Wikileaks ujawnia prawdę? Nadchodzi ostatni etap zniewolenia ludzkości.


13 Wikileaks ujawnia prawdę Nadchodzi ostatni etap zniewolenia ludzkości


,,Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: ,,I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.’’

Carol Rosin.

Drodzy Czytelnicy Wikileaks ujawnił a następnie opublikował serie e-maili z Podesta, które ukazały naszym oczom poziom korupcji w systemie politycznym USA. Jednak dziś nie chcemy omawiać kwestii politycznych lecz coś zupełnie innego, ale w znacznym stopniu powiązanego ze światem polityki. Otóż niektóre wycieki zawierają informacje o UFO i kosmitach, informacje zawarte w prywatnych korespondencjach. Za szczególny przykład możemy podać notatkę zawierającą wpis astronauty Apollo 14, doktora Edgara Mitchella, który brzmi następująco:

,,Ponieważ wyścig wojny w kosmosie się nagrzewa, czułem, że powinieneś zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych czynników. Pamiętajcie, że nasi przyjaciele z po za ziemi nie będą tolerować żadnych form przemocy wojskowej na naszej planecie lub w samym kosmosie. Informacje te zostały mi udostępnione przez moją koleżankę Carol Rosin, która przez kilka lat blisko współpracowała z Wernherem von Braunem przed śmiercią. Carol i ja pracowaliśmy nad Traktatem o zapobieganiu umieszczania broni w kosmosie.’’

W e-mailu Edgar Mitchell wspomina Carol Rosin, która była pierwszą kobietą kierownikiem korporacyjnym Fairchild Industries oraz konsultantką do spraw kosmosu i obrony przeciwrakietowej, dodatkowo współpracowała z różnymi korporacjami, departamentami rządowymi i społecznościami wywiadowczymi. Należy również odnotować jej ścisłą współpracę z Wernherem Vonem Braunem, szczególnie w kwestii broni kosmicznej.

Poniżej zamieszczamy bardzo wymowny wywiad z Carol przeprowadzony przez doktora Stevena Greera, założyciela The Disclosure Project. Greer towarzyszył Edgarowi Mitchellowi we wszystkich jego rozmowach i spotkaniach z Pentagonem i odegrał kluczową rolę w procesie rekrutacji a następnie dostarczenia setek wojskowych informatorów, ze sprawdzonymi referencjami i pochodzeniem do współpracy z Pentagonem.

Tajne dokumenty CIA opisujące Nazistowskie plany budowy UFO.

Co ciekawie, w wywiadzie przedstawiona zostaje idea tak zwanego fałszywego zagrożenia obcą flagą. Termin ,,fałszywa flaga’’ opisuje ukryte operacje, które mają na celu wprowadzenie w błąd opinii publicznej. Chodzi o to, aby zaistniałe wydarzenia wyglądały tak, jakby były przeprowadzane przez grupy ludzi lub narody inne niż te, które faktycznie je planowały i realizowały.

,,Na początku 74 roku spotkałam się z nieżyjącym Wernherem von Braunem, wtedy Von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że przeżyje jeszcze kilka lat, aby opowiedzieć mi o grze, w którą grał. Grze mającej na celu realizację starań uzbrojenia przestrzeni oraz kontrolowanie Ziemi z samego kosmosu. Poprosił mnie, bym była jego rzecznikiem, poprosił mnie o to bym podjęła się trudu edukowania decydentów i opinii publicznej o tym, dlaczego nie powinniśmy nigdy instalować jakiejkolwiek broni w kosmosie.

Najbardziej zszokowało mnie wyznanie na temat planu zawładnięcia współczesną cywilizacją. Do realizacji tego planu miało posłużyć wykreowanie wroga całej ludzkości. Najpierw mieli to być Rosjanie, to oni w pierwszej fazie planu zostaną uznani za wrogów. Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami. To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: ,,I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.’’

Wywiad z Carol Rosin.

Nie da się ukryć, że Rosja została już wykreowana za zagrożenie globalne, terroryzm i sama idea terroryzmu również spędza sen z powiek setkom milionów ludzi na całym świecie. Nie można również nie zauważyć, co miesięcznej promocji nowego zagrożenia asteroidą zmierzającą w kierunku naszej planety. A zatem co nam pozostało? Ostatni etap to idea UFO i kosmitów. Czy obecnie mamy do czynienia z realizacją tego etapu? Odpowiedz na to pytanie pozostawiamy już w Waszej gestii.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com