Wolność jest nam dana darmo, jednak nie na zawsze.

25-wolnosc-jest-nam-dana-darmo-jednak-nie-na-zawsze

Fot. pixabay.com

[fb_button]

Wolność to wartość i przywilej, który jest darmo ofiarowany każdemu nowo narodzonemu człowiekowi, jeżeli jest inaczej to tylko i wyłącznie ze względu na oddziaływanie innego człowieka, który ową wolność może sobie przywłaszczyć, zakłócić czy przejąć nad nią kontrolę. To przykład jednostkowy, jednak w historii naszej planety taka sytuacja miała również miejsce na masową skalę, przypomnijmy tylko Hitlera, Nerona czy niektórych władców znaczących krwią swoje władanie. Dlaczego wszystko rozpoczyna się od wolności?

Otóż wolność wydaje się być u szczytu piramidy, gdzie na niższych szczeblach znajdują się inne wartości jak chociażby zainteresowania, pasje czy plany na przyszłość. Jeżeli będziemy kontrolować wolność jednostki wówczas będziemy kontrolować jej plany, marzenia, uczucia innymi słowy przejmiemy nad nią władzę i nad jej życiem. Czy coś zmieniło się dziś? Tak zmieniło się wiele.

W związku z licznymi prośbami i wiadomościami od naszych czytelników po ostatnim artykule pod tytułem ‘‘ONZ ingeruje w nauczanie wiary katolickiej. Co z wolnością?’’ Rozwiniemy nieco ów temat, jednak już czysto pod względem samej wolności a nie tylko instytucji ONZ. Zatem o jakie zmiany może chodzić? Ludzie, a w zasadzie głównie globaliści, ponieważ to oni odpowiadają za masowe wydarzenia, bardzo często kreując je od podstaw, nauczyli się, że siła i rozlew krwi nie zawsze gwarantują sukces, to też trzeba użyć innych metod, które pozwolą osiągnąć cel a tym celem jest nowy porządek świata i tutaj nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli jeszcze nie wiemy, czym jest nowy porządek świata, powinniśmy nawet w ramach ciekawostki zapoznać się z tym tematem, ponieważ jest to temat ważny a nawet można napisać decydujący o przyszłości.

Jeszcze w czasach Nerona czy okresie średniowiecza to przemoc i rozlew krwi były tym sposobem, który pozwalał zastraszyć i zapanować nad konkretnym społeczeństwem, dziś natomiast jest odwrotnie, aby odebrać wolność nie stosuje się na samym początku najpotężniejszego oręża, czyli wojny, lecz stosuje się liczne metody socjotechniczne, dzięki którym po przez zapanowanie nad psychiką jednostki można w dalszej kolejności przejąć nad nią władzę, bez rozlewu krwi, co jest ważne. Oczywiście, jeżeli plan globalistów będzie zakładał przejęcie kontroli nad świadomością miliardów, przecież agenda NWO takim planem jest to tutaj nie obejdzie się bez mocnego tąpnięcia, czyli konfliktu zbrojnego, do którego przygotowania trwają już dziś. Jednak od samego początku. Po co owe zniewolenie? Przy okazji licznych publikacji poświęconych tej tematyce bardzo często pojawia się postać Antychrysta kogoś, kto ma pojawić się w czasach ostatecznych po to by zwieść ludzkość. Antychryst nie będzie Bogiem, nie będzie posiadał umiejętności bycia wszędzie i kontrolowania wszystkiego to też potrzebuje on do tego zdobyczy techniki, która to technika za niego będzie działać na tej płaszczyźnie. To też globaliści, mowa tutaj głównie o przedstawicielach Masonerii, od lat przygotowują pole ku nadejściu tej mrocznej postaci.

Kamery, ograniczanie praw jednostki, inwigilacja, infiltracja, wszechobecna socjotechnika, manipulacja płynąca z mediów i oczywiście coraz większa kontrola państwa nad obywatelem, to kroki ku zniewoleniu. Co najgorsze, wmawia się nam, że to dla naszego bezpieczeństwa a przecież jest zupełnie odwrotnie. W momencie, w którym manipulacja osiągnie wyznaczony cel, a jest to zakorzenienie strachu w społeczeństwie, nastawienie człowieka przeciw drugiemu człowiekowi i ogólne zaszczucie ludzkiej mentalności to wówczas nadejdzie czas na kolejny etap, a jest to globalny konflikt z wieloma miejscami zapalnymi, który to konflikt pozwoli na ponowny podział świata i wprowadzenie NWO oraz jednego światowego rządu, bardzo często mawia się, że będzie to rząd pod egidą ONZ.

Reasumując o wolność bardzo często trzeba walczyć, jednak nie bronią czy siłą, ale bardzo często wystarczy, że będzie to walka na poziomie naszego dnia codziennego. Nie popadajmy w wir negatywnych informacji, jakie płyną z TV, sami starajmy się roztrząsać konkretny temat, nie czekajmy aż ktoś zrobi to za nas i odpowiedzi podadzą nam na tacy, ponieważ jaką mamy pewność, że owe odpowiedzi będą słuszne a nie zmanipulowane? Posiadajmy plany i marzenia na przyszłość, nie popadajmy w zniechęcenie, lecz działajmy, bo tylko taką postawą, postawą mocnego i wyprostowanego człowieka będziemy mogli zajść daleko, mimo iż czasem początek drogi wydaje się być trudny i niebezpieczny. Zawsze to, co trudno osiągnąć smakuje najlepiej i jest najwięcej warte.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.