Współczesna aborcja i starożytny kult Baala oraz składanie ofiar z ludzi. Przygotujcie się bo świat robi się coraz bardziej szalony.

Udostępnij

Aborcja jest czymś na wzór rytuału. Od zamierzchłych czasów składano ofiary z ludzi bożkom. Na przykład Baalowi, który jest uznawany za boga, ale my wiemy z demonologii, że to jeden z najpotężniejszych demonów i tak o to błędne koło się domyka. To prowadzi nas do wniosku, że współczesna ludzkość w wielu przypadkach oddaje cześć demonom, nawet o tym nie wiedząc. Skąd niby mieliby o tym wiedzieć? Przecież w telewizorze o tym się nie mówi.

Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.

David Spangler.

Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą. (…) Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.”

Joseph Goebbels, minister propagandy III Rzeszy.

Nadszedł moment, aby przekazać Wam informacje, które dla wielu mogą być bardzo trudne do przełknięcia. Jednakże nadchodzi czas, w którym mamy okazję się nad tym bardziej zastanowić, nad światem przeszłym, nad tym co już pozostaje za nami, niemniej jednak skutki i konsekwencje dawnych wydarzeń nadal oddziałują w teraźniejszości i przyszłości. O tym także powinniśmy pamiętać. Dzielmy się prawdą, ponieważ ona uwalnia umysły nakarmione kłamstwem.

Aborcja jest jednym z najcięższych grzechów, jakie można popełnić. W książce zatytułowanej: „Trafiona przez piorun. Stałam u bram nieba i piekła”, Gloria Polo wspomina, że będąc po drugiej stronie, powiedziano jej, że w momencie dokonywania aborcji fundamenty nieba drżą od krzyku zabijanego dziecka. Aborcja jest wymysłem piekielnym i w tej kwestii nie ma miejsca na dyskusję, chociaż w dzisiejszym świecie wielu się tego typu diagnoza nie spodoba.

Gloria Polo jest Kolumbijką, dentystką. Wskutek uderzenia pioruna była tak poważnie ranna, że przez kilka dni znajdowała się w śpiączce. Przy życiu podtrzymywały ją szpitalne urządzenia medyczne. Gdyby je wyłączono, umarłaby. Opiekujący się nią lekarze spisali ją na straty i chcieli odłączyć aparaturę. Jednak jej siostra, która też jest lekarzem, domagała się, by podtrzymywać ją przy życiu.

Podczas śpiączki Gloria Polo znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach. Potem wróciła do życia, by złożyć świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. Przyniosła stamtąd ważne orędzie. Polecamy każdemu wyżej wymienioną książkę, i raz jeszcze podkreślamy, że to właśnie tam wielokrotnie aborcja została wręcz przeklęta. To straszny grzech, a dziś tak powszechny.

Dodam również, że w tej samej publikacji ujawnione zostaje Glorii Polo, że gdy mordowane jest dziecko w czasie aborcji, to w tym czasie kolejny demon z piekła zostaje uwolniony aby nękać ludzkość. Czy zatem można się dziwić, że obecnie świat jest tak zdziczały? Jak donosi Amnesty International, na całym świecie co roku średnio 1 ciąża na 4 kończy się aborcją. To oznacza dziesiątki milionów przeprowadzonych „egzekucji”. Konsekwencje tego procederu dla ludzkości są straszne.

Ludzkie prawo zezwala na aborcję w pewnych przypadkach. Chociaż w tej kwestii można zadać pytanie o to czymże jest ludzkie prawo wobec Boskiego Prawa? No właśnie… Niemniej jednak proceder ten trwa i ma się dobrze. Wygląda na to, że współczesna cywilizacja nie tylko żyje tak jak gdyby Boga nie było, ale lubuje się w mordowaniu niewinnych i bezbronnych dzieci. Święty Jan Paweł II powiedział: „Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości”. Zatem parafrazując, cywilizacja, która zabija własne dzieci, jest cywilizacją bez przyszłości.

I właśnie to też obserwujemy, a mianowicie „śmiertelne konwulsje” obecnej cywilizacji, która de facto się kończy przy akompaniamencie szaleństwa PLANdemii, odgłosów wojennych i całkowitej demoralizacji, nie wspominając już o „ogłupieniu ludzkości”. Ile potrwa ten upadek? Tutaj odpowiedzi konkretnej nie posiadamy, jednakże liczne objawienia świadczą o tym, że może to trwać lata, a może i dziesięciolecia.

Ludzkie prawo jest prawem tej ziemi, a zatem w obliczu Boskiego Prawa, po prostu nic nie znaczy. I nawet jeżeli bardzo wiele zapisów prawa ludzkiego jest dobre, to jednak istnieje coraz więcej przepisów złych, wręcz demonicznych. Jak chociażby prawo do aborcji. Najlepszym kłamstwem jest kłamstwo z domieszką prawdy. Podobnie jest w prawie, gdzie pośród wielu dobrych przepisów, znalazło się wiele złych, będących trucizną dla człowieka.

Aborcja jest czymś na wzór rytuału. Od zamierzchłych czasów składano ofiary z ludzi bożkom. Na przykład Baalowi, który jest uznawany za boga, ale my wiemy z demonologii, że to jeden z najpotężniejszych demonów i tak o to błędne koło się domyka. To prowadzi nas do wniosku, że współczesna ludzkość w wielu przypadkach oddaje cześć demonom, nawet o tym nie wiedząc. Skąd niby mieliby o tym wiedzieć? Przecież w telewizorze o tym się nie mówi.

Natomiast ci na górze piramidy władzy, doskonale rozumieją okultyzm, magię i satanizm, stąd zawierając pakt z demonem, świadomie wpychają współczesną cywilizację w objęcia zła. W zamian za to otrzymują pieniądze, władzę, poklask i jeszcze więcej pieniędzy. Oczywiście z czasem umrą jak wszyscy, i staną przed Bogiem na sądzie ostatecznym. Jednakże nie myślą o tym albowiem liczy się to, co w tym życiu (dodatkowo są zwodzeni przez demona). Cóż za samobójcze myślenie. I tak ci ludzie zaprzedani złu, lobbują za wprowadzaniem coraz to bardziej „wynaturzonych praw”.

Ważnym jest również aby wiedzieć, że życie odbierane w wybranym czasie i miejscu w określony sposób staje się ofiarą. 20.03.2003 roku, Bush rozpoczął bombardowania Bagdadu o 5:50. Trwały do 21.03. Główne media nazwały je sądem i grozą, ale dzień ten jest znany jako „Wigilia Ostary”, powszechnie znana jako wiosenna równo noc. Okultyści wielbili tego dnia bogini ziemię, Gaję, druidzi obchodzili dzień płodności wiosennej. Wojna zakończyła się szybko, bo 1.05.2003 roku. Dzień ten przez okultystów zwano, „Betlaine” lub „Noc Walpurgii”. Od 20 marca do 1 maja zgodnie z okultystycznym rytuałem oddaje się ziemi krew.

Czy to przypadek? Zdecydowanie nie jest to przypadek, ponieważ istnieje masa tego typu mrocznych zbieżności, którymi „ci tam na górze” się kierują. Jeżeli coś planują globalnie, to aby to przeprowadzić z „błogosławieństwem” demonów, muszą wcześniej złożyć im „ofiarę przebłagalną”. Najdobitniejszą ofiarą tego typu jest ofiara z ludzi. Połączcie kropki i aborcję, a otrzymacie wyniki demaskujące współczesną cywilizację (anty-cywilizację).

Reasumując należy zauważyć, że współczesna cywilizacja wręcz straciła rozum. Dlatego też bądźcie przygotowani, bądźcie czujni. Przygotujcie się bo odtąd współczesny świat robi się coraz bardziej szalony.


Przeczytaj również:

Rosja i Syria przystępują do odbudowy Łuku Triumfalnego Palmyry, prowadzącego do świątyni Baala, nazywanego także Molochem.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.