W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polska walczy o niepodległość.


29 W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polska walczy o niepodległość


Jeszcze do nie dawna mogło się wydawać, że Polska jest całkowicie wolnym krajem, wyzwolonym z kajdan zagranicznych wpływów i szeroko zakrojonej agentury na różnych płaszczyznach życia społecznego, począwszy od polityki a skończywszy na mediach. Dziś przysłowiowe klapki opadają a my możemy w pełni przejrzeć na oczy. Co wówczas możemy dostrzec? Możemy dostrzec, że Polska w setną rocznicę odzyskania niepodległości musi walczyć o prawdziwą niepodległość a nie tylko niepodległościowe majaczenia i urojenia. Dziś toczy się walka o przyszły wygląd Naszej Ojczyzny.

Z czym mamy do czynienia dziś? Wszelkie możliwe wskaźniki gospodarcze pokazują, że Polska gospodarka ma się bardzo dobrze a prognozy mówią, że będzie jeszcze lepiej. Liczba narodzin zwiększyła się, co powoduje, iż naród Polski wreszcie przełamuje dramatyczną tendencję narodu wymierającego i przechodzi do kontrofensywy. Polska jest bezpieczniejsza, co z kolei promuje naszą Ojczyznę jako dosłownie teren, na którym można inwestować i warto inwestować, gdyż tutaj jest bezpiecznie.

Przebudzenie Narodu Polskiego. UE ginie w oparach absurdu.

Bezrobocie osiąga rekordowo niski poziom, płace rosną, oczywiście są one o wiele za niskie jednak postęp następuje i warto to odnotować. Polska przyjmuje na siebie rolę motoru napędowego dla państw naszego regionu i dąży do realizacji idei między morza, co w perspektywie kilku lat może zaowocować wzrostem dobrobytu w tym regionie Europy. Dziś Polska dosłownie staje się liderem nie tylko grupy Wyszehradzkiej, ale także liderem całej Europy tak pod względem wzrostu gospodarczego, ekonomicznego jak i wartości kulturowych i miłości do własnej Ojczyzny.

W tym wszystkim należy zachować pewien pragmatyzm i możliwość realnej oceny sytuacji nie tylko globalnej, ale także Europejskiej. Otóż podstawowa kwestia, o której należy pamiętać to fakt, iż silna Polska to słabe Niemcy oraz Rosja. To też obecny rozwój naszej Ojczyzny stanowi ogromny problem dla tych dwóch mocarstw, które już w przeszłości wielokrotnie pokazywały swoje prawdziwe oblicze. Inicjatywa Niemieckiej propagandy skierowanej przeciwko Polsce, propagandy głównie opartej na szerzeniu kłamstwa i dezinformacji, ma na celu przywrócenie status quo politycznego z przed paru lat, kiedy to nasz kraj odgrywał dosłownie rolę wasala dla Niemiec.

Niebywałe odkrycie na Południu Polski powiązane z Lechią?

W sukurs naszemu zachodniemu sąsiadowi spieszą manipulację płynące z Rosji, Francji i przede wszystkim Brukseli, która wydaje się ignoruje postępujący proces islamizacji Starego Kontynentu i zajmuje się tylko i wyłącznie ochroną praworządności w Polsce, jak gdyby sami Polacy byli, co najmniej upośledzeni i nie rozumieli sytuacji w taki sposób jak rozumie to oświecona Bruksela. Czy w naszym kraju jest aż tak źle, że ataki terrorystyczne w całej zachodniej Europie, śmierć niewinnych ludzi, wzrost lęku, przestępczości jest niczym w porównaniu do owej degradacji demokracji w Polsce?

W obecnej walce o realną niepodległość Polski uczestniczy także Polska opozycja, która momentami sprawia wrażenie jak gdyby działała na rzecz zagranicznych sił, była swoistego rodzaju Niemiecką opozycją w Polsce funkcjonującą na zlecenie elit Europejskich w tym Georga Sorosa, głównego Masona Europy wielokrotnie podkreślającego, iż jeszcze za jego życia dojdzie do przekształcenia Unii Europejskiej w jedno wielkie Państwo a on sam zrobi wszystko, aby do tego doprowadzić. Czy mu się uda? W Polsce, ale i nie tylko w Polsce pożytecznych idiotów nie brakuje.

A zatem co jeśli się nie poddamy i zmienimy świat? Czy Jesteś gotów powiedzieć tak, gdy zostanie wypowiedziane Twoje imię? Powiedzieć tak, gdy inni mówią nie, powiedzieć jestem gotów służyć Polsce, gdy inni błądzą w mrokach codzienności. Spróbuj, ponieważ tchórze nie odbudują przyszłości, nie staną w miejscu gdzie historia się zatrzyma a czas zapłacze nad poczynaniem ludzkości. To jest głos, wołający w ciszy XXI wieku, to jest głos, który nie zamilknie nawet, gdy wszystko inne odejdzie w zapomnienie. To jest głos wołający z głębin Twojej duszy, daj się mu usłyszeć, poczuj Słowiańskie korzenie we własnym sercu.

Silna i dumna Polska to nasza przyszłość. Nie zmarnujmy jej.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.


Dodaj komentarz