W obliczu zbliżającego się zwiedzenia ludzkości, czasów ostatecznych, jedyne, co należy oferować to prawdę i nic po za tym.


To będzie w ich zamiarze świadczyć o tym, iż one już kiedyś tu u nas były w postaci cielesnej i tysiące lat temu, w starożytności, pomagały ludziom tworzyć szereg zaawansowanych kultur i cywilizacji. Na przykład w starożytnym Egipcie, Grecji, Ur, Mezopotamii, państwie Sumeryjskim, Babilonie, Imperium Azteckim, Inkaskim. Przypomną, iż nasi pra-pra-praprzodkowie uważali ich za bogów na przykład Baal’a, En-Ki’ego, Marduk’a, Molocha, Belfegora, Mammon’a, Isis, Horusa, Ra, Ozyrysa, Isztar, Peruna, Kali i, że ich czcili.

Pamiętacie tę kultową scenę z filmu Matrix? Dwie pigułki, niebieska i czerwona, prawda i życie w złudzeniu. Padają tam znamienite słowa: ,,Pamiętaj, jedyne co oferuję to prawdę, nic po za tym.’’ Dziś właśnie chcemy sięgać do prawdy w temacie kontrowersyjnym, który niestety dla wielu współczesnych ludzi po prostu nie istnieje. Skłonność współczesnej cywilizacji do podążania za większością jest zgubna, szczególnie w tematach, które wymagają indywidualnego myślenia.

Zatem postawmy sobie na początku fundamentalne pytanie: „co się najprawdopodobniej wydarzy na Świecie i w Kościele, w najbliższej przyszłości?”. Proroctwa zapowiadają nadejście Antychrysta, będącego przywódcą zdeprawowanej cywilizacji, który przy pomocy swoich ludzkich „sługusów” wywodzących się z lóż masońskich, z tajnych iluminackich stowarzyszeń oraz z najbogatszych rodzin i dynastii tego świata jak na przykład Rothschild’ów, Rockefeller’ów, Disney’ów czy Soros’ów, przejmie władzę na Ziemi.

Będzie on rządził za pomocą swojego, jednego i ogólnoświatowego rządu (idea New World Order), jednej ogólnoświatowej waluty, jednej i ogólnonarodowej armii, jednego scentralizowanego, bezpośrednio mu podległego systemu bankowego oraz jednej, ogólnoświatowej religii (tak zwanej synagogi szatana), która będzie mieszanką wszystkich dotychczasowych kultów, wierzeń i wyznań, taki rozszerzony do granic możliwości, demoniczny ekumenizm.

Podległy mu system światowych finansów w pierwszej kolejności będzie zmierzał do wyeliminowania z rynku wszelkich transakcji gotówkowych, to jest takich zwykłych, jakie znamy obecnie z wykorzystaniem banknotów oraz monet i zastąpienia ich wyłącznie transakcjami bezgotówkowymi, to jest takimi, które będą dokonywane tylko za pośrednictwem kart bankomatowo – kredytowo – płatniczych, a w dalszej kolejności, wyłącznie za pomocą chipów wszczepianych pod skórę na przedramieniu, znanych z opisu biblijnego jako znak bestii.

Dążenie do wyeliminowania płatności namacalnymi pieniędzmi na płatności elektroniczne spowodowane jest tym, iż szeroko pojęte grono globalistów chce mieć wszystkich ludzi pod całkowitą kontrolą, a to oprócz rozbudowanego do granic możliwości, jak za czasów Stalina i Hitlera, aparatu szpiegowskiego, umożliwia przede wszystkim sektor elektronicznych usług bankowych. Wystarczy, bowiem jedno kliknięcie, aby zablokować „nieposłusznym” obywatelom świata dostęp do ich kont bankowych i ich pieniędzy.

Nie tak dawno władze miasta Bergamo na północy Włoch, wspólnie z bankierami postanowili, iż ich gród będzie pierwszym w Italii, który całkowicie zrezygnuje z płatności gotówkowych na rzecz płatności elektronicznych. Podobnie postąpił rząd Danii wprowadzając prawo, iż w części sektorów ich gospodarki należy płacić wyłącznie elektronicznie, a płatności gotówkowe nie będą tam w ogóle realizowane i honorowane. Tylko patrzeć jak Dania nakaz ten rozszerzy na pozostałe gałęzie swojej ekonomii, a za jej „durnym” przykładem pójdą kraje UE (współczesnego Babilonu), a później i całego Świata.

Antychryst będzie się także podszywał pod Boga i będzie Go udawał, a ponadto będzie głosił nieprawdę, twierdząc, iż nie musicie już się więcej modlić i że od teraz wszystko wolno robić. Będzie oszukiwał i utrzymywał w przekonaniu, że wolno bezgranicznie używać życia, bawić się, pogrążać w uciechach i rozpuście, homoseksualizmie, kazirodztwie, nekrofilii, sadomasochizmie, zoofilii oraz dokonywać aborcji i tym podobnych czynów.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.’’

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Wielu zadaje sobie pytanie o to, co się zbliża? Odpowiedzi udzielają nam proroctwa, które połączone w całość niczym liczne puzzle jednego wielkiego obrazu, ukazują nam możliwą przyszłość. I tak już niebawem demony, przywdziawszy mniej odrażające dla ludzkiego oka kształty, bardzo mocno upodobnią się do ludzi i całym, legionem „wylezą” z czeluści piekielnych na powierzchnię Ziemi. Zmaterializują się w naszym wymiarze egzystencji.

Część z nich już tu zresztą jest od dawna, zajmują one szereg czołowych stanowisk w polityce, mediach, wojsku, policji, kościele, sektorze finansowym oraz w innych, strategicznych instytucjach państwowych i społecznych. I to właśnie one przygotowują obecnie grunt pod przejęcie steru światowej władzy przez ich diabolicznego szefa vel szatana. Na początku, demony, które w rzeczywistości są upadłymi aniołami oraz ich dzieci, czyli hybrydy spłodzone przez demony poprzez stosunki płciowe z kobietami, będą udawać gwiezdne istoty.

Ponad to będą wmawiać ludzkości, iż obecnie przybywają do nas w pokoju, z innych układów słonecznych i galaktyk, głównie z Oriona oraz Syriusza, oraz że chcą z nami żyć w przyjaźni, partnerstwie i przy okazji pomagać nam w rozwoju duchowym, społecznym, ekonomicznym i technologicznym. Gdy demony będą już na powierzchni Ziemi, to ujawnią ludzkości szereg historycznych i archeologicznych artefaktów.

To będzie w ich zamiarze świadczyć o tym, iż one już kiedyś tu u nas były w postaci cielesnej i tysiące lat temu, w starożytności, pomagały ludziom tworzyć szereg zaawansowanych kultur i cywilizacji. Na przykład w starożytnym Egipcie, Grecji, Ur, Mezopotamii, państwie Sumeryjskim, Babilonie, Imperium Azteckim, Inkaskim. Przypomną, iż nasi pra-pra-praprzodkowie uważali ich za bogów na przykład Baal’a, En-Ki’ego, Marduk’a, Molocha, Belfegora, Mammon’a, Isis, Horusa, Ra, Ozyrysa, Isztar, Peruna, Kali i, że ich czcili.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com