Urodziny Hitlera, za spontaniczne 20 000 złotych, w których uczestniczy spontanicznie ekipa TVN, ze spontanicznie salutującym dziennikarzem.



Polska aspiruje do tego, aby być potężnym krajem na arenie Europejskiej jak i świtowej. Są to zabiegi słuszne i zdecydowanie pożądane, ponieważ ze względu na położenie geostrategiczne Polski, jak i niezwykły hart ducha narodu Polskiego, nasza Ojczyzna ma wszelkie zadatki ku temu by wieść prym pośród krajów Europy środkowo- wschodniej, ale w późniejszym czasie i całej Europy. Czy jednak można dążyć do owej optymistycznej wizji, realizacji wyznaczonych celów, gdy tutaj, u nas w naszym pięknym kraju istnieją media działające na szkodę Polski a przez to, na szkodę moją a także Twoją drogi Czytelniku?

Ktoś może powiedzieć, co z tego, że te czy inne media publikują takie czy inne fałszywe materiały, skoro ostatecznie prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Otóż nie jest tak do końca, ponieważ zawsze artykuł początkowy, ten niosący ów sensacyjny ładunek informacyjny, ładunek działający na szkodę Polski, ma znacznie większą siłę przebicia aniżeli późniejsze ewentualne sprostowania. Ponad to, raz zasiane ziarno antypolskości, bo i tak należy nazywać działania pewnych nie polskich mediów działających na terenie Polski, owo ziarno pozostaje w głowach zachodnich odbiorców. I tak właśnie przy użyciu manipulacji kreuje się negatywny wizerunek Polski i Polaka.

Polska nie będzie częścią Europy? Tak nam wmawiają, prawda jednak jest zupełnie inna. Jaka? Przeczytaj i się przekonaj.

Działania mające na celu osłabić Polskę są działaniami na szkodę Ojczyzny i są sprzeczne z racją stanu i jakimkolwiek objawem patriotyzmu, są także działaniem na szkodę każdego Polaka, bez wyjątku. Słabsze państwo, państwo wyobcowane na arenie międzynarodowej to także mniej sprzyjające warunki dla rozwoju gospodarki tego kraju a co za tym idzie, niższe pensje i poziom życia. A zatem, szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej, przez tak zwane niektóre Polskie media jest czynem haniebnym zakrawającym o zdradę.

Dlaczego dziś o tym piszemy? Otóż o znanych już urodzinach Hitlera, zorganizowanych przez grupę ludzi po środku lasu, napisano bardzo wiele. Pochylono się nad owym spontanicznym wydarzeniem na wszelkie możliwe sposoby, jednak czy aby na pewno? Drodzy Czytelnicy, zadajmy sobie jedno podstawowe i zarazem niezwykle proste pytanie. Czy rzeczywiście można nazwać przypadkiem, lub też spontanicznym zbiegiem okoliczności sytuację, w której grupa ludzi organizuje po środku lasu, w ukryciu przed kimkolwiek, imprezę urodzinową Hitlera i nagle niewiadomo skąd znajduje się tam ekipa TVN-u? Stacji tak życzliwie nastawionej do Polski.

Uczestnicy patriotycznych marszów uznawani są za faszystów. Media kpią z polskości, UE opluwa naszą historię. Polaku czas się przebudzić.

Co dziś wiemy? Okazuje się, że cała akcja nie była spontanicznym zrywem, lecz ustawioną i zamówioną inscenizacją za dwadzieścia tysięcy, tak przynajmniej zeznał Mateusz S, donosi portal wpolityce.pl To nie wszystko, otóż zdjęcia z owej spontanicznej akcji, którą zorganizowano na zlecenie za dwadzieścia tysięcy złotych, przedstawiają spontanicznie salutującego reportera TVN-u, tej jakże przychylnej dla Polski stacji telewizyjnej.

Jednak to także nie wszystko, owa przychylna stacja, opublikowała tę spontaniczną inscenizację, zorganizowaną za spontaniczne dwadzieścia tysięcy złotych, to spontaniczne wydarzenie na zlecenie, w której znalazła się spontanicznie ekipa TVN-u. Jaki rezultat? Spontaniczna fala krytyki przeciw Polsce i Polakom, spontaniczna fala nazywająca nasz naród faszystami. I można tylko dopytać czy aby nie ma w tym wszystkim za dużo spontaniczności? Niby zwykła niezorganizowana akcja a tyle niepowetowanych strat wizerunkowych a także ekonomicznych dla naszego Narodu.

Drodzy Czytelnicy jest rzeczą niebywałą to, co ma miejsce w telewizji, radiu czy wreszcie w samym internecie. Otóż tak zwane autorytety kpią z polskości, patriotyzmu i naszej historii. Tak zwane autorytety kpią z samych Polaków, nazywając ich faszystami. Całe rodziny, maszerujące wraz z nieświadomymi dziećmi są przez zachodnie media nazywane neofaszystami. Zgroza pojawia się jeszcze większa, gdy zrozumiemy, że część tak zwanych polskich mediów i tak zwanych polskich polityków również powtarza te haniebne określenia.

Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle powstaje organizacja Obywatele RP czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachowań w społeczeństwie.

Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać. Pamiętajmy także, że media działające a terenie Polski, będące jednak mediami z kapitałem niemieckim, nie będą działać na rzecz narodu Polskiego, już o podstawowych wartościach takich jak prawda nie wspominając. Te media będą działać na rzecz Niemiec.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com