani nawet lotnikiem grasującym po niebie nad naszymi miastami i miasteczkami, ale śmiercionośną mocą nadużywanej technologii.

Ale jakikolwiek strach czyha na nas wszystkich, cechy, które pomogły zachować naszą wolność w nienaruszonym stanie już dwukrotnie w ciągu ostatniego stulecia, znów będą naszą siłą. Ja i mój mąż jesteśmy z wszystkimi rodzinami w całym kraju. Strach o synów i córki, mężów i braci, którzy opuścili naszą ojczyznę, aby służyć swojemu krajowi, ten strach jest i naszym udziałem.

Nieustannie modlimy się o bezpieczeństwo wszystkich żołnierzy i kobiet w kraju i za granicą. To właśnie ta ścisła więź życia rodzinnego musi być naszą największą obroną przed nieznanym. Jeśli rodziny pozostaną zjednoczone i zdecydowane, dając schronienie osobom mieszkającym samotnie i bez ochrony, wola przetrwania naszego kraju nie zostanie złamana.

Dlatego moje przesłanie do was jest proste. Pomóżcie tym, którzy nie mogą sobie pomóc, pocieszajcie samotnych i bezdomnych i pozwólcie swojej rodzinie stać się ośrodkiem nadziei i życia dla tych, którzy tego potrzebują. Kiedy wspólnie staramy się odeprzeć nowe zło, módlmy się za nasz kraj i ludzi dobrej woli, gdziekolwiek się znajdują. Niech Bóg Was błogosławi.”


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz