Wielki Kanion wiosna roku 1994: Odkryto Biblię Obcych.


28 Wielki Kanion wiosna roku 1994 To tam odkryto Biblię Obcych


Drodzy Czytelnicy na początek dzisiejszego artykułu chcieliśmy zadać Wam pytanie o to, jakie Znacie Biblie? Chwila namysłu, kilka wdechów i za pewne padnie wiele odpowiedzi a pośród nich Biblia Chrześcijańska stanowiąca połączenie Nowego i Starego Testamentu, Biblia Szatana, czy jeszcze inne tego typu księgi. Czy jednak padła odpowiedź Biblia Obcych, Biblia pochodząca od Kosmitów czy też wyznawana przez obcych? Być może tak a być może nie, tak czy owak dziś będziemy chcieli ten temat poruszyć. Nawet, jeżeli jest on fikcyjny, czy też z pogranicza bardzo skrajnych teorii spiskowych to w ramach ciekawostki i pewnego ubogacenia informacyjnego warto ów zagadnienie podjąć.

Otóż jakiś czas temu znana na całym świecie organizacja ufoligiczna Houston TX ogłosiła, że odnalazła księgę, która nie jest niczym innym a tylko Biblią Obcych. Została ona spisana w języku nieznanym ludzkości i leżała ukryta pośród szczątków UFO odnalezionych w roku 1994 na obszarze Wielkiego Kanionu. Skomplikowane symbole stanowiące wypełnienie treści księgi odszyfrowano przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego stworzonego szczególnie do tego zadania.

Jak wiemy, wydarzenie z roku 1994 stanowiło smaczek dla łowców niezidentyfikowanych obiektów latających. Niestety jak to zwykle bywa w tego typu zdarzeniach, bardzo szybko agencje rządowe zamknęły obszar wokół katastrofy na kilka miesięcy. Czy pracownicy rządowi wyszkoleni w fachu zacierania wszelkich śladów wykonali wzorowo swoje zadanie? Rewelacje organizacji Houston TX świadczą o czymś przeciwnym.

Wschodnie wybrzeże USA rajem dla amatorów UFO.

Co zawiera rozszyfrowane pismo, w co wierzą obcy? Organizacja Houston TX opublikowała na razie część dokumentów, jak sami stwierdzili, pozostałe materiały muszą jeszcze zostać poddane dodatkowej analizie. A zatem co wiemy? Kosmici czy też obce cywilizacje również wierzą w Boga, jednak ich Bóg ma na imię Letuk. Uosabia on potężną siłę, która u samego początku stworzyła i ukształtowała wszechświat. Ciekawostkę stanowi fakt, że w owej Biblii Obcych znajdziemy informację w dużej mierze powielające się z informacjami czy tez przykazaniami zawartymi w Biblii Chrześcijańskiej.

Przede wszystkim istnieją liczne wzmianki o moralności, przykazania zakazujące kradzieży, odbierania życia jakiejkolwiek innej istocie, jest również i mowa o obżarstwie, które bardzo przypomina chrześcijańskie nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. Jaki możemy wysnuć wniosek? Jeżeli faktycznie jest to księga obcych to ich prawa moralne i postrzeganie rzeczywistości w dużej mierze powiela się z naszym prawem moralnym a zatem człowiek i kosmita to stworzenia o podobnych uwarunkowaniach.

Biblia Obcych opisuje również życie po śmierci, a zatem po pierwsze zakłada, że jest śmierć i coś później a po drugie opisuje, czym jest świat po przekroczeniu progu umierania. A zatem odnajdziemy tam fragmenty opisujące świat zła, świat przepełniony męczarniami jak i coś zupełnie przeciwstawnego, czyli świat piękna, dobra i nieskończonego szczęścia. Piekło i niebo? Taka aluzja nie jest tutaj błędna. Dr. Leaumont, astronom i członek organizacji Houston TX oświadczył również, że on jak i jego zespół badający księgę dotarli do informacji opisujących w szczegółach poszczególne segmenty wszechświata. Dr Leaumont mówi tak.

,,Księga zawiera informacje oraz konkretne wzory wyjaśniające rozmieszczenie elementów wszechświata, jego budowę oraz stanowią one dowód na istnienie Boga. Tak, brzmi to niesamowicie jednak to nie wszystko, analiza zebranego materiału pokazuje, że Bóg nie tylko istnieje, ale jest bliżej ludzkości niż mogłoby się nam to wydawać. Rozumie przy tej okazji pesymistyczne podejście wielu kręgów do rewelacji ujawnionych przez mój zespół, jednak wcześniej czy później ujawnimy wszystko to, z czym mieliśmy do czynienia. Nie chcemy robić tego fragmentarycznie, bo to nie o to tutaj przecież chodzi. Zaczekajcie, bo warto.’’

Zapewne kwestia Biblii Obcych będzie jeszcze nie raz omawiana na naszej stronie. Czy jednak stanowi owa księga element teorii spiskowych czy też ukrywanych faktów przed ludzkością? To się okaże. Czas jest najlepszym testerem ideologii i wielu ogłaszanych rewelacji. Czy zatem warto zaczekać tak jak o to prosił Dr. Leaumont? Oczywiście tak, nic nas to nie kosztuje, my ze swojej strony dodalibyśmy jedynie jedno, przy owym oczekiwaniu zawsze można zgłębiać tajemnice na własną rękę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com