Władimir Putin mówi o następnym prezydencie Rosji oraz komentuje obecne stosunki z USA po spotkaniu z Joe Bidenem.


Przy tym pamiętajmy o jeszcze jednym aspekcie, otóż ostatnie tygodnie ukazały naszym oczom „lojalność” USA względem swoich sojuszników. Przypomnijcie sobie tylko kwestie związane z Kurdami lub ostatnią ewakuację z Afganistanu. Czy tak wygląda prawdziwy sojusznik? Uważam, że USA są tak naprawdę doskonałym przykładem kraju, który bez mrugnięcia okiem może w każdej chwili zdradzić swojego tak zwanego „sojusznika”. Nie dajmy się nabrać na piękne i okrągłe słowa amerykanów, bo w chwili militarnej próby, nawet nie spojrzą na Rzeczpospolitą.

Prezydent Rosji Władimir Putin zorganizował coroczne wydarzenie, które jest dość unikalne w Rosji, ponieważ pozwala zwykłym obywatelom zadawać pytania swojemu przywódcy za pośrednictwem programu telefonicznego trwającego wiele godzin. Putin zaangażował się w dyskusję na wiele aktualnych tematów, z których chyba najciekawszym była kwestia jego następcy. Reuters i inne agencje prasowe z siedzibą w USA błędnie scharakteryzowały Putina, stwierdzając, że: „nadejdzie czas, kiedy wymieni on swojego potencjalnego następcę”.

Otóż powyższe źródła medialne od wielu lat sugerują to, że Putin uważa siebie za dynastycznego króla lub wręcz cesarza, co jest obrazem politycznym, który reszta mediów głównego nurtu ślepo promuje. A oto jak sam zainteresowany odpowiedział na powyższe „zarzuty”, o czym donosi The Moscow Times: „Decyzja o tym, kto powinien kierować Federacją Rosyjską, powinna ostatecznie należeć do obywateli. Korzystają oni ze swojej wolności wyboru poprzez bezpośrednie tajne głosowanie. To jedyny sposób.”

Następnie Władimir Putin konkluduje: „Kiedy nadejdzie czas, mam nadzieję, że mogę powiedzieć, że taka a taka osoba, moim zdaniem, jest godna kierowania tak wspaniałym krajem, jak nasza Ojczyzna Rosja, ale ostateczna decyzja należy do moich rodaków.” To oczywiście bardzo różni się od mnóstwa mylących nagłówków, które mówią, że będzie wybierał lub „wyznaczał” swojego następcę. Czy jednak może nas to dziwić, jeżeli media głównego nurtu z prawdą nie mają już za wiele do czynienia?

Innym interesującym tematem poruszonym podczas publicznego „call-in” był stan stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, po zakończeniu szczytu z Joe Bidenem, który odbył się kilka tygodni temu. „Świat szybko się zmienia i zmienia. Bez względu na to, jakie sankcje zostaną nałożone na Rosję, bez względu na to, jak nas przestraszą i oczernią, Rosja wciąż będzie się rozwijać. Zdolności gospodarcze i siła obronna naszego kraju, nieustannie poprawia się i pod pewnymi względami jest ona już dziś znacznie lepsza niż w Stanach Zjednoczonych. Powiedział Putin.

Co jeszcze stwierdził prezydent Rosji? Spójrzcie: „Nasi partnerzy w Stanach Zjednoczonych z jednej strony to rozumieją, ale z drugiej wciąż starają się za wszelką cenę zachować swoją monopolistyczną pozycję na świecie i stąd biorą się groźby i destrukcyjne zachowania z ćwiczeniami, prowokacjami i sankcjami włącznie. To nie zależy od nas, to od nich zależy. Mam nadzieję, że świadomość, że świat się zmienia, skłoni ich do ponownego przyjrzenia się swoim wartościom.” Wyjaśnił, omawiając reakcję Rosji na sankcje.

Należy pamiętać, że Putin to były agent specjalny i de facto zbrodniarz, to nie ulega wątpliwości. Jednak, jeżeli ktoś próbuje gloryfikować Stany Zjednoczone wówczas popełnia ogromny błąd, ponieważ według mnie USA w wielu aspektach są bardziej zdegenerowane aniżeli Rosja. Mało tego, w mojej opinii, Stany Zjednoczone Ameryki wyrządziły więcej zła i krzywy ludzkiej na naszej planecie, aniżeli jakiekolwiek inne państwo w historii. Różnica polega na tym, że USA robią to w sposób ukryty i często wysługują się innymi krajami.

Pomimo tego, obecna sytuacja geopolityczna jednoznacznie wskazuje na upadek Stanów Zjednoczonych Ameryki, przy równoczesnym wzrośnie potęgi Chin oraz Rosji. Jest to sytuacja niebezpieczna, ponieważ dochodzi w ten sposób to przetasowania na szczytach władzy globalnej, a USA nie odpuszczą i podejmą walkę na śmierć i życie z Chinami i przede wszystkim z Chinami. Co z tego wyniknie? To się okaże, ważne by w tym wszystkim Polska nie dała się wciągnąć w mocarstwowe rozgrywki, bo możemy na tym bardzo ucierpieć.

Przy tym pamiętajmy o jeszcze jednym aspekcie, otóż ostatnie tygodnie ukazały naszym oczom „lojalność” USA względem swoich sojuszników. Przypomnijcie sobie tylko kwestie związane z Kurdami lub ostatnią ewakuację z Afganistanu. Czy tak wygląda prawdziwy sojusznik? Uważam, że USA są tak naprawdę doskonałym przykładem kraju, który bez mrugnięcia okiem może w każdej chwili zdradzić swojego tak zwanego „sojusznika”. Nie dajmy się nabrać na piękne i okrągłe słowa amerykanów, bo w chwili militarnej próby, nawet nie spojrzą na Rzeczpospolitą.


Przeczytaj również:

W. Putin: „Zachód kwitnie kulturą pedofilii i satanizmu, został przygotowany grunt pod nową erę, satanistycznego porządku pedofilskiego.’’


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

 1. Księga Prawdy z dnia :

  14.02.2012, 18:00 – Bóg Ojciec: Europa będzie pierwszym celem Czerwonego Smoka, kolejnym będą USA

  „Moja córko, czas nadejścia Mojej kary i Ostrzeżenia nie są do twojej wiadomości.
  Nie ma potrzeby zajmować się Moim Boskim wyborem odpowiedniego czasu dla zdarzeń, gdyż będzie on zgodny tylko z Moją Świętą Wolą.
  Musisz jednak wiedzieć, że Czerwony Smok, o którym ci powiedziano jakiś czas temu, teraz podniósł głowę, pozornie nieśmiało, lecz ze śmiertelnym zamiarem pożarcia chrześcijan na całym świecie.
  Tak długo cierpliwie czekający, teraz spadnie z góry i ogniem ze swej paszczy zniszczy wszystko, co stanowi hołd dla Mnie, Boga Najwyższego i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.
  Europa będzie jego pierwszym celem, kolejnym będą Stany Zjednoczone Ameryki.
  Zostanie wprowadzony komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka.
  Moja córko, zdaję sobie sprawę, że ostatnie boskie orędzia przekazywane tobie są niepokojące, ale prawda musi zostać ujawniona.
  Tylko dzięki tym proroctwom wiadomo, że wiara zostanie odnowiona. Z tej przyczyny proroctwa są przekazywane teraz Moim dzieciom, aby mogły one rozpoznać Prawdę Mojego nauczania.
  Wszystkie proroctwa przekazane Moim prorokom Danielowi i Janowi odsłaniają się warstwa po warstwie.
  Szczegóły zostaną podane tobie, Moja córko, aby pomóc budować resztę Mojego Kościoła na Ziemi.
  Moje dzieci, oni będą potrzebowali pocieszenia przez Moje orędzia miłości i Ja ich pokrzepię.
  Dzieci, oprzyjcie się na Mnie, waszym ukochanym Ojcu, a Ja obdarzę was łaskami niezbędnymi do pokonania wroga.
  Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusznicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia.
  Módlcie się za ich dusze, ponieważ możecie im pomóc poprzez modlitwę, aby je zbawić.
  Ostrzeżenie będzie miało małe znaczenie dla wyznawców szatana, czerwonego smoka i jego armii.
  Tak zatwardziałe są ich serca, że świadomie będą stać po stronie złego ducha. Są przywiązani do fałszywego raju, jaki im obiecał.
  Tak jak dusze wybrane otrzymują dar objawienia lub jak w twoim przypadku, dar widzenia Mnie i Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, niektórym duszom są przedstawiane wizje szatana i jego upadłych aniołów.
  Ich oddanie złemu duchowi jest tak wielkie, że wielu wyznawców szatana wolałoby raczej umrzeć, niż uznać Mnie, ich Ojca Wszechmogącego.
  Dzieci, Moja obietnica jest następująca.
  Będę chronić wszystkie Moje dzieci, które mają Pieczęć Mojej Miłości umieszczoną w ich duszach.
  Będą wam oszczędzone prześladowania, abyście pozostali silni, by modlić się ze wszystkich sił, za tych nikczemnych ludzi.
  Pomoże to złagodzić grozę i zapobiec wojnie, głodowi i prześladowaniom religijnym.
  Modlitwa do Mnie, waszego Ojca, musi być teraz dołączona do waszych codziennych modlitw w tej szczególnej Modlitwie Krucjaty (30) Modlitwa o uniknięcie wojny, głodu i prześladowań religijnych
  O mój Przedwieczny Ojcze,
  Boże, Stwórco Wszechświata,
  w Imię Twojego drogiego Syna,
  błagam, abyśmy Cię bardziej kochali.
  Pomóż nam być odważnymi, nieustraszonymi i silnymi w obliczu przeciwności.
  Przyjmij nasze ofiary, cierpienia i próby jako dar, który składamy
  przed Twoim tronem, aby ratować Twoje dzieci na Ziemi.
  Skrusz serca nieczystych dusz,
  otwórz ich oczy na Prawdę o Twojej Miłości,
  aby mogli przyłączyć się do wszystkich Twoich dzieci
  w Raju na Ziemi, który z taką miłością stworzyłeś dla nas
  zgodnie z Twoją Boską Wolą.
  Amen.
  Dzieci, proszę nie lekceważcie dziś Mojej Niebiańskiej interwencji w waszym życiu.
  Wy, którzy głęboką miłością darzycie Mnie, waszego Ojca, pamiętajcie, że muszę przygotować was do tej ważnej wędrówki.
  Nie mógłbym wypełnić Mojego obowiązku, jako wasz kochający Stwórca i Ojciec, gdybym nie kontaktował się z wami w tym okresie końca czasów, który, jak wiecie, już się na Ziemi zaczął.
  Wy, którzy możecie czuć strach z powodu Moich Najświętszych Słów, pozwólcie, że was pocieszę, mówiąc wam, że nie oznacza to końca świata. Bo to nie będzie koniec świata.
  Dzieci, to jest po prostu koniec panowania szatana na Ziemi, który należy przywitać z radością.
  Przybliża się czas na objęcie prawowitego tronu przez Mojego Syna, kiedy przyjdzie Powtórnie, by panować nad Nowym, Doskonałym Rajem na Ziemi.
  Moje serce tryska radością, gdy mówię wam, dzieci o nowej Ziemi, którą dla was przygotowałem.
  Moje dzieci będą żyć 1000 lat w Raju, który stworzyłem dla Adama i Ewy.
  Będzie pokój, miłość, harmonia i niczego wam nie będzie brakować.
  Ludzie będą się żenić i za mąż wychodzić, będą mieć dzieci, a kwiaty, rzeki, morza, góry i jeziora będą zapierać wam dech.
  Zwierzęta będą żyć z Moimi dziećmi w harmonii i będziecie rządzeni z miłością pod panowaniem Mojego Syna, Jezusa Chrystusa.
  Dopiero wtedy Moja Święta Wola spełni się jak w Niebie tak i na Ziemi.
  Wasz kochający Ojciec
  Bóg, Stwórca wszystkich ludzi
  Bóg Najwyższy”

Comments are closed.