WTC 7 to było kontrolowane wyburzenie. Nagranie potwierdza.


4 WTC 7 to było kontrolowane wyburzenie. Nagranie potwierdza


[fb_button]

Teorii spiskowych dotyczących katastrofy czy też zamachu terrorystycznego przeprowadzonego 11 września w USA jest bardzo wiele. Można czasem odnieść wrażenie, że każda kolejna teoria spiskowa wyprzedza poprzednie, a te już ujawnione ścigają się po między sobą o miano najbardziej prawdopodobnej a zarazem najbardziej szokującej. Powstaje pytanie, po co? Otóż zapewne jest to jakaś forma dochodzenia do prawdy, próba przybliżenia się do niej, jednak czy potrzeba nam teorii spiskowych, jeżeli w kwestii 11 września same fakty mogą porazić i zaszokować?

NIST (National Institute of Standards and Technology), czyli Narodowy Instytut Standaryzacji i Technologii będący federalną agencją spełniającą funkcję analogiczną do Głównego Urzędu miar wziął udział w kampanii dezinformacyjnej i manipulacyjnej związanej z tragicznymi wydarzeniami, do jakich doszło przed laty a o które bardzo szybko został posądzony Osama Bin Laden i jego siatka terrorystyczna. Człowiek przebywający w jaskini gdzieś na terenie Afganistanu dokonał największego ataku terrorystycznego na najbardziej zabezpieczone państwo świata.

Dlaczego o tym piszemy, otóż nie zajmiemy się dziś dwoma bliźniaczymi wieżami WTC ale tak zwaną wieżą 7, lub też WTC 7, która również uległa zawaleniu. Tak wyżej wspomniana agencja, czyli NIST to próbowała wyjaśnić.

,,Pierwsze lokalne załamanie się nastąpiło na niższych piętrach z powodu pożaru i uderzeń odpadkami. Doszło tam do uszkodzenia kolumny konstrukcyjnej o krytycznym znaczeniu, która podtrzymywała przęsło dużej powierzchni. Pionowa progresja tego początkowego, lokalnego załamania szła aż do wschodniego apartamentu na dachu i ponieważ duże przęsła podłogowe nie były w stanie rozdzielić ciężaru, zawaliła się konstrukcja wewnętrzna poniżej wschodniego apartamentu na dachu. Wywołana przez uszkodzenia spowodowane pionowym załamaniem się horyzontalna progresja załamań na niższych piętrach pociągnęła za sobą nieproporcjonalne załamanie się całego budynku.’’

NIST w tym przypadku jest w błędzie otóż, jeżeli zewnętrzna rama była tak sztywna i mocna, to powinna była wstrzymać upadek, albo przynajmniej uwydatnić tak zwany efekt falowania, podczas, którego ogromne przeciwstawne siły walczyłyby ze sobą o dominację w określonym kierunku. Film ukazujący upadek WTC 7 wyraźnie wskazuje, że owa teoria propagowana przez rząd USA na bazie danych NIST jest fałszywa, jest dosłownie zakpieniem sobie ze zdrowego rozsądku, gdyż ewidentnie widać, że WTC 7 upada tak jak każdy budynek w trakcie tak zwanego kontrolowanego wyburzenia. Można napisać, że poszczególne kondygnacje złożyły się niczym naleśniki.

I wreszcie, dlaczego budynek w pełni upadł, całkowicie pogrążając się w gruzach, biorąc pod uwagę to, że grube konstrukcje belki powinny szybko zatrzymać częściowe zapadnięcie. Teoria zakładająca celowe i zaplanowane wyburzenie WTC 7 to teoria, która w znacznym stopniu tłumaczy całkowite wyburzenie tego budynku w tak szybkim czasie i w taki sposób, jaki miało to miejsce. Niestety NIST po raz kolejny udziela odpowiedzi w tej sprawie.

,,Materiały zawierające nagrania wideo z momentu upadku WTC 7 zgłoszone przez świadków nie zawierają żadnych dźwięków wybuchowych.’’

Czy aby na pewno? Istnieje wiele filmów ukazujących właśnie owe wybuchy. Ale tutaj już nie chodzi o to by je oglądać, bo sądzę, że bardzo duża ilość ludzi już widziała te filmy wiele razy i nie jest to żadna forma nowości, niemniej jednak należy przytoczyć oficjalne oświadczenie Oficera Bartmer’a z NYPD który słyszał eksplozje.

,,Byłem naprawdę blisko Budynku nr 7, kiedy upadł. Jest wielu świadków, naocznych świadków, którzy podobnie jak i ja słyszeli eksplozje. Nie widzę powodu, żeby ten budynek upadał w dół tak, jak to zrobił.’’

4 WTC 7 to było kontrolowane wyburzenie. Nagranie potwierdza 2

Prawda z pewnością kiedyś wyjdzie na jaw, wiele elementów owej prawdy dotyczącej wydarzeń z 11 września ujrzało już światło dzienne. Nie mniej jednak tutaj już nie tylko chodzi o ujawnienie prawdy, ale uznanie owych faktów za prawdę, ponieważ dziś wielu ludzi nie myśli samodzielnie. To też, jeżeli usłyszą oni informację prawdziwą, jednak uznaną za kłamstwo w oczach świata to i oni uznają je za kłamstwo. Taki jest ten XXI wiek, era matrixa i manipulacji.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Ben Laden tyle miał wspólnego z WTC, że je widział i pasował do kamuflażu. Ten „zamach” był zaplanowany w chwili rozpoczęcia budowy tych wieżowców, po prostu przestępstwo doskonałe (do tej chwili). Żeby zrozumieć trzeba zadać sobie pytanie, jaki byłby koszt rozbiórki tych budynków, czy taka kalkulacja byłaby korzystna, by w ogóle budować to centrum. W każdym razie poradzono sobie budując budynki o trwałości o połowę niższej, ubezpieczając je wg. kosztorysu o 100% wyższego i zaaranżowano spektakularną „rozbiórkę”. Zbrodnia była na rękę całej władzy we wszystkich dziedzinach ! Sam zamach to już współpraca z terrorystami, albo samodzielna inicjatywa służb specjalnych USA.

Comments are closed.