VANGUARD i BlackRock właścicielami prawie wszystkich mediów głównego nurtu Cz.2: Propaganda „szaleństwa nazistowskiego”.

Udostępnij

Pfizer jest wart więcej niż gigant naftowy Kuwejt. A teraz pozwól sobie na moment zatopić się w tych informacjach, a następnie zdaj sobie sprawę z tego, kto tak naprawdę popycha te tak zwane „szczepionki” do „autoryzacji użytku w nagłych wypadkach”. Te tak zwane „szczepionki mRNA” które nigdy, ale to NIGDY nie zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa lub skuteczności. Rozumiesz… NIGDY!

Vanguard i BlackRock są czołowymi właścicielami czterech z sześciu największych firm medialnych, które kontrolują 90 procent masowych wiadomości w telewizji, gazetach, na WSZYSTKICH platformach mediów społecznościowych i prowadzą wszystkie główne strony internetowe, które rzekomo serwują niezależne wiadomości. To oznacza, że powyższe korporacje mają MONOPOL na WIEDZĘ o otaczającym cię świecie (oczywiście jeżeli im na to pozwolisz).

Ci potentaci są właścicielami 1600 amerykańskich firm o wartości 9 bilionów dolarów i to oni informują wszystkich o fałszywym „bezpieczeństwie i skuteczności” tych tak zwanych „szczepionek” na COVID-19, którą to chorobę w mojej opinii należałoby określić mianem „chińskiej grypy”. To oni informują nas o wojnach, jej przebiegu, przyczynach, kto jest zły a kto jest dobry. To te media ustalają zasady, jednych wynoszą na piedestał chwały a innych z dnia na dzień „równają z błotem”. Media to dziś najpotężniejsza władza.

Kiedy Adolf Hitler doszedł do władzy, jego „prawą ręką” był konglomerat farmaceutyczny, który produkował gaz do komór gazowych, produkował chemiczne szczepionki do torturowania polskich więźniów, żydowskich więźniów i produkował toksyczne farmaceutyki. Był to główny powód, dla którego Hitler dokonał przejęcia tak wielu innych narodów podczas swojego panowania. Natomiast „lewą ręką” Hitlera była propaganda, kontrolowanie obiegu informacji.

Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. (…) Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”

Joseph Goebbels. Niemiecki minister propagandy Adolfa Hitlera.

Rząd USA a zaraz za nim, rządy innych państw, w tym także i NIESTETY rząd Polski, rząd PiS, przekazały całą odpowiedzialność za „rozwiązanie kwestii pandemii COVID-19” największym firmom farmaceutycznym globu, które to firmy mają przerażające osiągnięcia w tworzeniu produktów, które okaleczają i zabijają nie tylko Amerykanów, ale obywateli całej planety w tym przede wszystkim „ośrodkiem testowym” stała się Afryka.

Co ciekawe i de facto przerażające, nikt nigdy nie idzie do więzienia za produkcję, marketing lub przepisywanie tych zabójczych leków i brudnych szczepionek. Ludzie umierają, dzieci umierają, ale na tym temat się kończy. Panuje totalna bezkarność korporacji „Big Pharmy”, media głównego nurtu milczą. To też raz jeszcze powtórzymy, że „Oni” przed nikim nie odpowiadają. Całe szczęście w tym, że ludzi przebudzonych jest coraz więcej, ludzi rozumiejących, co tu „jest grane”.

Obecnie wchodzimy w etap kolejnego szaleństwa. Otóż „Oni” chcą, abyśmy wszyscy uwierzyli, że żaden człowiek nie może żyć nawet przez kilka lat na planecie Ziemia, jeśli wcześniej nie zaszczepi się na każdego wirusa, który krąży po świecie, nawet tych stworzonych przez człowieka. Chcą całkowicie wyeliminować wiedzę o układzie odpornościowym, aby zastąpić go lekami i szczepieniami na WSZYSTKO. A jeżeli nie przyjmiesz „farmaceutycznego cudu” to szybko umrzesz i wcześniej pozabijasz innych, zarażając ich. Taka propaganda współczesnego „szaleństwa nazistowskiego”.

Te wielkie korporacje farmaceutyczne zarabiają więcej pieniędzy niż większość krajów. Johnson & Johnson (J & J) jest wart więcej niż Nowa Zelandia. W rzeczywistości J & J jest największą korporacją farmaceutyczną na świecie i próbują zmusić świat do leczenia toksycznymi zastrzykami. Tylko w samym 2020 roku zarobili 15 miliardów dolarów. I co…? Nadal myślisz, że szczepionka jest bezpłatna, ponieważ zależy im na tobie?

Pfizer jest wart więcej niż gigant naftowy Kuwejt. A teraz pozwól sobie na moment zatopić się w tych informacjach, a następnie zdaj sobie sprawę z tego, kto tak naprawdę popycha te tak zwane „szczepionki” do „autoryzacji użytku w nagłych wypadkach”. Te tak zwane „szczepionki mRNA” które nigdy, ale to NIGDY nie zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa lub skuteczności. Rozumiesz… NIGDY!


Przeczytaj również:

VANGUARD i BlackRock właścicielami prawie wszystkich mediów głównego nurtu Cz.1: „Oni” nie odpowiadają przed nikim.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.