W 2002 r. BBC ujawniło, że więźniowie w Guantanamo nosili maseczki chirurgiczne. Amnesty International nazwało to torturami.

Udostępnij

Rząd PiS ma tego doskonałą świadomość a jednak nadal nakazuje noszenie maseczek i straszy mandatami. Co o tym myśleć? Sądzę, że sprawa jest tak banalnie prosta, że nawet nie wymaga komentarza. Jedno jest pewne to, co teraz się dzieje zdaje się bić na głowę eksperymenty prowadzone przez nazistów Hitlera. Morawiecki, Kaczyński, Dworczyk, Niedzielski wyjdą sobie na konferencję, wygłoszą kilka bredni, TVPinfo nakręci strach a ludzie nadal będą umierać i to nie przez COVID-19! Już na dziś mamy ponad 100 000 nadmiarowych zgonów! Ludobójstwo to mało powiedziane.

Nie będziemy dziś pisać o tym, że maseczki szkodzą zdrowiu człowieka oraz, że nie chronią one przez koronawirusem SARS-CoV-2, ponieważ tego dowiodły już dziesiątki badań naukowych, w tym wiele randomizowanych. Nie będziemy pisać o tym, że koronawirus SARS-CoV-2 jest dziesięć raz mniejszy od otworu w maskach, co de facto można porównać do próby zatrzymania wody przez sitko. Mamy nadzieję, że ten obraz był zaiste OBRAZOWY.

Nie będziemy również pisać i o tym, że maseczki już po piętnastu minutach noszenia, są pełnie bakterii, wirusów, grzybów czy pleśni, ponieważ to akurat także dowiodły badania. Nie będziemy pisać o wielu absurdach związanych z maseczkami, napiszemy tylko jedno: jeżeli nosisz maseczkę, to musisz liczyć się z tym, mało tego musisz na to być gotowy, gdyż już niebawem będzie czekać cię załamanie układu oddechowego i immunologicznego. Rób tak dalej a doprowadzisz swój organizm do ruiny. Dzień za dniem noszenia maseczki.

Dziś natomiast chcemy napisać o pewnym fenomenalnym szczególe, o którym w Polskich media jest cicho. A jest to szczegół niezwykle istotny, pokazujący pewnego rodzaju piętno nałożone na każdego, kto łamie swoje przekonania i robi z logiki dziwkę, by sięgnąć po tę szmatę, namordnik, zwany potocznie maseczką. Tutaj nie ma żartów, ponieważ jeżeli masz świadomość, tego, że maseczka nic nie jest warta a mimo to ją nosisz, to w ten sposób przełamujesz swój kręgosłup mentalny. Świadomie kroczek po kroczku godzisz się na niewolę, a na maseczkach się nie skończy. GWARANTUJEMY.

Szanowni Państwo kilkanaście lat temu rząd Stanów Zjednoczonych opublikował zdjęcia podejrzanych Talibów z Al-Kaidy przetrzymywanych w obozie jenieckim na Kubie, które pokazywały, że byli oni poddawani tak zwanej deprywacji sensorycznej. Wówczas główny lekarz grupy praw człowieka Amnesty International, Jim West, powiedział, że zdjęcia przypominają metody tortur stosowane w Europie Wschodniej w latach siedemdziesiątych XX wieku.

Czego dotyczyła cała sprawa? Otóż zdjęcia więźniów przetrzymywanych w obozie Guantanamo na Kubie ukazywały więźniów klęczących, noszących gogle, nauszniki, a także zmuszanych do wysiłku przy jednoczesnym nałożeniu im maseczek chirurgicznych oraz rękawiczek. Tak, nie przywidziało się wam, więźniowie w Guantanamo byli zmuszani do noszenia maseczek chirurgicznych przy jednoczesnym wysiłku fizycznym, co przez Amnesty International zostało porównane do tortur.

I teraz ktoś może zapytać: no, ale co tutaj się w ogóle dzieje w tej naszej Polsce z tym przymusem noszenia maseczek? Odpowiem wam tak, że jak jeszcze na początku tej PLANdemii zalecenia o noszeniu maseczek były słuszne, ponieważ de facto nie wiedzieliśmy jeszcze, z czym mamy do czynienia, tak teraz to jest czysta forma ludobójstwa oraz tortur na społeczeństwie. Te maseczki w ogóle nie chronią przed koronawirusem (koronaŚWIRUSEM) a jedynie bardzo szkodzą zdrowiu!

Rząd PiS ma tego doskonałą świadomość a jednak nadal nakazuje noszenie maseczek i straszy mandatami. Co o tym myśleć? Sądzę, że sprawa jest tak banalnie prosta, że nawet nie wymaga komentarza. Jedno jest pewne to, co teraz się dzieje zdaje się bić na głowę eksperymenty prowadzone przez nazistów Hitlera. Morawiecki, Kaczyński, Dworczyk, Niedzielski wyjdą sobie na konferencję, wygłoszą kilka bredni, TVPinfo nakręci strach a ludzie nadal będą umierać i to nie przez COVID-19! Już na dziś mamy ponad 100 000 nadmiarowych zgonów! Ludobójstwo to mało powiedziane.


Przeczytaj również:

Amaryllis Fox była agentka CIA ujawnia prawdę o terroryzmie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. BBC News


 

This article has 1 Comment

  1. Prawda o Guantanamo. Dlaczego oboz koncentracyjny dla terrorystow islamskich nie byl na terenie USA? Bo na nich prowadzono doswiadczenia z wirusami. Wszystkiego bym sie po BBC spodziewal ale nie tego ze wbije noz w plecy USA. #wieszwiecej @tvn24 @PremierRP @prezydentpl

Comments are closed.