W. Putin: „Zachód kwitnie kulturą pedofilii i satanizmu, został przygotowany grunt pod nową erę, satanistycznego porządku pedofilskiego.’’


Putin wyjaśnił, że jego „kraj nie będzie odpowiedzialny” za znęcanie się nad rosyjskimi dziećmi ze strony amerykańskich pedofilów. Wydaje się prawdopodobne, że elitarna sieć pedofilów w USA korzysta z adopcji, aby wprowadzać dzieci w handel seksualny. Zajmując się pogłębiającym się kryzysem moralnym, prezydent Rosji krytykował erozję tradycyjnej religii i jej moralnych podstaw, a także ukryte szyderstwo związane z „wielokulturowością”.

„Widzimy, że wiele krajów euroatlantyckich faktycznie odrzuca swoje korzenie, w tym wartości chrześcijańskie, które stanowią podstawę cywilizacji Zachodu. Zaprzeczają zasadom moralnym i wszelkim tradycyjnym tożsamościom: narodowym, kulturowym, religijnym, a nawet seksualnym. Wdrażają polityki, które utożsamiają duże rodziny ze związkami osób tej samej płci, wiarę w Boga z wiarą w Szatana.”

Władimir Putin na Międzynarodowym Klubie Dyskusyjnym Valdai.

Na samym wstępie dzisiejszej publikacji należy zauważyć, że Władimir Putin to prezydent, który łamie podstawowe prawa człowieka, posługuje się manipulacją a nawet zakłamuje historię. Tego typu postaci w przeszłości było wiele, niemniej jednak, należy zaznaczyć, że Putin toczy wojnę ekonomiczną oraz ideologiczną z zachodem oraz szeroko pojętą demoralizacją gender. Zatem niektóre jego wypowiedzi są godne uwagi i odnotowania, ponieważ demaskują kłamstwo.

Otóż nie tak dawno prezydent Rosji Władimir Putin, zdecydowanie wypowiedział się przeciwko szerzącej się epidemii związanej z siecią pedofilów, która sięga szczytów władzy i show biznesu, a która to sieć przejęła znaczną kontrolę nad USA, Wielką Brytanię i innymi narodami zachodu. Szokującym może być jawne stanowisko Putina, które wspomina, że kultura na Zachodzie została z manipulowana przez „szatańskich pedofilów”.

Przed szczytem grupy G20, Putin ostrzegł, że jeśli nie zostanie ujawniona sieci „elitarnych” pedofilów, wówczas Rosja „zacznie wskazywać imiona konkretnych osób”. Stanowisko prezydenta Rosji w sprawie krzywdzących dzieci elit pozostaje takie samo, dlatego Putin stwierdza dalej: „Europa i Zachód kwitną kulturą pedofilii i satanizmu, został przygotowany grunt pod nową erę, satanistycznego i światowego porządku pedofilskiego.’’

Putin już wcześniej podkreślał, że satanizm i pedofilia to jedno z głównych wyzwań, które Rosja musi zwalczyć. W jednej z wypowiedzi na Międzynarodowym Klubie Dyskusyjnym Valdai, prezydent Rosji opisał „normalizację pedofilii” jako wyraźny znak „degradacji moralnej wkradającej się przez Europę i Zachód”. Dalej zauważył, że „zwolennicy skrajnego liberalizmu w zachodnim stylu przeoczają fakt, że problemy militarno-polityczne i ogólne warunki społeczne pogarszają się, a większość świata zapomina o wartości ludzkiej przyzwoitości.”

Koncentrując się na wyzwaniach, przed którymi stoi Rosja w kontekście międzynarodowym, Putin nawiązywał do satanizmu, o którym od dawna wiedział, że ta „religia” jest odpowiedzialna za gnicie amerykańskiej tkanki. „Widzimy, że wiele krajów euroatlantyckich faktycznie odrzuca swoje korzenie, w tym wartości chrześcijańskie, które stanowią podstawę cywilizacji Zachodu. Zaprzeczają zasadom moralnym i wszelkim tradycyjnym tożsamościom: narodowym, kulturowym, religijnym, a nawet seksualnym. Wdrażają polityki, które utożsamiają duże rodziny ze związkami osób tej samej płci, wiarę w Boga z wiarą w Szatana.”

Podczas gdy ludzie z szeroko pojętego Zachodu i Europejczycy są przyzwyczajani do połączenia zwykłej propagandy, różowej retoryki politycznej i „menedżerskiego mówienia”, które zazwyczaj niczego nie ujawnia, Putin bez zbędnej ekwilibrystyki słownej mówi: „Ekscesy politycznej poprawności osiągnęły punkt, w którym ludzie poważnie rozmawiają o rejestracji partii politycznych, których celem jest promowanie pedofilii.”

Ilu innych światowych liderów mówiło o podstępnej i coraz bardziej rozpowszechnionej normalizacji i promocji pedofilii? Putin przyjął, kontrowersyjną na zachodzie, ustawę ze zdecydowanym wsparciem ze strony Dumy Państwowej, która w znacznym stopniu utrudnia amerykańskim rodzicom zastępczym adopcji rosyjskich dzieci. Należy zaznaczyć, że Ameryka przyjmuje rocznie więcej rosyjskich dzieci niż jakikolwiek inny kraj.

Putin wyjaśnił, że jego „kraj nie będzie odpowiedzialny” za znęcanie się nad rosyjskimi dziećmi ze strony amerykańskich pedofilów. Wydaje się prawdopodobne, że elitarna sieć pedofilów w USA korzysta z adopcji, aby wprowadzać dzieci w handel seksualny. Zajmując się pogłębiającym się kryzysem moralnym, prezydent Rosji krytykował erozję tradycyjnej religii i jej moralnych podstaw, a także ukryte szyderstwo związane z „wielokulturowością”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. en.wikimedia.org


 

Dodaj komentarz