Wojsko utrzymuje kontakt z obcą cywilizacją? To się już dzieje.


3 Wojsko utrzymuje kontakt z obcą cywilizacją To się już dzieje


Zdjęcie, które zamieściliśmy powyżej, jest zdjęciem autentycznym zrobionym w sierpniu 1952 roku. Fotografia przedstawia kilka niezidentyfikowanych obiektów latających i została wykonana przez fotografa Straży Przybrzeżnej. Początkowo zdjęcie zostało sklasyfikowane przez rząd Stanów Zjednoczonych jako ściśle tajne, a następnie po kilku latach zatwierdzone do odtajnienia. Drodzy Czytelnicy nie brakuje zdjęć i filmów, przedstawiających UFO. Oto oficjalny fragment niedawno opublikowany przez Pentagon.

,,Incydent z Bentwaters to klasyczny przypadek, w którym widoczna jest ingerencja w naszą przestrzeń powietrzną statku pochodzenia pozaziemskiego, a nawet lądowanie w naszym kraju niezidentyfikowanych obiektów latających. Bentwaters jest w pewnym sensie, negatywnym wzorcem, ukazującym, co to znaczy nie poradzić sobie z takimi wydarzeniami. Wiemy sporo o tego typu incydentach i wszystko wskazuje, że z czasem może być ich coraz więcej.

Reasumując należy wspomnieć relację naocznych obserwatorów, którzy byli na miejscu tamtej nocy. Świadkowie twierdzili, że coś pochodzące z zewnętrznych części Atmosfery Ziemi wylądowało w bazie Sił Powietrznych. Świadkowie twierdzą również, że wojsko podeszło do UFO, rozpoczęło badania i fotografowanie. Następnego dnia przeprowadzono testy na ziemi. Wszelkie konkluzje zostały przesłane do ministerstwa obrony.’’

Oficjalny fragment opublikowany przez Pentagon dotyczący wydarzeń z Bentwaters.

Czym zatem był incydentem z Bentwaters? To incydent, który miał miejsce, w Rendlesham Forest i pozostaje on bardzo ważnym wydarzeniem i jednym z najbardziej kontrowersyjnych przypadków dotyczących UFO, ponieważ jest poparty dowodami wojskowymi i dokumentacją wojskową. W okolicy znajduje się broń jądrowa, co od lat było odrzucane przez władze, ale potem przyznano, że jest prawdą. Obserwatorzy utrzymują, iż nie jest to przypadek, ponieważ broń jądrowa w znacznym stopniu łączy się z fenomenem UFO.

,,W naszej atmosferze są obiekty, które na płaszczyźnie technicznej wyprzedzają wszelką technologię stworzoną przez człowieka. Istnieje poważna możliwość, że jesteśmy regularnie odwiedzani przez przybyszów z poza naszej planety, przez ludzi z kosmosu. Należy się zabezpieczyć, gdyby okazało się, że niektóre z obcych cywilizacji staną się wrogie naszemu gatunkowi. To powinno być przedmiotem rygorystycznych badań naukowych, a nie przedmiotem manipulacji tabloidowych.’’

Lord Admirał Hill Norton. Były szef sztabu obrony z Royal Navy oraz były przewodniczący komitetu wojskowego NATO.

Co ciekawe incydent w Bentwaters, zgodnie z brytyjskim ministerstwem obrony, został opisany jako ,,bez znaczenia obronnego’’. Innymi słowy nie miało to większego sensu, bo przecież jak można powiedzieć opinii publicznej, że personel bazy wojskowej doświadczył tego, czego doświadczył? Nie podjęto nawet najmniejszej próby wyjaśnienia rzekomego kontaktu z UFO, zamiast tego rozpoczęła się kawalkada żartów i medialnego wyśmiewania.

Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.

Jednak tego typu przypadków jest więcej. Otóż to samo działo się w Algierii. WikiLeaks kilka tygodni temu publikowała w tej sprawie serię artykułów zatytułowanych ,,Niezidentyfikowane obiekty latające nad Algierią’’. Artykułów zawierających szczegóły dotyczące sekretarza generalnego Ministerstwa Obrony, pułkownika Abdelhamida Latrecha, który w taki sposób wypowiedział się w tej kwestii. ,,Zaobserwowaliśmy dziwne maszyny, które manewrowały nad przestrzenią powietrzną Algierii w ostatnich tygodniach, ich niebywały ruch wskazuje na obcą technologię.’’

Kolejny incydent, o którym chcemy przypomnieć miał miejsce w Malmstrom Air Force Base w Montanie i jest jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń w historii spotkań UFO z wojskiem. Wydarzenie to miało miejsce w marcu 1967 roku na terenie bazy, która była odpowiedzialna za dużą ilość broni jądrowej. Świadkowie widzieli czerwone, świecące UFO unoszące się tuż za bramą frontową bazy. Chwilę później, wszystkie pociski nuklearne przestały działać a następnie całkowicie zniknęły.

A zatem co się dzieje i z czym mamy do czynienia? Otóż wielu obserwatorów wywodzących się z wojska mówi, wprost iż prowadzone są obecnie tajne rządowe programy, których celem jest zacieśnianie współpracy z obcą cywilizacją. Ci sami obserwatorzy później dodają, że jest to zabawa z ogniem, która może bardzo negatywnie skończyć się dla ludzkości.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz