Zakon ,,Prieure de Sion’’ i droga ku globalnemu zjednoczeniu.


18 Zakon ,,Prieure de Sion’’ i droga ku globalnemu zjednoczeniu


,,Ci spadkobiercy Templariuszy posiadają w swoim władaniu liczne skarby zrabowane podczas oblężenia Miasta Świętego w 70 roku n.e. Skarby te zostaną użyte w momencie, gdy potomstwo Jezusa z Nazaretu przejmie pełnię władzy na naszej planecie.’’

Richard Leigh. Pisarz i badacz.

Zakon Syjonu ,,Prieure de Sion’’, jak podaje legenda został powołany do istnienia po to, aby dbać o potomstwo Jezusa z Nazaretu. Prieure de Sion za wszelką cenę ma doprowadzić do sytuacji, w której dziedzictwo Żydowskiego Mesjasza wejdzie na tron tego świata. Wielu badaczy i teologów uznaje istnienie owego bractwa jednak podkreśla równocześnie, że jest to doskonała intryga Antychrysta mająca na celu po pierwsze osłabienie wiary w nauczanie i Boskość Jezusa z Nazaretu oraz odwrócenie uwagi od nadchodzącego czasu ucisku, który według wielu właśnie się rozpoczyna.

Wyprawy Krzyżowe Cz.1 Geneza i ówczesny świat.

Badacz i pisarz Richard Leigh jest jedną z tych osób, które przez całe życie interesowały się tym tajnym zakonem. Leigh wielokrotnie w sowich wypowiedziach podkreślał, że do Zakonu Syjonu należeli między innymi Isaak Newton, Wiktor Hugo czy sam generał De Goulla. Bractwo ma przechowywać skarby Jerozolimskie, zrabowane zaraz po oblężeniu Jerozolimy w roku 70 n.e. A zatem Prieure de Sion jest bezpośrednim spadkobiercą bractwa Templariuszy, spadkobiercą przechowującym owe skarby po dzień dzisiejszy aż do momentu, w którym będą one użyte.

,,Trudno rozpoczynać wypowiedz od słowa Tajne Bractwo, czy też Sekretny Zakon, ponieważ już w tym momencie wielu słuchaczy wyłącza się i zaczyna myśleć o czymś zupełnie innym a już na pewno nie o tym, co ma dopowiedzenia mówca. To błąd. Istnienie wielu Tajnych Bractw zostało już potwierdzone jak Masoneria, Bohemian Groove czy Bractwo Czaszki i Piszczeli. Natomiast Prieure de Sion to wciąż dla wielu tajemnica nie do przejścia. A jednak oni istnieli i nadal istnieją, są spuścizną Templariuszy, którzy zdradzeni przez Watykan zostali poddani prześladowaniom i eksterminacji. Ci spadkobiercy Templariuszy posiadają w swoim władaniu liczne skarby zrabowane podczas oblężenia Miasta Świętego w 70 roku n.e. Skarby te zostaną użyte w momencie, gdy potomstwo Jezusa z Nazaretu przejmie pełnię władzy na naszej planecie.’’

Richard Leigh wskazuje także na centralizację władzy, do jakiej dochodzi na naszym globie. Nie tak dawno Marek Mac Guin przewodniczący Światowego Stowarzyszenia Parlamentarzystów Świata zaproponował, aby Kanada w razie potrzeby zrezygnowała ze swojego samostanowienia i poddała się światowej władzy, oczywiście na rzecz szerzącego się pokoju. Jest to pewnego rodzaju paradoks, ponieważ w dzisiejszych czasach o pokoju mówi się więcej niż kiedykolwiek a w gruncie rzeczy jest bardziej niebezpiecznie niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

I teraz powstaje pytanie czy Richard Leigh dobrze interpretuje historię i ewentualną przyszłość, jaka może zaistnieć na podstawie owej historii? Z pewnością jest jedna rzecz, która łączy jego przekonania z przekonaniami ludzi, którzy dostrzegają rodzący się dyktat na naszym globie, tą rzeczą jest właśnie centralizacja władzy, wzrost poziomu inwigilacji do nigdy wcześniej niespotykanego poziomu i kontrola możliwe na każdej płaszczyźnie życia. Jeżeli jednak spróbujemy wyłuskać najważniejsze informacje z przekazów różnych stron zajmujących się religiom, politykom czy przewidywaniem przyszłości to zarysuje się nam taki o to obraz.

Wyprawy Krzyżowe Cz.2 Pogoń za władzą kosztem ludzkiego życia.

Powstaje światowy rząd na rzecz pokoju, na czele, którego staje Antychryst lub po prostu człowiek. Po przez swoje działania świat uzna jego geniusz, uzna, że jest on wręcz wszechmocny i wieczny. Ludzkość odurzona osiągnięciem dwóch wielkich celów, czyli jedności i pokoju wręcz oszaleje z zachwytu. Antychryst będzie nieprzeciętnym mówcą, będzie hipnotyzował swoim sposobem bycia i pójdzie znacznie dalej w swoim oddziaływaniu na masy niż Hitler, który przecież dla wielu stanowił osobę prekursora Antychrysta. W dalszej kolejności będzie on mówił rzeczy wzniosłe, ale i równocześnie bluźniercze, to jednak nikomu przeszkadzać nie będzie.

”Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Ostatecznie jednak pycha Antychrysta czy też człowieka stojącego na czele światowego rządu osiągnie swój zenit. Nie będzie on znał już skrupułów, liczne sukcesy i uwielbienie tłumu uderzą mu do głowy. Podejmie on ostateczny atak przeciwko Bogu i religii oraz porządkowi, jaki przed wiekami Ustalił Bóg. Na sam koniec, czyli na okres trzech i pół roku otrzyma on pełnię władzy nad światem, i będzie to czas ucisku oraz prześladowań, jakich nie było nigdy przedtem i już być nie będzie.

Reasumując należy napisać jasno. Na naszym globie działają liczne bractwa i tajne zakony w tym wcześniej opisywany Zakon Syjonu. W większości tego typu bractw odprawiane są określone rytuały mające na celu przywołanie konkretnego bóstwa czy też istoty z nie z tego świata. Owa istota czy też przewodnik duchowy, wskazuje drogę członkom bractwa, oświeca ich na drodze ku globalnemu zjednoczeniu i zniewoleniu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com