Zagraniczne media w Polsce (Onet czy TVN), stanowią zagrożenie dla suwerenności Polski. One działają na szkodę naszej Ojczyzny.


Dziś nie potrzeba stawiać czołgów przy granicy Polski, dziś Niemcy nie muszą bombardować Warszawy. Dziś wystarczy, że niemieccy właściciele Onetu wyślą takie i takie zarządzenie w kwestii informacyjnej i taka linia informacyjna będzie szerzona w Onecie. Szczucie jednych Polaków na drugich, atakowanie patriotów, szerzenie zgubnych ideologii, to są współczesne czołgi i żołnierze wroga. A zatem nie dla Onetu czy TVN.

Im bardziej media typu TVN czy Onet atakują rząd PiS, tym mam większą pewność, że PiS postępuje słusznie i zgodnie z prawdą oraz racją stanu Rzeczpospolitej. W mojej opinii wyżej wspomniane media to wrogowie Polski, którzy po przez szerzenie kłamliwych informacji podburzają naród polski a także dzielą go. W mojej opinii media typu TVN czy Onet, to współczesne wrogie siły, które posiadają potężne oddziaływanie na umysły i sumienia naszych rodaków.

Jak już z pewnością wiecie, wyżej wspomniane media posiadają kapitał zagraniczny, zatem de facto są one zagranicznymi mediami o charakterze polskojęzycznym. Polskie media to TVP, Gazeta Polska czy Wsieci. Oczywiście szerzą one pewnego rodzaju manipulację rządową, jednak jest to manipulacja z zapotrzebowaniem na rynek wewnętrzny, ponad to powyższe polskie media robią także i jakąś „dobrą robotę”. Natomiast media z kapitałem zagranicznym (TVN czy Onet) to w mojej opinii całkowite pasożyty i kłamcy, szerzący propagandę mającą na celu zubożenie narodu polskiego oraz destabilizację kraju.

I tak jak już na samym wstępie napisałem, obawiam się sytuacji, w której media zagraniczne, ale polskojęzyczne (TVN czy Onet) przychylnie wypowiadają się o działaniach rządu PiS, bo wówczas mam pewność, że rząd PiS postępuje bardzo źle i na rzecz destrukcji Polski. Abstrahuje już od tego czy świadomie to robi czy też nie. Ale dodam również, że cieszę się, gdy TVN czy Onet, źle wypowiadają się o rządzie PiS, wręcz szczują na niego, bo mam wówczas pewność, że PiS powrócił na patriotyczne tory.

I teraz sami spójrzcie, że z tego, co na przykład ja zauważyłem, a nie trudno to zauważyć, TVN czy Onet, bezpardonowo atakują PiS, za to, że nie chce na przykład uznać wyższości praw Unii Europejskiej nad Polską Konstytucją, co de facto oznaczałoby zrzekniecie się suwerenności na rzecz Brukseli to jest Berlina. Powyższe polskojęzyczne media atakują również rząd w kwestii tych tak zwanych imigrantów na wschodniej granicy, a widzimy doskonale, z czym tam mamy tak naprawdę do czynienia. To jest mamy do czynienia z agresją Białoruską vel Moskiewską.

Jaka rysuje się konkluzja? W mojej opinii konkluzja jest banalnie prosta, otóż TVN czy Onet życzą bardzo źle Polsce i żaden, ale to żaden Polak i Polka nie powinny korzystać z sięgania po te media, no chyba, że tylko po to, aby sprawdzić, co w danej chwili mówi „wróg Polski”, co de facto ja czasem czynię. I raz jeszcze podkreślam, że opierając się na wieloletniej obserwacji działań mediów zagranicznych w Polsce a polskojęzycznych, stwierdzam, że w mojej opinii są to ośrodki zdradzieckie i niezwykle wrogo nastawione do Narodu Polskiego i polskości jako takiej.

Czy jednak można się dziwić, jeżeli Onet należy do Niemieckiego właściciela? Tego samego kraju, który w czasie II wojny światowej dokonał spustoszenia wojennego w Polsce i wymordował naszych rodaków oraz przeprowadził operację rabunkową na niespotykaną dotąd skalę. Tak, to właśnie są Niemcy, którzy także w demokratycznych wyborach wybrali do władzy Adolfa Hitlera. Sądzicie, że ośrodki decyzyjne w Niemczech życzą Polsce dobrze?

A znacie doktrynę, która mówi, że nie będzie silnych Niemiec, jeżeli Polska będzie silna? Jeżeli nie znacie to już właśnie poznaliście. Co jeszcze robią Niemcy? A no budują sobie kolejne nitki rurociągów z Moskwą. Tutaj w zasadzie nie ma już, co komentować, bo to się komentuje samo. Konkluzja jest prosta, otóż Niemcy w żadnym wypadku nie są przyjacielem Polski. Nie bądźmy naiwni i głupi. Tylko silna i suwerenna Polska będzie mogła przetrwać. Walczmy o to.

I dlatego też mam wiele zastrzeżeń do TVP czy na przykład Gazety Polskiej, jednak wolę poświęcić czas i siły, aby je reformować, aniżeli poświęcać czas i siły na reformowanie mediów zagranicznych w Polsce typu TVN i Onet. Tych zagranicznych a polskojęzycznych mediów nie można zreformować, one zawsze były, są i będą działać w mojej opinii na szkodę Polski, bo po prostu nie są Polskie a Niemieckie czy Amerykańskie.

Dziś nie potrzeba stawiać czołgów przy granicy Polski, dziś Niemcy nie muszą bombardować Warszawy. Dziś wystarczy, że niemieccy właściciele Onetu wyślą takie i takie zarządzenie w kwestii informacyjnej i taka linia informacyjna będzie szerzona w Onecie. Szczucie jednych Polaków na drugich, atakowanie patriotów, szerzenie zgubnych ideologii, to są współczesne czołgi i żołnierze wroga. A zatem nie dla Onetu czy TVN.


Przeczytaj również:

PLANdemia COVID-19: podążaj za pieniędzmi, ponieważ ktokolwiek kontroluje międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

This article has 2 Comments

  1. Artykuł na poziomie ” to wszystko wina Tuska”. Żałosne argumenty za PIS-em i Jarosławem.
    Naiwnością jest liczyć na patriotyzm Kaczyńskiego, Morawieckiego czy Dudy, chociaż wokół rozsiewają taką aurę. Troska o Polskę nie wchodzi tu w rachubę, Tu idzie tylko i wyłącznie o walkę o koryto. To co widzimy to tylko zwykła farsa, kto tego nie widzi jest tylko zwykłym ignorantem politycznym, żeby nie użyć bardziej dosadnego określenia.

Comments are closed.