Watykan sprzeciwia się woli Nieba i nie ujawnia III Tajemnicy Fatimskiej.

4 Watykan sprzeciwia się woli Nieba i nie ujawnia III Tajemnicy Fatimskiej
Fot. youtube.com

[fb_button]

Drodzy czytelnicy, bodźcem do dzisiejszych rozważań jest komentarz jednego z naszych czytelników do artykułu ,,Abdykacja Benedykta XVI cz.4 Znaki czasu i podsumowanie.’’ Komentarz ten jest racjonalny i jak najbardziej słuszny, jednak tylko w tym momencie, gdy zostanie oparty o pewne stanowisko rozumowania. O jakim stanowisku piszemy? Otóż chodzi o stanowisko Watykanu. Dlatego dziś wyruszymy w podróż wiodącą w kierunku tajemnicy Fatimskiej a konkretnie III części. Jest to temat szalenie istotny, z tego względu, że wielu osobom wydaje się, iż jest to kwestia przeszła, a tak naprawdę może to być dopiero kwestia najbliższych wydarzeń.

Rozpocznijmy od samego początku, który może budzić w nas rozgoryczenie a nawet złość. Jeżeli wczytamy się w wypowiedzi widzących to szybko trafimy na fragmenty, w których widzący mówią nam, czyli odbiorcom Tajemnic Fatimskich, przede wszystkim odbiorcom tamtych czasów, ale i pośrednio nam, że Maryja życzy sobie by III Tajemnica Fatimska najpóźniej została ujawniona światu przed rokiem 1960. Mało tego, później okazuje się, iż w zasadzie nie była to prośba, lecz sam nakaz nieba. To pokazuje jak szalenie jest istotna treść III z tajemnic.

Niestety ówczesny Papież Jan XXIII nie czyni tego, czyli możemy interpretować to jako jawne przeciwstawienie się woli Nieba. Dla mnie osobiście jest to szokująca postawa, ale to tylko moja osobista interpretacja. A teraz, dlaczego treść III tajemnicy Fatimskiej miała zostać wedle życzeń Nieba, ujawniona najpóźniej przed 1960 rokiem? Otóż doskonale te kwestie opisuje Antonio Socci w swojej bestsellerowej książce ,,Czwarta Tajemnica Fatimska?’’ polecamy ją wszystkim i gwarantujemy, że warto bo jest to tekst rewolucyjny. Jednak powróćmy do naszych rozważań.

Otóż nie długo po 1960 roku zostaje zwołany Sobór Watykański II. Jan XXIII ma pomysł i plan by na nowo scementować kościół Rzymsko Katolicki. Ma idee, które w gruncie rzeczy, jak dowodzi Antonio Socci są niestety przeciwne w wielu miejscach ideom Nieba. I tutaj właśnie III tajemnica Fatimska o tym ma wspominać, dlatego Jan XXIII podjął decyzję o nie ujawnianiu owego dokumentu i nie przekazaniu jego treści nam, czyli wiernym, do których skierowane było przesłanie z Fatimy. To przesłanie nie jest własnością Watykanu to też postępowanie tego Państwa budzi ogromne kontrowersje, ponieważ Watykan przywłaszcza sobie to, co wspólne, mało tego, robi to ewidentnie wbrew woli Nieba.

Dodajmy, że widząca w późniejszym czasie była w pewnym sensie represjonowana, ponieważ nałożono na nią wiele ograniczeń, wyglądało to tak jak gdyby Papież bał się słów widzącej Siostry Łucji. Szokujące, tym bardziej, że przecież żyła ona bardzo długo i mogła wiele nam przekazać tak by świat i ludzie mogli się przygotować na to, co ma nadejść a jednak kościół Rzymsko Katolicki zamknął drzwi, zagasił światło i koniec, nie było tematu.

Drodzy czytelnicy, nie chce tutaj nikogo osądzać, ale to, co zrobiono z III tajemnicą Fatimską woła o pomstę do nieba. Dodam na marginesie, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Ojca Pio, geniusza i człowieka świętego za życia. Kościół również represjonował tego mnicha, a jednak teraz wynosi go na ołtarze i kłania się przed nim. Dziwne, czy za życia święci są kneblowani a dopiero po ich śmierci, gdy więcej powiedzieć już nic nie mogą, zostają gloryfikowani? Bardzo samo destrukcyjne działanie Watykanu.

Natomiast wracając do Soboru Watykańskiego II, okazał się on w gruncie rzeczy destrukcyjny, Jego postanowienia można interpretować dosłownie różnie, w późniejszym czasie papieże tacy jak chociażby Jan Paweł II czy Benedykt XVI wielokrotnie byli zmuszeni przez działalność duchowieństwa do pewnego rodzaju interpretowania zapisów Soboru i na nowo wtłaczania ich do głów duchowieństwa w miejsce błędnych przekonań. Sobór Watykański II miał przynieść odrodzenie a przyniósł mrok i upadek. Przed tym przestrzegała Maryja a jednak Watykan wiedział lepiej.

Smutna sprawa, ponieważ pokazuje nam ewidentnie, iż Watykan to nie jest miejsce święte, to nie jest miejsce gdzie gazela śpi obok lwa. Okazuje się, iż jest to miejsce w gruncie rzeczy wielu intryg i knowań, a na tym traci społeczeństwo, chrześcijanie i przede wszystkim Bóg oraz Jego przesłanie. Bo jeżeli ci, którzy zostali powołani do głoszenia dobrej nowiny, bardziej zajmują się realizowaniem własnych często chorych ambicji to czy przyszłość może być jasna i kolorowa?

Zachęcamy wszystkich do zgłębiania treści tajemnic Fatimskich oraz wydarzeń, jakie później nastąpiły oraz przesłania siostry Łucji. Fatima i Sobór to dwa elementy na zawsze połączone razem. Są to momenty dziejowe, które będą jeszcze długo kreować naszą rzeczywistość, mimo, że Watykan robi wszystko, aby ukryć prawdę, to jednak jak mówi nam pismo święte, nie ma nic ukrytego, co by miało nie wyjść na jaw, ale widocznie niektórzy hierarchowie Kościoła zapomnieli już o przesłaniu z Nieba. Dodam jeszcze, że upadek duchowieństwa, który możemy obserwować od wielu lat, również jest znakiem czasu, bardzo mocnym i niepokojącym znakiem czasu. Poniżej dodatkowo zamieszczamy cały cykl artykułów poświęconych abdykacji Benedykta XVI.

Abdykacja Benedykta XVI cz.1 Osobista droga krzyżowa.

Abdykacja Benedykta XVI cz.2 Rzym 25 marca 2005.

Abdykacja Benedykta XVI cz.3 Bank Watykański.

Abdykacja Benedykta XVI cz.4 Znaki czasu i podsumowanie.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 6 Comments

  1. Nie wiem czy spotkaliście się z tą informacją, ale w Watykanie z tego co mi wiadomo rodzi się bunt pewnej grupy kardynałów, którzy wręcz żądają rezygnacji z funkcji Papieża Franciszka I ze względu na jego wypowiedzi , które mogą skutkować katastrofalnymi skutkami w przyszłości, w grę wchodzi także schizma, nowa schizma, bo przecież jedna już jest i nadal trwa.

    1. tak słyszałem o tym, dodatkowo informacja o schiźmie w kościele pada i we fragmencie III tajemnicy Fatimskiej, która póki co nie jest ujawniona.

  2. To tak jak ze zwojami z Qumran..- czesc z nich Watykan tez „ocenzurowal”..

  3. jest to paradoks, że instytucja która powinna być przede wszystkim oparta na prawdzie ma swoje kłamstewka i wielkie kłamstwa.

  4. jak myślicie dlaczego Watykan skrywa tajemnice…. otóż są one nie na rękę tej instytucji…

  5. Watykan skrywa wiele tajemnic, ale również ufam, że to co ukryte wcześniej czy później wyjdzie na jaw.

Comments are closed.