Wyciekła lista ,,Sojuszników’’ G. Sorosa. Na liście 6 Polaków.


19 Wyciekła lista ,,Sojuszników’’ G. Sorosa. Na liście 6 Polaków


Jeżeli włączymy internet i wpiszemy imię oraz nazwisko George Soros to najczęściej otrzymamy rezultat tego typu. Urodzony 12 sierpnia 1930 roku w Budapeszcie, amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki George’a W. Busha. Człowiek orientujący się w bieżących wydarzeniach światowych. Jednak czy to wszystko?

Otóż nie. George Soros według wielu analityków i komentatorów sceny politycznej jest przede wszystkim głównym masonem Europy, którego priorytetem jest wprowadzenie, czy też przybliżenie Starego Kontynentu do etapu rządu centralnego mieszczącego się w Brukseli. Aby to osiągnąć George Soros musi mieć instrumenty, za które w odpowiednim czasie pociągnie. Nie tak dawno do sieci wyciekła poufna lista zawierająca imiona i nazwiska polityków będących na usługach Sorosa.

Soros w tekście ,,Bój o wspólną Europę’’ zapowiada ofensywę.

Lista tak zwanych ,,Pewnych Sojuszników’’ została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią Sorosa. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska 6 osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy ,,Pewnych Sojuszników’’ są we władaniu Georga Sorosa.

Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej.

Danuta Jazłowiecka z PO. Tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość.

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Lidia Geringer de Oedenberg SLD.

I na koniec nie mogło zabraknąć Pani Róży Thun z PO, która w ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i Polskością. Ciekawe czy to przypadek czy odgórne zlecenie?

Na liście ,,Pewnych Sojuszników’’ w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Dla nich nie jest ważny pretekst, dla nich ważne są ustalenia odgórne, które za wszelką cenę mają realizować. To w znacznym stopniu wyjaśnia niechęć tych dwóch polityków do Narodu Polskiego.

Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros.

Nie często odnotowuje się pewne wydarzenie z przeszłości a sądzę, że jest ono warte przypomnienia. Otóż w roku 1988 tuż przed upadkiem reżimu komunistycznego George Soros przybył do Polski. Wówczas spotkał się z Wojciechem Jaruzelskim, który po pierwsze zaakceptował i zaaprobował powstanie na terenie naszej Ojczyzny fundacji imienia Stefana Batorego, fundacji będącej we władaniu Georga Sorosa, oraz został poinstruowany jak ma wyglądać transformacja polityczna a także ustrojowa w Polsce i że tak naprawdę Polska nigdy ma nie powstać z kolan, ma być wiecznym zaściankiem Europy.

George Soros, miliarder węgierko-żydowskiego pochodzenia za pomocą wyżej wspomnianej fundacji miał wspierać działania Balcerowicza, redaktora Michnika czy samego Geremka. To w zasadzie nie jest jakaś szokująca informacja zwłaszcza, że niedawno podmiot wspierany i finansowany z pieniędzy Sorosa zainwestował ponad 17 miliardów dolarów w Agorę, która z kolei jest wydawcą ,,Gazety Wyborczej.’’

Drodzy czytelnicy w dzisiejszych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa. Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Precz z tym złym człowiekiem. Petycja jw. podpisana i rozesłana po rodzinie i znajomych.

Comments are closed.