Współczesny świat został zakłamany, ponieważ na to pozwolono i stworzono iluzję nazwaną rzeczywistością.Pijąc kawę, oglądając telewizor, spacerując po lesie, podążając ku realizacji kolejnego życiowego celu, może się okazać, że poczujemy wewnątrz naszego serca, wewnątrz naszej duszy wezwanie do czynienia rzeczy wielkich, do zwalczania kłamstwa i zła, także w nas samych. Usłyszymy głos, przemawiający bezpośrednio do nas, głos mówiący, że warto wierzyć, warto ufać. Głos rozjaśniający mrok, budzący ciszę, głos ofiarujący nam nowe życie, pewnego rodzaju restart. Czy to może być przypadek? Zdecydowanie nie, to jest szansa na pójście w nowym kierunku.

Nie obawiaj się zaryzykować swojej reputacji, swojego dobrego imienia, żyjemy w świecie skrajnie skorumpowanym, a Ty urodziłeś się po to, aby powiedzieć NIE, gdy współczesna oślepiona cywilizacja woła TAK. Prawdziwa wolność nie polega na tym, aby robić to, co wszyscy, lub czynić to, co wypada, czego wymaga od nas manipulacja medialna. Prawdziwa wolność nie polega na robieniu tego, czego się chce, ale na robieniu rzeczy właściwych. To jest prawdziwa wolność, która gwarantuje spokój sumienia i ciszę umysłu w momencie, w którym zapada noc a my czekamy na nadejście snu.

Przez całe swoje życie jesteś przygotowywany do tego, co ma nadejść, wszelkie życiowe wydarzenia nie są przypadkowe, twoje życie nie jest przypadkiem, lecz drogą ku innej rzeczywistości, drogą, z której kiedyś przyjdzie nam zdać rachunek, jak żołnierzowi, który powraca z pola bitwy. Powraca jako zwycięzca czy może pokonany? Bez względu na to czy wierzymy w życie po śmierci, czy też nie, moment końca naszej przygody na tej planecie zbliża się, nie zamykajmy oczu na to, co pozornie może wydawać się odległe, gdyż nie znamy dnia ani godziny.

Uwolnij siebie i przystąp do rozgrywki. Rozgrywka ta nazywa się ,,twoje życie’’.

A zatem, czy twoje życie jest zbiegiem okoliczności? Czy szansą, od której nie odwracasz wzroku? Wielu z was poznało, czym jest zagubienie, wyobcowanie i samotność. Być może teraz jesteście nieszczęśliwi, niepewni przyszłości a nawet zranieni przez życie oraz drugiego człowieka, to nie pomaga, jednak to nie jest i czas na poddawanie się lub wycofywanie. Przeszkody życiowe, cierpienie i ból są ceną za życie, ceną, która rozwija człowieka ku nowemu życiu, ku innemu postrzeganiu świata.

Są momenty, w których dosłownie możesz poczuć ból zrywanych mięśni, doznać cierpienia, jak gdyby twoje ciało się rozdzielało. To wówczas upadamy twarzą do ziemi a nasze dłonie przywierają do piachu. Te momenty zwątpienia przytrafiają się po to, aby poznać, czym jest to uczucie i więcej się mu nie poddawać, bo życie jest zbyt cenne by ignorować ten niewypowiedziany dar. Bez względu na teraźniejsze konsekwencje, nie poddawaj się, stawką tej batalii jest twoja wolność i przyszłość.

Historia ludzkości pokazuje, że były jednostki, którym odebrano życie, ale oprawcy nie byli w stanie odebrać im ich prawdziwej wolności, dlatego zadanie śmierci stanowiło ruch desperacji i nienawiści względem owych jednostek. Pamiętajmy, że kiedyś każdy umrze, ale nie każdy będzie miał dane to by umierać ze świadomością tego, że żył prawdziwie. Żył zgodnie ze swoimi przekonaniami, robił to, co słuszne, a nie to, co nakazywała i sugerowała medialna i korporacyjna manipulacja XXI wieku.

Na co Czekasz? Żyj swoim życiem i nie bój się wierzyć w marzenia. Ten KTOŚ wierzy w ciebie.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy, dlatego nie obawiaj się przemówić zgodnie ze swoim sumieniem.

To twoja szansa, dostrzegasz wschodzące słońce nad horyzontem życiowych zmagań? A zatem co będzie? Podejmiesz wyzwanie i sięgniesz po swoje prawa? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie, gdy współczesna ideologia mówi tak dla chciwości, tak dla pornografii, tak dla homoseksualizmu, tak dla ideologii multi kulti, tak dla oszustw i uprzywilejowanych kręgów władzy? Czy odważysz się przemówić i powiedzieć nie?

Żyjemy w czasach gdzie z kłamstwa czyni się prawdę a z prawdy kłamstwo. Bardzo często nie ma czegoś takiego jak ostateczna norma, prawo, myśl, po prostu rozstrzygająca prawda. Współczesna cywilizacja robi wszystko, aby doszło do całkowitego rozmycia wszelkich przekonań i naturalnych praw. Tak by prawem było to, co sami uznamy za prawo. Tego typu działanie jest na rękę, wielu ludziom, instytucjom i współczesnym elitom. Jest na rękę, ponieważ w świecie, w którym wszelkie zasady zostały rozmyte, zatarte i obrócone w ruinę łatwiej rządzić, łatwiej nadzorować i kontrolować ludzkość.

Współczesny świat został zakłamany, ponieważ na to pozwolono, został zakłamany, ponieważ dążono do stworzenia iluzji nazwanej rzeczywistością. Prawda, kłamstwo, ideologie, religie, przekonania, różnego rodzaju sposoby postrzegania świata i tysiące tysięcy interpretacji tego samego. Czy w takich warunkach można zachować trzeźwość myślenia i nie zagubić z horyzontu prawdy? Jest to skrajnie trudne zadanie. Otóż wielu współczesnych ludzi żyje w kłamstwie nawet o tym nie wiedząc.

Co zrobisz z wolnością? Czy podejmiesz walkę o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając zachować życie. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później. Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com