Wystawiono Polskę: USA i Izrael organizują wojnę z Iranem, który przyjął 120000 polskich uchodźców w czasie II WŚ.


W trakcie II wojny światowej, Iran bezinteresownie przyjął około 120 000 jeńców z Polski. Były to kobiety, dzieci i żołnierze. To też opór wobec służalczego działania rządu PiS względem Izraela, budzi dezaprobatę i rozczarowanie. Niestety, ale Polska została wmanewrowana w agresję wobec narodu, który kiedyś nam pomógł.

,,Polacy kolaborowali z nazistami. Widzicie? Mówię o tym. To fakt. I nie znam ani jednej osoby, która miałaby proces za to, że to powiedziała.’’

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu kpi z Polski na Konferencji Bliskowschodniej.

Konferencja Bliskowschodnia, której celem było omówienie działań zmierzających do zaprowadzenia pokoju na Bliskim Wschodzie, zaowocowała czymś zupełnie innym. Czas na podsumowanie i zadanie pytania czy aby rzeczywiście tak właśnie było? Otóż po pierwsze należy zauważyć, iż destabilizacja Bliskiego Wschodu to przede wszystkim wynik napaści zbrojnej USA na Irak oraz Afganistan.

Zatem czy mamy do czynienia z bliżej niezidentyfikowaną schizofrenią, czy może uczestnicy szczytu w Warszawie próbują nie dostrzegać oczywistych faktów? Amerykanie z destabilizowali Irak, Afganistan i Syrię, ponieważ chcą nadal utrzymywać kontrolę nad ropą oraz handlem narkotykami, który to handel głównie opiera się o źródła z tamtego rejonu. I teraz Amerykanie przyjeżdżają do Polski, aby rozmawiać o rzekomym pokoju na Bliskim Wschodzie, gdy wcześniej sami doprowadzili do podpalenia świata arabskiego.

To jednak nie wszystko. Amerykanie przybywają do Polski i nie rozmawiają o pokoju, lecz karcą rząd by ten przyspieszył wypłacanie miliardów dolarów narodowi Żydowskiemu. Amerykanie przybywają do Polski i otwarcie organizują wojnę przeciwko Iranowi, to jednak nie powinno nas dziwić, gdyż w pojęciu USA, dążenie do pokoju opiera się o wszczynanie kolejnych wojen. Na marginesie należy dodać, iż wojna to w biznesie USA jeden z najważniejszych czynników napędzających gospodarkę.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Czy Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?

Gospodarkę, która de facto zasilana jest przez dodrukowanie kolejnych miliardów dolarów bez pokrycia, ale cóż amerykanom przecież wolno. Idźmy dalej, od jakiegoś czasu w internecie mamy do czynienia z falą oburzenia, która powstała jako afront do serii haniebnych kłamstw ze strony żydów, wystosowanych wobec narodu Polskiego. Między innymi można przeczytać liczne opinie, które zamykają się w słowach ,,Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie klęczy przed Żydami on przed nimi pełza.’’ Ile jest słuszności w tej opinii, niech każdy zdecyduje sam w ciszy własnego sumienia.

,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze. (…) W końcu jakiś żałośliwy proteścik, następuje «sprostowanie», że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Reasumując, Polska została perfidnie oszukana, ponieważ na teoretycznie pokojowej konferencji poświęconej pokojowi na bliskim wschodzie, mówiono przede wszystkim o wypłacie roszczeń wobec Izraela, poniżano naród Polski obwiniając Polaków o współudział w holocauście, i wreszcie nawoływano do wojny z Iranem. Niestety wobec tego, co wydarzyło się w ostatnich dniach na terytorium Rzeczpospolitej pod niejako patronatem rządu, świadczy, iż Polska została wykorzystana i zrugana na oczach całego globu.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

Na koniec tego wątku można jedynie napisać, iż sygnał, jaki popłynął w świat jest negatywny i uwłacza Rzeczpospolitej, ale mimo to, rząd PiS postrzega Konferencję Bliskowschodnią jako sukces. Taka postawa może napawać lękiem o poziom, zdrowego rozsądku w obozie władzy. Otóż nie można Konferencji Bliskowschodniej nazywać sukcesem, ponieważ wynik, jaki otrzymaliśmy jest jednoznaczny i rzeczywistości zakłamać się po prostu nie da.

Na koniec dzisiejszej publikacji chcemy przypomnieć pewien zapomniany fakt historyczny. Otóż w trakcie II wojny światowej, Iran bezinteresownie przyjął około 120 000 jeńców z Polski. Były to kobiety, dzieci i żołnierze. To też opór wobec służalczego działania rządu PiS względem Izraela, budzi dezaprobatę i rozczarowanie. Niestety, ale Polska została wmanewrowana w agresję wobec narodu, który kiedyś nam pomógł.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com