Ukraińcy pobiorą odciski palców od Polaków. Czy to bezpieczne? Ukraina jest krajem skorumpowanym i upadłym.

33 Ukraińcy pobiorą odciski palców od Polaków. Czy to bezpieczne Ukraina jest krajem skorumpowanym i upadłym


,,Ukraina musi być gotowa do wojny w dwa dni.’’

Oświadczenie Arsenij Jaceniuka po tym jak tak zwany przywódca prorosyjskich separatystów Ołeksandr Zacharczenko zapowiedział, że żadnych dodatkowych rozmów z władzami Kijowa na temat kolejnego zawieszenia broni nie będzie.

Ukraina państwo, które jeszcze kilka lat temu było współorganizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej dziś stało się poligonem gdzie giną ludzie w wojnie, w której nic nie jest jasne. Potop bliżej niezidentyfikowanych zielonych ludzików, zawieszenia broni, których ostatecznie nikt nie przestrzega, aneksja Krymu, które obecnie należy w zasadzie, do kogo? Oficjalnie Państwo Ukraińskie utrzymuje, że Krym leży w graniach tegoż państwa niemniej jednak nie robi nic, aby to potwierdzić. Ukraina, z którą wiązano tyle marzeń i projektów stała się obecnie krajem upadłym i skorumpowanym.

Ukraina w pewnym sensie przypomina Grecję, którą po przez udzielanie kolejnych transzy pomocowych z UE po prostu zakupiono. Grecja jest zadłużona na miliardy Euro w Unii, trzeba by jednak powiedzieć ściślej, że to sami obywatele Grecji są zadłużeni i w związku z tym ich państwo nie zrobi nic suwerennego gdyż zostało objęte łańcuchem długu, który prawdopodobnie nigdy już nie zostanie zdjęty z tego kraju, będącego w przeszłości kolebką Europejskiej kultury a dziś jedynie niewolnikiem struktur Wspólnoty Europejskiej a w zasadzie banków i finansjery.

O wielu rzeczach się nie mówi, nie pisze, nawet nie myśli w mediach głównego nurtu a przecież na terenie Ukrainy ma obecnie przebywać ponad pół tysiąca agentów Mossadu, których jedynym zadaniem jest podporządkowanie sobie tego kraju, podporządkowanie go interesom i woli Izraela, dalej należy wspomnieć o ponad trzech milionach hektarów ziemi  uprawnej Ukrainy, które to gigantyczne połacie terytorium zostały wydzierżawione na 50 lat Chinom. Rodzina Rockefellerów oraz Rothschildów wysyła swoich wysłanników by Ci udzielali kolejnych kredytów zwanych pomocą finansową dla Ukrainy a przez to coraz mocniej ten kraj nie tylko staje się czymś nierealnym, ale wygląda, że może zostać rozdarty na część Rosyjską oraz inną, bliżej nieokreśloną.

Na tron wprowadzono korporacje. Era korupcji w XXI wieku.

Obecnie można Państwo Ukraińskie porównać do globalnego jarmarku, gdzie splatają się interesy wielu mocarstw i grup poza państwowych. Jarmarku, na którym każdy rozgrywa swoją grę i analizuje jak potoczy się dalej scenariusz rozbioru Ukrainy? Bankructwa Ukrainy? A może wojny domowej? Czy wreszcie na dziesięciolecia zostanie ów stan zapieczętowany kosztem mieszkańców tego kraju? W tym wszystkim należy pamiętać, że Ukraina to sąsiad Polski w związku z tym należy wzmocnić kontrolę na wschodniej granicy, ponieważ graniczenie z krajem upadłym i skorumpowanym do szpiku nie leży w interesie żadnego narodu.

Dlaczego dziś podjęliśmy temat naszego wschodniego sąsiada? Otóż od 1 styczna 2018 roku na wszystkich przejściach granicznych na terytorium Ukrainy zostaje wprowadzona po pierwsze kontrola biometryczna, oraz co budzi wysoki niepokój funkcjonariusze Służby Granicznej Ukrainy będą pobierać w trakcie prowadzonej kontroli odciski palców. Nowe przepisy wchodzą już od jutra i będą obowiązywać cudzoziemców wjeżdżających i wyjeżdżających z terytorium Ukrainy w tym także Polaków.

Problemy finansowe rodziny Rothschild i chwiejne NWO.

Na tak zwanych drogowych przejściach granicznych zostaną pobrane odciski wszystkich pięciu palców dowolnej ręki, ta procedura będzie obowiązywać jedynie osoby, które po raz pierwszy przekroczą granicę z Ukrainą od momentu wprowadzenia nowych przepisów to jest 1 stycznia 2018 a zatem każdego, natomiast przy kolejnych kontrolach pobierany będzie już tylko jeden odcisk palca. Pamiętajmy o tym, co zostało napisane powyżej a zatem Ukraina nie jest krajem bezpiecznym i praworządnym, chociaż próbuje taką odgrywać rolę.

U naszego wschodniego sąsiada skala korupcji osiągnęła niewyobrażalną skalę, zwłaszcza z udziałem mafii powiązanej z politykami wyznającymi tak zwany neobanderyzm. Każdy, kto pozostawi swój odcisk palca w rękach takich ludzi przyjmuje na siebie duże ryzyko. Przy tej okazji można jedynie ubolewać, że polskie MSW nie stosuje bardziej szczegółowych kontroli skierowanych do Ukraińców przekraczających granicę z zamiarem podjęcia pracy w Polsce. Otóż w wielu przypadkach okazuje się, że na terenie Polski pracują obywatele Ukrainy skazani w swoim kraju za przestępstwa, czasem bardzo ciężkie. Dopiero policja jest zmuszona interweniować, gdy prawda wychodzi na jaw.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com