Wojna cywilizacji: na naszych oczach wykuwa się „Nowy Porządek Świata” a Polska usytuowana została w nim jako perła w koronie.

Udostępnij

Pokładaliśmy bardzo duże nadzieje w Trumpie i nadal życzymy mu wszystkiego dobrego, niech sprawi, aby Ameryka była ponownie wielka, jednak rozum podpowiada nam, że to jedna wielka ustawka. To też Donald Trump musiałby wykazać się rzeczywiście realnymi i dalekosiężnymi działaniami abyśmy ponownie mu zaufali. Niemniej jednak na dzień dzisiejszy Trump po mimo całej patriotycznej otoczki, jest dla nas w rzeczywistości nagi. Trump najprawdopodobniej gra swoją grę, którą napisali mu scenarzyści ze studia Deep State.

W ostatnim czasie na naszej stronie poświeciliśmy wiele publikacji Donaldowi Trumpowi i jego wojnie z amerykańskim Deep State. Dziś przyszedł czas na pewnego rodzaju podsumowanie, kurz opadł a my dostrzegamy więcej. W naszym podsumowaniu, nie możemy jednak skupić się jedynie na USA, ale przede wszystkim na Chinach i na naszej ojczyźnie, na Polsce. Szanowni Państwo, na naszych oczach rozgrywa się wojna cywilizacji, wykuwa się Nowy Porządek Świata a Polska usytuowana została w niej jako perła w koronie. Brzmi to niebywale?

Rozpocznijmy jednak od kwestii związanych z USA. Otóż Donald Trump przegrał w jawnie zafałszowanych wyborach prezydenckich. Po mimo hucznych zapowiedzi ujawnienia „prawdy” w wielu kwestiach, które od wewnątrz toczą i wyniszczają Amerykę, Trump de facto pozostawał bierny, i tak to trwa po dziś dzień z paroma wyjątkami. To wszystko sprawia, że zaczynamy skłaniać się ku teorii fałszywej flagi w postaci samego Trumpa.

Donald Trump i cały ruch QAnon okazały się być jedną wielka wydmuszką, mająca na celu zagospodarowanie amerykańskich patriotów, podczas gdy Deep State robiło swoje. Dziś Trump odgraża się, że założy własną partię i będzie walczył o prawdę. Brzmi to niczym pięknym łabędzi śpiew, ponieważ kto w to uwierzy, skoro będąc prezydentem dał sobie jawnie wykraść wybory. A może wcale tak nie było i cały spektakl był z góry zaaranżowany, w którym to spektaklu swoją świadomą rolę odgrywał Trump.

Pokładaliśmy bardzo duże nadzieje w Trumpie i nadal życzymy mu wszystkiego dobrego, niech sprawi, aby Ameryka była ponownie wielka, jednak rozum podpowiada nam, że to jedna wielka ustawka. To też Donald Trump musiałby wykazać się rzeczywiście realnymi i dalekosiężnymi działaniami abyśmy ponownie mu zaufali. Niemniej jednak na dzień dzisiejszy Trump po mimo całej patriotycznej otoczki, jest dla nas w rzeczywistości nagi. Trump najprawdopodobniej gra swoją grę, którą napisali mu scenarzyści ze studia Deep State.

Co czeka USA? USA czeka upadek i przejście na jawny komunizm. Naród amerykański po raz kolejny dał się ograć, podobnie jak to miało miejsce w przypadku ataków na World Trade Center. Przykro to pisać, ale amerykanie są w większości narodem upadłym, ogłupionym, zdemoralizowanym. Dziś odbywa się pewnego rodzaju dziejowy sąd nad Ameryką, który poprowadzi ten kraj ku pełnemu zniewoleniu, ku pełnemu komunizmowi.

Ale ktoś zada pytanie, dlaczego? Otóż wyobraźcie sobie sytuację, w której jeszcze przed ogłoszeniem PLANdemii, najwięksi gracze świata, gracze z Deep State i banksterzy, zasiedli do stołu „pokera” z Chińczykami. Wspólnie uznano, że czas wprowadzić Nowy Porządek Świata. Jednak Chińczycy doskonale rozumieli, że Amerykańskie Deep State będzie chciało ograć Chiny by przejąć nad nimi kontrolę.

Zatem Chińczycy mieli własny plan działania. W momencie, w którym rozpoczęła się ofensywa świata zachodu polegająca na uderzeniu w gospodarkę Chin, co zrobili Chińczycy? Wyłamali się, zaczęli wprowadzać założenia własnej agendy. Stwierdzili, że u nich nie ma już pandemii, otwarli się a ich gospodarka ponownie wskoczyła na szczyty, podczas gdy Europa i Ameryka obracają się w jedną wielką kupę gruzu.

To oznacza w wielkim skrócie, że banksterzy, że Deep State przegrało te walkę a może i całą wojnę z Chinami o pierwszeństwo w świecie. Deep State ma tego świadomość to też cofa się, fortyfikuje i niszczy nadal to, co może. Co to oznacza? Deep State utworzy ściśle kontrolowany teren w postaci USA i zapewne Kanady, teren obudowany „wartościami” komunistycznymi. W celu obrony przed Chinami, w celu przetrwania. Stąd obecnie możemy obserwować tego typu nagłe przemiany w USA. Mało tego, uważamy, że USA wprowadzą na swoim terenie komunizm satanistyczny.

Co z Europą? Europa obecnie stanowi miejsce pojedynku między Chinami a USA (amerykańskim Deep State). Jak wiemy pandemii nie ma, istnieje jedynie koronawirus, który de facto zagrożenie stwarza na poziomie grypy. I teraz Amerykanie pompują informacje o pandemii, podczas gdy Chińczycy stwierdzają: ale zaraz, zaraz, jaka pandemia? Co wy robicie? Czy Europa oszalała? Otóż takie dziś płynął informacje z wewnątrz Chin.

Chińczycy doskonale rozumieją, że ta pandemiczna ustawka była globalną grą mającą na celu przejęcie Chin przez Amerykę. Teraz, gdy atak ten został odparty, a Chińczycy wręcz okazali się zwycięzcami, zaczynają stawać na nogi i walczyć o swoje. Co to oznacza? Po pierwsze Ameryka jest już echem przeszłości, przyszłość USA mieni się w czarnych barwach. Radzimy każdemu, kto ceni sobie wolność i wartości konserwatywne, aby zaczął myśleć o opuszczeniu tego kraju (póki jeszcze jest to w ogóle możliwe).

Po drugie, Rosja wyczekiwała, siedziała cicho i obserwowała, dziś stanęła po stronie Chin, stanęła po stronie zwycięzców. I po trzecie, wojna o Europę nadal trwa. Co to oznacza? Upadająca Ameryka nie chce oddawać Starego Kontynentu, chce nadal mieć nad nim władzę, pragnie nadal wykorzystywać Europejczyków. Z kolei Chiny rozumieją, czym jest Europa, że jest ona dziedzictwem kulturowym. Różnica między USA a Chinami jest taka, że USA sięga tylko po władzę z kolei Chińczycy przykładają ogromną wagę do historii, tradycji i kultury.

I teraz, dlaczego Polska jest tutaj tak ważna? Otóż Chińczykom zależy na tym, aby nasz kraj stał się hubem europy. Chińczycy optują za między morzem, bardzo zależy im na nowym Jedwabnym Szlaku. Chińczycy dążą do tego, aby między Niemcami a Rosją powstał klin w postaci Polski i państw z nami zjednoczonymi tak, aby to wpłynęło na usystematyzowanie tego regionu jak i całej Europy. Stąd w planach Nowego Porządku Świata widzianego okiem Chin, Polska stanowi perłę w koronie.

Jak mówi stare Polskie przysłowie: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Spróbujmy na tym wszystkim ugrać jak najwięcej dla naszego Narodu. Ameryka jest już przegrana, a każdy, kto tam zamieszka zostanie przekształcony w niewolnika. Pandemia to nowotwór toczący świata, nowotwór stworzony przez Billa Gatesa i WHO. Stworzony przez globalną finansjerę, ten konglomerat zła łączący Waszyngton, Wall Street i Londyn. Odrzućmy te paranoje, która doprowadza do ruiny naszą gospodarkę, nie niszczmy fundamentów, na których stoimy. To, dlatego też od wielu miesięcy piszemy, że PiS i Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Adam Niedzielski, to zdrajcy narodu. Rujnują to, na co pracowały miliony Polaków.

Czy to w dalszej kolejności oznacza, że powinniśmy otworzyć się na Chiny? To bardzo trudne pytanie i w dobie propagandy anty chińskiej, jaka leje się ze świata zachodu, trudno odpowiedzieć twierdząco. Jednak bardziej skłaniamy się ku wizji Polski w wizji gospodarczej Chin, aniżeli wizji świata zachodu, który postrzega nas jako niewolników, z resztą udowodnił to przez ostatnie wieki. Tak w naszej analizie ostatnich wydarzeń kreuje się globalna rozgrywka. Będziemy ją nadal bacznie obserwować i ujawniać wszelkie strategiczne posunięcia w tej materii.


Przeczytaj również:

„Nowy Ład Polski” i „Nowy Porządek Świata”. PiS uległ globalistom i doprowadza do ruiny oraz uzależnia od banków Polskę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

 1. Możesz mi zaufać bo akurat parę linków podrzuciłem kolesiom od tej strony
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/02/bunt-lekarzy-w-austrii-australii-usa-niemczech-mowia-dosc-testow-maseczek-blokad-falszywej-plandemii-szczepionek-i-mafijnej-przestepczosci-globalnej/

  W USA powoli grilują lewaków i tyle … Tą mroźną pogodą, którą zrobili, pokazali więcej Amerykanom niż pierdoleniem po forach, TV niezaleznych i innych kanałach informacyjnych

  https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/knowing-truth-ends-your-debt-slavery.html
  https://8kun.top/qresearch/res/12945936.html#12946765

  Pewno nawet nie znasz takiego linku jak ten …. https://wearethene.ws/notable/205955
  Gość jest z Q i obsługuje tę stronę, na której pokazuje istotne infromacje z USA, czasami tytułem sugeruje pewne rzeczy, dodatkowo pokazuje wybrane ciekawe komentarze z tej strony 8kun. Zajrzyj tam i przestań fejkować, bo do początków marca się to wszystko wyjaśni.

  Chiny grożą kłopotami amerykańskiego przemysłu obronnego, ograniczając eksport metali ziem rzadkich

  Według raportu Financial Times Chiny po cichu badają szkody gospodarcze, jakie mogłyby wyrządzić firmom amerykańskim i europejskim – w tym kontrahentom zbrojeniowym – gdyby miały nałożyć „ograniczenia” eksportowe na 17 materiałów ziem rzadkich.

  Warto zauważyć, że rząd Stanów Zjednoczonych polega na tych ziemiach rzadkich do produkcji odrzutowców F-35 i innej wyrafinowanej broni, która wykorzystuje je w krytycznych elementach, takich jak systemy zasilania elektrycznego i magnesy.

  „Rząd chce wiedzieć, czy USA mogą mieć problemy z produkcją myśliwców F-35, jeśli Chiny narzucą zakaz eksportu” – powiedział jeden z doradców chińskiego rządu, który mówił pod warunkiem zachowania anonimowości.

  Na przykład jeden metal ziem rzadkich, kobalt samaru, jest stosowany w precyzyjnych pociskach kierowanych i myśliwcach oraz w zaawansowanych systemach łączności.
  https://www.zerohedge.com/geopolitical/china-threatens-cripple-us-defense-limiting-export-rare-earth-metals

  już ci kiedyś podesłalem parę ciekawych linków ale ty chyba jesteś od platfusów, bo jesteś zakręcony jak słoik z dżemem, więc więcej nic nie dostaniesz !

 2. Koleś nie strasz głupotami i zmień płytę ! Połaź trochę po porządnych linkach na YT i czytaj komentarze pod filmami to namierzysz masę dziwności. Ta mroźna pogoda, co teraz była w USA i Europie była robiona sztucznie bo nawet dotarła do Meksyku. Powielasz jakieś lewackie, mainstremowe źródła, których jest pełno w necie i siejesz ich dezinformację ! Jlakby Amerykanie byli tak głupi jak sądzisz, to już dawno by się spiknęli i wycięli tych lewackich i innych polityków. Trochę cierpliwości. Napierdalaj na PIS bo to może być przydatne a od TRUMPA się odwal.
  Mam ponad 1000 linków róznych źródeł i zaręczam ci, że nawet za pomocą AI nie dali by rady tych informacji zmanipulować. A, że Q rzadko trafiał, to każdy to wie, ale to co tam ciągle przemycają i pokazują stale utrzymują Amerykanów na duchu a to co się dzieje w kosmosie raczej nie wygląda na robote DEEP STATE.

  Trump powiedział wcześniej, że będziemy świadkami czegoś biblijnego, proszę, zachowaj wiarę
  https://www.youtube.com/watch?v=lKoN-0P6dX8

Comments are closed.