Wyciekły tajne wiadomości Anthony’ego Fauci. Absurd istnienia pandemii po raz kolejny został ośmieszony.


Tak, więc kłamstwo pandemii zaczyna coraz mocniej pękać u samej podstawy. Natomiast każdemu, kto nadal wierzy w skuteczność maseczek, szczepionek, które de facto są nie przebadaną trucizną i ogólnie, jeżeli wierzy w pandemię, to z serca współczujemy, ponieważ życie w tym nakręconym medialnie młynie psychozy musi być piekłem na ziemi. Z kolei tym wszystkim, którzy wyzwolili się spod jarzma Pandemii gratulujemy, zdaliście test na inteligencję.

Czy Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 istnieje? Oczywiście, nie istnieje, ponieważ jej istnienie zostało oparte na testach PCR, które są całkowicie niewiarygodne, gdyż jak już wielokrotnie udowodniono, testy PCR, wykrywają koronawirusa w oleju silnikowym, u kozy, w papai, mrożonkach a nawet soku Tymbark (dosłownie wszędzie). Tak, więc koronawirus SARS-CoV-2 istnieje, jednak pandemia już nie istnieje, i całe to szaleństwo lockdownów, przymuszania ludzi do przyjmowania eksperymentalnego preparatu, po którym za kilka lat można umrzeć, jest całkowitym szaleństwem.

Jednym z głównych aktorów, tego szaleństwa jest Dr. Anthony Fauci. „On okłamał Amerykanów” – powiedział Rand Paul, po czym dodał: „W instytucie Wuhan prowadzono badania dotyczące wzmocnienia funkcji koronawirusa z dr Shi Zhengli.” Szanowni Państwo, obecnie w Białym Domu Joe Bidena urzędnicy administracji wściekle toczą wojnę o to, jak „uratować” zhańbionego lekarza CDC Anthony’ego Fauciego po tym, jak wyciekły wiadomości e-mail ujawniające spójny wzorzec oszustwa dotyczącego wydarzeń związanych z wybuchem COVID-19 i późniejszym globalnym lockdownem. E-maile Fauciego pokazują, że jest on okropnym kłamcą.

Zakłamane media głównego nurtu rozpowszechniają całkowicie fałszywe informacje na temat pandemii i ich głównych aktorów. Sprzedajni dziennikarze (prostytutki medialne) nie dopuszczają do obiegu informacji negujących pandemię, pokazujących absurd jej istnienia, natomiast Morawiecki, Niedzielski i im podobni (w USA Anthony Fauci) są przedstawiani jako bohaterowie. W coraz bardziej desperacki sposób media te (np. TVP), próbują przedstawić odpowiedzialnych za tak zwaną walkę z koronawirusem, jako „współczesnych krzyżowców COVID-19”.

Krzyżowców, którzy przez „18 godzin na dobę” dzień za dniem walczą w tych ciemnych i burzliwych czasach pandemii. Jedno jest pewne, Fauci czy Morawiecki, Niedzielski i im podobni, nieustannie okłamują społeczeństwo, powstaje pytanie tylko o to, na ile robią to świadomie. Sądzimy jednak, że posiadają ogromną wiedze na temat przekrętu pandemii, jednak nie chcą się już z tego wycofać, gdyż za to, jakie podjęli dotychczas decyzje, groziłoby im więzienie.

Amerykański senator Rand Paul (jeden z naszych ulubionych), wzywa do natychmiastowego „zwolnienia” dr. Anthony’ego Fauci. Polityk ten jest szczerym krytykiem Fauciego, szczególnie teraz, gdy na jaw wypłynęły kompromitujące e-maile Fauciego. W ujawnionych wiadomościach możemy, między innymi przeczytać jak sam Fauci stwierdza, że ​​„ typowa maska, którą kupujesz w aptece, nie jest tak naprawdę skuteczna w powstrzymywaniu wirusa”. Następnie prosi swojego kolegę, aby cała medialna narracja oparła się na stwierdzeniu, że wirus powstał w sposób naturalny.

E-maile ujawniają również bardzo bliską relację Fauciego z chińskim dyrektorem Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom Georgem Gao. Ponad to ujawniają, że dyrektor generalny Facebooka, Mark Zuckerburg, skontaktował się z Faucim, dziękując mu za przywództwo, oraz informując go o „wdrożeniu centrum informacji o koronawirusie na Facebooka” w celu kontrolowania informacji o wirusie (tak, więc nie dziwcie się gdy Was banują i de facto cenzurują na Facebooku gdy piszecie prawdę o PLANdemii).

Inny e-mail pokazuje, że Fauci stanowczo odrzuca maseczki kupione w sklepie, zauważając, że „typowa maska, którą kupujesz w aptece, nie jest tak naprawdę skuteczna w powstrzymywaniu wirusa, który jest wystarczająco mały, aby przejść przez materiał”. Spójrzcie:

Dodatkowo Anthony Fauci przyznał, że Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) sfinansował laboratorium w Wuhan (skąd wydostał się SARS-CoV-2), ale nadal zaprzecza roli w pozyskiwaniu badań nad gain of function koronawirusa. Ron Paul powiedział jednak, że Fauci popełnił krzywoprzysięstwo 12 maja w związku z zeznaniem o pracy nad stworzeniem całkowicie nowego, stworzonego ludzką ręką koronawirusa. „W instytucie Wuhan prowadzono badania dotyczące wzmocnienia funkcji SARS-CoV-2 z dr Shi Zhengli.” Powiedział Paul.

Tak, więc kłamstwo pandemii zaczyna coraz mocniej pękać u samej podstawy. Natomiast każdemu, kto nadal wierzy w skuteczność maseczek, szczepionek, które de facto są nie przebadaną trucizną i ogólnie, jeżeli wierzy w pandemię, to z serca współczujemy, ponieważ życie w tym nakręconym medialnie młynie psychozy musi być piekłem na ziemi. Z kolei tym wszystkim, którzy wyzwolili się spod jarzma Pandemii gratulujemy, zdaliście test na inteligencję.


Przeczytaj również:

Bez prywatności i własności: cywilizacja w 2030 r., według Światowego Forum Ekonomicznego. Publikujemy 8 prognoz dla świata.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com