USA i III wojna światowa. Wyciek tajnych dokumentów.


1-USA-i-III-wojna-światowa.-Wyciek-tajnych-dokumentów


‘‘The U.S. Army Operating Concept’’

Obecnie na świecie dochodzi do roszad pośród głównych mocarstw naszego globu. Do tej pory to Stany Zjednoczone Ameryki wiodły prymat w dzieleniu i rozdawaniu. Ta era jednak dobiega końca, ponieważ już nie tylko Rosja rośnie w siłę, ale przede wszystkim to Chiny podnoszą głowę i stają się nową siłą militarną i gospodarczą na naszej planecie. Już w tym roku analitycy przewidują, że to Chiny obejmą prowadzenie w rankingu najbardziej prężnej i rozwijającej się gospodarki, czym wyprzedzą USA. Podobna sytuacja ma się na płaszczyźnie militarnej, finansowej oraz na płaszczyźnie samego przyrostu naturalnego populacji. Czy tego typu zmiany mogą nastąpić w sposób pokojowy? Czy Amerykanie przymkną oko i odejdą w cień? A może to zalążek III wojny światowej i globalnego konfliktu?

Na samym początku należy napisać, że dzielenie się władzą nie jest takie proste, ponieważ w takiej sytuacji traci się kontrolę nad planami czy też globalną sytuacją polityczno ekonomiczną. Nie można już nad nią sprawować tak dużej władzy jak wcześniej, zatem nie będzie to takie oczywiste by USA od tak odeszły w cień pozostawiając prymat Chinom. Na tym polu z pewnością rozegra się batalia, mało tego, ona już trwa od wielu lat, niestety Chińczycy doskonale odpierają ataki zachodu i nadal rozwijają się oraz bogacą. W pewnym momencie, gdy władze Chin uznają, iż nadszedł już moment konfrontacji, ponieważ będą na tyle silni jako naród, wówczas wojna globalna nie będzie tylko teorią, ale stanie się faktem. Sam Nostradamus przepowiadał, wielokrotnie że III Wojna Światowa to będzie konflikt mocarstw, konflikt po między USA oraz NATO a państwem środka.

Dziś nie musimy opierać się tylko i wyłącznie na logice, domniemaniach czy hipotezach, nie musimy, ponieważ wyciekły tajne dokumenty opatrzone nazwą: The U.S. Army Operating Concept. Owe dokumenty zakładają, iż w latach 2020-2040 dojdzie do globalnego konfliktu, w którym jedynymi zwycięzcami mają być Stany Zjednoczone. Dokument także wyjaśnia, dlaczego USA angażuje się w tak liczne konflikty zbrojne na całym świecie. Dzieje się tak, dlatego ponieważ w ten sposób armia USA zdobywa kolejne przyczółki, które zostaną użyte w czasie owej wojny. To sprawi, że działania militarne będą dzięki temu bardziej mobilne, efektywne i skuteczniejsze a to podstawy do tego, aby odnieść sukces i ostateczne zwycięstwo.

Dlaczego akurat wojna i tego typu działanie? Otóż w ten sposób USA zapewnią sobie pozycję jedynego supermocarstwa na świecie, to pozwoli na moderowanie globalnych wydarzeń i przede wszystkim pozwoli na szybsze wprowadzenie nowego porządku świata, bo tak naprawdę to o to tutaj głównie chodzi. Nowy porządek świata zapewni kontrolę i władzę nad naszą planetą kilku rodom, które już dziś mają w garści rządy i międzynarodowe organizacje. Nowy świat będzie budowany na zasadach narzuconych przez USA, a jeżeli komuś się to nie spodoba to taka osoba w skuteczny sposób zostanie przekonana do zmiany swoich poglądów, jak bardzo często mogliśmy usłyszeć tego typu wyjaśnienia.

Co jeszcze możemy dowiedzieć się z owego dokumentu? Generałowie piszą wprost, że należy nadal kontynuować udział w międzynarodowych konfliktach, oraz co szokujące, należy wzniecać nowe po to by utrzymać wpływy USA w poszczególnych miejscach na naszym globie, jest tu mowa głównie o starym kontynencie oraz Azji. Ta informacja jest, raz jeszcze napiszmy szokująca, ponieważ Stany Zjednoczone, państwo oficjalnie broniące praw człowieka i ładu globalnego, tak naprawdę zakłada kontynuowanie wojen i wszczynanie nowych konfliktów nie patrząc na ludzkie cierpienie i śmierć niewinnych ludzi a przede wszystkim dzieci.

Reasumując dzisiejsze rozważania nie pozostaje nic innego jak tylko dodać, że pewne elity, które możemy nazwać globalistami, nie zważają na cierpienie milionów niewinnych ludzi. Dla nich liczy się jedno, jest to władza i wygląda na to, że nie cofną się przed niczym, aby ową władzę osiągnąć. By zrozumieć postępowanie tych ludzi musielibyśmy sobie wyobrazić, iż władza jest narkotykiem. Czymś, co może zniewolić a w konsekwencji, czego odebrać wolność. Nie jest to usprawiedliwienie, ale w ten sposób będziemy mogli lepiej zrozumieć, dlaczego ci ludzie tak naprawdę przestali być ludźmi.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 8 Comments

 1. tak i maja mnstwo schronow w tym Bank Nasion -tylko nie rozumiem co za przyjemnosc zyc pod ziemia nawet jesli beda miec wszystko to co na powierzchni?czy nie fajne jest zyc posrod ludzi w NY Londynie czy Wwie?
  Inne planety? byc moze nie wiemy o tym,ale problem ten sam-zasiedlac kosmiczne pustkowia? zadna psychika nie wytrzyma dluzej niz kilka miesiecy tudziez lat.Poc o rujnowac nasz kochana Zieme?
  Coz za bydlaki,wyglada na toz,e „wiemy ,ze nic nie wiemy”technologie ,ufoi te sprawy o ktorych nam sie zapewne nie sni nawet.Cala Fizyka jest zaklamana w szkolach Szok Coz mozna z tym zrobic?
  Wrog jest niewidoczny.Jesli ktos smie nazywac to teoriami spiskowymi to niech wytlumaczy dlaczego praktycznie nie pisze nic o tych rodach z piekla rodem,tore istnieja,maja caly majatek Swiata ,a ani slowa o nich jak gdyby nie istnieli

 2. Uwypuklanie USA jako demona dzialan jest moim zdaniem jest niewlasciwe,jezeli dodaje sie tresc widaca dla kilku rodzin.Tak wiec jest to sterowana przyszlosc osob prywatnych poprzez rzady roznych krajow.Dzis wszystkim jest znane oswiadczenie ostrzegawcze prezydenta dla Amerykanow o braku wladzy prezydenckiej.Nalezy wiec wsprzec swiadomosc,ze USA jako panstwo jest tak samo bezwolne jak i pozostale panstwa zarzadzane skorumpowanymi przedstawicielami wlad narodow”wybieranych demokratycznie”

  1. Witaj Bożeno.
   Oczywiście Masz rację, to nie kraj sam w sobie jest demoniczny czy też ma negatywne cechy, to osoby tworzące dany kraj czy też państwo mogą takie cechy posiadać. Idąc dalej tym tropem szybko dojdziemy do wniosku, że nie ma obecnie na świecie złych państw, ponieważ zawsze w każdym kraju znajdzie się grupa dobrych ludzi, tak to nazwijmy. Jednak dlaczego przeważnie jest mowa o USA. Otóż ten kraj posiada ogromne bogactwa i możliwości które w dużej mierze wykorzystuje do destrukcyjnych działań. Zatem reasumując można napisać, że to nie USA są złe czy też są demonem, lecz to elita trzymająca władzę w USA jest skorumpowana, a przynajmniej duża jej cześć.
   Pozdrawiam Globalny Anonim.

 3. Nostradamus pisał że USA będzie się opowiadać po stronie Rosji. Podczas wojny błyskawicznej !

Comments are closed.