Wielotysięczny „Wielki Śląski Marsz Wolności”. Na transparentach napisy: „Stop segregacji sanitarnej”, „Cała Polska Zjednoczona”.


Jeżeli sięgnę w przeszłość to wydaje mi się, że jak na razie był to największy marsz tego typu w Polsce, a już na pewno jeden z największych. Widać ewidentnie, że Polacy budzą się i dostrzegają, że zagrożeniem nie jest COVID-19, ale samobójcze decyzje rządu PiS. Życzmy sobie, aby osób świadomych, wolnych ludzi było w naszej Ojczyźnie coraz więcej.

„Szury” lub też „płaskoziemcy” a może i nawet padnie określenie „fanatyczni antyszczepionkowcy i foliarze”. Ja jednak, gdy obserwuję ludzi sprzeciwiających się przymusowi szczepień na COVID-19, dostrzegam wolność, rozsądek, racjonalne myślenie i co bardzo ważne: intelektualną niezależność od medialnych kłamstw i manipulacji. Skąd taki wstęp? A no stąd, że nawiązujemy nim do: „Wielkiego Śląskiego Marszu Wolności”, który odbył się 7 sierpnia 2021 roku. Brawo Śląsk!

Wielogodzinna transmisja z tego wydarzenia była w pełni relacjonowana w mediach niezależnych, w tym przede wszystkim, przez telewizję wRealu24. Każdy uczestnik tego wielkiego marszu, oraz każda osoba, która obejrzała, chociaż fragment relacji zamieszczonej na profilu youtube telewizji wReali24, mogła dostrzec może pięknych biało czerwonych flag Polskich. Dostrzec można było również uczestników w każdym przedziale wiekowym, od dzieci, po przez młodzież, dorosłych i skończywszy na naszych seniorach.

Był to marsz wolnych ludzi, świadomych ludzi. Polek i Polaków, którzy nie godzą się na odbieranie praw obywatelskich i mówią stanowcze NIE dla dążenia władz w kierunku przymuszania społeczeństwa, aby to sięgnęło po tak zwaną szczepionkę na COVID-19. Podczas gdy jest to preparat genetyczny, który nie ma nic wspólnego z dotychczas produkowanymi szczepionkami a do tego znajduje się nadal w fazie badań klinicznych! Zatem mamy do czynienia z eksperymentem medycznym!

Zatem pod wieloma hasłami w tymi między innymi: „Stop segregacji sanitarnej”, „Cała Polska Zjednoczona” oraz „Łapy precz od naszych dzieci” wyszli w sobotę na ulice Katowic bardzo licznie zgromadzeni uczestnicy „Wielkiego Śląskiego Marszu Wolności”, z udziałem tysięcy osób (ja osobiście uważam, po zapoznaniu się z dostępnymi materiałami, że uczestników mogło być kilkanaście tysięcy). Sprzeciwili się oni destrukcyjnej polityce rządu PiS w kwestii pandemii COVID-19 oraz szczepień, nazywając je słusznie: „eksperymentem medycznym”.

„Przyjechali tutaj ludzie z całej Polski. Nie chodzi nam tylko o wolność pandemiczną, ale też gospodarczą. Ostatnio mieliśmy pozamykane firmy. Walczymy też o wolność słowa.”

Powiedział PAP jeden z uczestników zgromadzenia Andrzej Borek.

„Jesteśmy wolnymi ludźmi i jeżeli będą przeprowadzone badania i polskie władze, lekarze, fachowcy – nie pan Morawiecki – tylko fachowcy zatwierdzą, że jest to lek, za który mogą wziąć odpowiedzialność (…) wtedy jak najbardziej będziemy w inny sposób reagować. Na dzień dzisiejszy uznajemy to za eksperyment.”

Powiedział inny uczestnik demonstracji.

Co jeszcze można było zobaczyć i de facto przeczytać na marszu? Otóż na przykład: „Trzecia dawka będzie tak samo skuteczna, jak dwie poprzednie”. Bardzo słuszna i celna uwaga wyrażona przez jednego z mężczyzn na kartonie w formie pisemnej. Z kolei ktoś inny na niewielkim wózku zaczepionym do roweru przywiózł trumnę okraszoną hasłem: „Tu spoczywa dorobek mojego życia”. Natomiast na jednym z bajerów pisało: „Rząd zabija. Paraliż służby zdrowia 75000, zgony poszczepienne 1121”.

Jeżeli sięgnę w przeszłość to wydaje mi się, że jak na razie był to największy marsz tego typu w Polsce, a już na pewno jeden z największych. Widać ewidentnie, że Polacy budzą się i dostrzegają, że zagrożeniem nie jest COVID-19, ale samobójcze decyzje rządu PiS. Życzmy sobie, aby osób świadomych, wolnych ludzi było w naszej Ojczyźnie coraz więcej. Poniżej zamieszczamy niektóre zdjęcia z „Wielkiego Śląskiego Marszu Wolności”.


Przeczytaj również:

Nie popierajmy bezbożnej prasy i pamiętajmy o słowach O. Kolbe: „Cóż powiedzieć o narodzie, który płaci za własne poniżenie?”


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. internet.