W 1999 r. Bill Gates stworzył grę o demonach: „Omikron”. Dziś mamy nowy wariant SARS-CoV-2 to jest: „Omicron”. Przypadek?


Jeden z komentarzy na twitterze, pod informacją opisującą grę Omikron, brzmiał: „Omikron to nazwa gry wideo z 1999 roku autorstwa Microsoftu i Billa Gatesa o demonach udających ludzi i zbierających ich dusze…. Po prostu zostawię to tutaj bez komentarza, bo dziś to się już na jakiejś płaszczyźnie dzieje w rzeczywistości.” Nic dodać i nic ująć, a jak mawia Grzegorz Płaczek: „to się samo komentuje”. Nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się ten jakże trzeźwy komentarz.

W 1999 roku gra wideo o nazwie Omikron: The Nomad Soul została wydana dla Microsoft Windows, a później Dreamcast. Była to gra przygodowa opracowana przez Quantic Dream i wydana przez Eidos Interactive we współpracy z piosenkarzem Davidem Bowie. I wygląda na to, że powyższa informacja dosłownie spada nam z nieba. Czy to „Siły Wyższe”? Tego nie wiemy, ale Internet globalny obiegła wiadomość, że właśnie w 1999 roku Bill Gates i Microsoft wydali grę o nazwie: Omikron. Tak! Omikron!

Co ciekawe, fabuła tej gry nieustannie obracała się wokół demonów udających ludzi i krążących wokół oraz czyhających na ludzkie dusze. No i pięknie… Według mnie Bill Gates to sługa „zła, który udaje dobrotliwego człowieka, podobnie Mark Zuckerberg udaje „anioła w ludzkiej skórze”. Lista tych pseudo „aniołów” ciągnie się w dzisiejszym świecie wręcz do znudzenia. Dlaczego? Dlatego, że „zło” jakkolwiek byśmy je nie postrzegali, ma obecnie wielu oddanych „sługusów”.

Drodzy Czytelnicy, Bill Gates był zaciekłym zwolennikiem szczepień już od wielu lat. Jego obsesja na punkcie szczepień rozpoczęła się mniej więcej w czasie, gdy notabene powstała gra: Omikron. Bill Gates przez dziesięciolecia pracował niestrudzenie, aby zaszczepić każdego człowieka na ziemi, czy tego potrzebuje, czy nie. Jego nazistowskie metody szczepienia, które określam mianem współczesnej eugeniki, koncentrowały się głównie na Afryce. Dziś to uległo zmianie, ale to z pewnością zdążyliście zauważyć.

Teraz jego psychodeliczne marzenia w końcu się spełniły dzięki tej pseudo pandemii. Dzisiaj widzimy, jak Bill Gates wykorzystuje stosunkowo łagodny wariant Omicron, aby nałożyć globalny mandat na szczepionki dla całej ludzkości. Cóż rzec, napisać, że to szaleniec, który obecnie wydaje polecenia globalne to mało. Ale historia lubi się powtarzać, gdyż wielu szaleńców w przeszłości wyniesiono na piedestał, tylko po to, aby pod ich naciskiem „ziemia zapłonęła” kolejny raz. Mamy tu na myśli chociażby Adolfa Hitlera.

Natomiast powracając do gry: Omikron, należy raz jeszcze podkreślić, że fabuła gry opiera się na tym, że demony udają ludzi, w celu zwabienia ich do tytułowego: Omikronu. Następnie, jeśli gracz przegra, wówczas traci duszę a jego los jest stracony na zawsze. Nazwa gry, Omikron, różni się tylko jedną literą od nowej mutacji SARS-CoV-2 to jest: Omicron. Czyż nie jest to piękne podobieństwo zachodzące między Omikron a Omicron? I oczywiście w tle postać naczelnego eugenika XXI wieku, czyli Billa Gatesa. Pięknie się nam te puzzle układają.

Jeden z komentarzy na twitterze, pod informacją opisującą grę Omikron, brzmiał: „Omikron to nazwa gry wideo z 1999 roku autorstwa Microsoftu i Billa Gatesa o demonach udających ludzi i zbierających ich dusze…. Po prostu zostawię to tutaj bez komentarza, bo dziś to się już na jakiejś płaszczyźnie dzieje w rzeczywistości. Nic dodać i nic ująć, a jak mawia Grzegorz Płaczek: „to się samo komentuje”. Nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się ten jakże trzeźwy komentarz.


Przeczytaj również:

Gen: „VMAT2” został nazwany: „Genem Boga”. Ujawniamy jak nauka przy pomocy farmacji chce zniszczyć duszę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com