Zapomniana historia obozu Sobibór, w którym Niemcy wymordowali miliony ludzi.,,Thule? Ależ wszystko wyszło stamtąd. Pouczenie tajne, któreśmy mogli stamtąd zaczerpnąć, pomogło nam więcej w dojściu do władzy niż dywizje SA i SS. Ludzie, którzy założyli to stowarzyszenie, byli prawdziwymi magami.’’

Rosenberg. Czołowy ideolog hitlerowski. Fragment zeznania w czasie procesu w Norymberdze.

Naziści popełnili masę okrucieństw w czasie II wojny światowej, ale najważniejszą z nich była próba eksterminacji narodu żydowskiego, a także wielu innych mniejszości w tym działania mające na celu wymordowanie jak największej liczby Polaków. W obliczu klęski hitlerowskiej naziści usiłowali zatuszować dowody swoich działań, zabijając świadków i paląc wszystko to, co ukazywało Niemieckie zbrodnie. Jedno z takich miejsc, obóz zagłady w Sobiborze, został niedawno wykopany, a to, co tam znaleziono, jest zbyt szokujące dla słów.

Polska, którą Niemcy okupowały od początku wojny, była domem dla wielu z najgorszych obozów, w tym Oświęcimia i Treblinki. Przy tej okazji należy zawsze podkreślać, iż wyżej wspomniane obozy były obozami Niemieckimi utworzonymi na terenie zniewolonej Polski, która walczyła o wolność własną oraz ratowała mordowanych żydów. Sobibór był kolejnym obozem, w którym Żydzi i inne marginalizowane przez doktrynę Hitlera grupy były wysyłane na śmierć. Obóz był częścią operacji Reinhard, w ramach, której systematycznie mordowano dwa miliony ludzi.

Hitler przeżył II wojnę światową. Odtajnione dokumenty CIA nie pozostawiają złudzeń.

Pod koniec II wojny światowej, gdy klęska wydawała się nieunikniona, Niemcy zaczęli proces zacierania wszelkich śladów zbrodni i horroru, których byli stwórcami i kreatorami. Spalili większość obozów i wypełnili groby betonem. Sobibór to miejsce gdzie niedawno zespół polskich i izraelskich archeologów udał się z misją odkrycia prawdy o popełnionych tam zbrodniach. Archeolodzy mieli nadzieję, że dowiedzą się, co się tam stało i może przyniosą spokój duszom zmarłych. Jeden z izraelskich archeologów, Yoram Haimi, miał dwóch wujów, którzy zginęli w tym obozie.

Wśród rzeczy, które odkryli archeologowie znalazły się zestawy zamków i kluczy, które trzymały więźniów w celach. Wśród ruin było także wiele przedmiotów osobistych, takich jak pierścień z napisałem: ,,Oto wyświęciłem się dla Ciebie Panie’’. Badacze odkryli także przerażającą liczbę ciał. Oficjalnie wspomina się, iż mniej niż sześćdziesięciu więźniów zdołało wyjść z obozu przy życiu po zakończeniu wojny. Reszta została umieszczona w masowych grobach. Wiele ciał znaleziono twarzą do dołu z wyraźną raną postrzałową u podstawy czaszki.

Thule jako gałąź masonerii oraz okultystyczne i satanistyczne korzenie Nazizmu.

Znaczna część obozu została zniszczona, ale najbardziej przerażające zabytki pozostały, jak chociażby ściany komory gazowej, w której miliony ludzi zostały z zimną krwią zabite. Najbardziej jednak zaszokowała archeologów studnia, do której niegdyś byli wrzucani więźniowie. Wielu prawdopodobnie próbowało uciec z tej przerażającej dziury, ale niewielu miało to szczęście, by uciec przed nadchodzącym okrucieństwem. Być może nigdy nie dowiemy się, jak ktokolwiek mógł dokonać tak przerażających zbrodni. Jedno natomiast jest pewne, oby nic takiego nigdy się nie powtórzyło.

Na sam koniec chcemy przypomnieć, że Wybitny historyk Alain Bullock, biograf Adolfa Hitlera mówił, wprost że ten człowiek był opętany. Bardzo zbliżoną opinię w roku 1922 wygłosił Rudolf Steiner nazywając Adolfa Hitlera wcieleniem ArymanaDla wielu postępowców XIX wieku, szatan był wzorem godnym do naśladowania i wielbienia. Dla przykładu możemy podać dwie osoby pierwsza to Karol Marks a druga to Rosyjski anarchista Bakunin, z którym notabene Marks utrzymywał bliskie kontakty. Oto, w jaki sposób obaj panowie wypowiadają się na temat szatana.

,,Diabeł jest pierwszym wolnomyślicielem i zbawicielem świata. On uwolnił Adama, wycisnął mu na czole zwycięstwo i wolność ludzkości przez uczynienie go nieposłusznym.’’

Bakunin.

,,Wyziewy piekielne pochodzą od mego mózgu i napełniają go aż ja staję się szalony. Aż moje serce staje się zupełnie zmienione. Patrz na tę szpadę, Książę ciemności sprzedał ją.’’

Karol Marks.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com