Wielkie zagrożenie: szczepionka AstraZeneca modyfikuje ludzkie DNA! Pozostałe szczepionki mRNA, mogą modyfikować DNA.


Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której zdrowo myślący człowiek wyraża zgodę na zaaplikowanie mu całkowicie eksperymentalnej terapii genowej, która modyfikuje ludzkie DNA a w dalszej kolejności cały genom? Dla mnie osobiście jest to sytuacja nie do pojęcia, ponieważ tutaj nie chodzi o to czy dokonamy przefarbowania włosów, lub zmiany ubrania, to jest działanie na poziomie genetycznym i jest ono nieodwracalne. Jest to wizja przerażająca, której skutki z pewnością ujrzymy już na jesień roku 2021 (przypomnicie sobie moje słowa).

Drodzy Czytelnicy dziś bardzo ważny artykuł, a mianowicie przyjrzymy się działaniu terapii genowej na COVID-19, zwanej potocznie dla naszego zmylenia szczepionką. Jest to pewnego rodzaju fundament informacyjny, od którego należy rozpocząć. Otóż jeszcze do nie dawna społeczeństwa całego globu obawiały się żywności modyfikowanej genetycznie GMO, ze względu na możliwość mutacji w ludzkim DNA¸ które mogły zaistnieć właśnie ze względu na tego typu produkowaną żywność.

A zatem konsumenci powiedzieli NIE dla zwierząt hodowanych na preparatach modyfikowanych genetycznie. Dziś natomiast ci sami konsumenci, nie widzą problemu w terapii genowej na COVID-19, która także modyfikuje DNA, modyfikuje ludzki genom. Jest to paradoks, ponieważ społeczeństwa powiedziały NIE dla żywności GMO, która była produktem pośrednim między nami a zwierzętami hodowanymi pod patronatem modyfikacji genetycznej.

Natomiast w przypadku terapii genowej na COVID-19, mamy do czynienia z bezpośrednią ingerencją w nasz genom, w nasze DNA, za pośrednictwem strzykawki, igły i preparatu genetycznego, bezpośrednio wstrzykiwanego do naszego ciała. Swoją drogą to niewiarygodne, jak ludzie dali się ogłupić, że godzą się na wstrzyknięcie sobie „czegoś”, co de facto zmodyfikuje nieodwracalnie ich DNA ich genom. Raz jeszcze to podkreślę, to niewiarygodne.

Powróćmy jednak do meritum, otóż do modyfikacji genetycznej, jaka jest wdrażana w naszym organizmie, przez działanie terapii genowej na COVID-19, zwanej dla naszego zmylenia szczepionkami. Otóż najgorsza jest szczepionka produkowana przez AstraZeneca, ta szczepionka została w taki sposób zaprogramowana, aby wnikać do naszego DNA¸ i na poziomie DNA, nakazywać organizmowi produkcję białek. Oczywiście nikt nie wie czy ta produkcja kiedykolwiek się zakończy, bo eksperyment medyczny trwa nadal. Jeżeli się nie zakończy to za kilka miesięcy bądź lat taka osoba umrze, ponieważ organizm po przez „zapchanie” organizmu nieustannie produkowanymi białkami, po prostu go zabije (genetyczne samobójstwo).

Zatem szczepionki AstraZeneca, to najgorsza trucizna, jaka może być podana człowiekowi. Wielu lekarzy uważa, że w przyszłości będziemy oglądać trupy na ulicach, będziemy oglądać jak ludzie po prostu upadają i umierają, ze względu na wyniszczenie ich organizmu przez mutację genetyczną, która została zainicjowana przez terapię genową firmy AstraZeneca. Zatem „trucizna” zwana potocznie „szczepionką” firmy AstraZeneca to najgroźniejsza szczepionka, to droga w jedną stronę, przykro nam, ale takie są fakty i piszemy to dla każdego, kto nadal nie przyjął tej trucizny, która bezpośrednio po podaniu do naszego organizmu, zaczyna wnikać do ludzkiego DNA.

Drugi rodzaj tak zwanych „szczepionek” to te określone jako mRNA. Są to preparaty firmy Moderna czy Pfizer. W ich przypadku nie mamy sytuacji, w której terapie genowa, zawarta w strzykawce szczepionki, ma za zadanie bezpośrednie przeniknięcie do DNA a następnego jego zmodyfikowanie, i to jest bardzo dobra informacja. Dodatkowo mRNA, o którym mowa po kresie dwóch do trzech miesięcy zostaje całkowicie wydalone z organizmu człowieka. Kolejna bardzo dobra informacja.

Niestety jest również i zła, otóż istnieje możliwość, że mRNA, z czasem może także przeniknąć do DNA i je zmodyfikować. Nie jest to czynność z automatu, jednak obserwacje pokazały, że i takie sytuacje miały jednak miejsce. I to jest ta bardzo zła informacja, ponieważ tutaj powracamy do punktu wyjścia działania szczepionki firmy AstraZeneca. Zatem podsumowując AstraZeneca zawsze modyfikuje ludzkie DNA, ludzki genom. Natomiast pozostałe mogą to zrobić, ale nie muszą. Zatem jest to pewnego rodzaju śmiertelna loteria.

Reasumując, czy wyobrażacie sobie sytuację, w której zdrowo myślący człowiek wyraża zgodę na zaaplikowanie mu całkowicie eksperymentalnej terapii genowej, która modyfikuje ludzkie DNA a w dalszej kolejności cały genom? Dla mnie osobiście jest to sytuacja nie do pojęcia, ponieważ tutaj nie chodzi o to czy dokonamy przefarbowania włosów, lub zmiany ubrania, to jest działanie na poziomie genetycznym i jest ono nieodwracalne. Jest to wizja przerażająca, której skutki z pewnością ujrzymy już na jesień roku 2021 (przypomnicie sobie moje słowa).


Przeczytaj również:

„Przeciwciała” produkowane przez mRNA szczepionek, skumulują się z „naturalnymi przeciwciałami” organizmu, co doprowadzi do zapaści.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

This article has 6 Comments

  1. Niestety nie jest to źródło naukowe. Nie mam nic do Zięby ,ale to jest zbyt poważna sprawa. Astra Zeneca była reklamowana jalo tradycyjna szczepionka bez genetyki (???)

    1. A jakiego źródła naukowego dokładnie szukasz?Pan Zięba opiera się tylko za źródłach naukowych, badaniach i z tego jest jego wiedzą którą przekazuje.

  2. jakes info, badz opracowania medyczne by uwiarygodnic twoja teze, bo takie puszczanie bakow w eter nic nie daje

  3. Dobrze by było, gdybyś podawał źródła na których się opierasz. By nie trzeba było wierzyć ci na słowo honoru – jak Morawieckiemu, że niby się zaszczepił, ale tego nie pokazał w TV.

Comments are closed.